Ana sayfa Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer Günü Mesajları – 14 Şubat 2021’e Özel Romantik Aşk Sözleri

Sevgililer Günü Mesajları – 14 Şubat 2021’e Özel Romantik Aşk Sözleri

1
Sevgililer Günü Mesajları
Sevgililer Günü Mesajları

14 Şubat 2021 Sevgililer Günü sevdiğinize özel olduğunu hissettirmek için mükemmel bir zaman… Bu yüzden sizin için benzersiz, içten, romantik Sevgililer Günü Mesajları hazırladık.

Dünya çapında, 14 Şubat Sevgililer Günü sevenler için kaçırılmayacak bir gün.

Genellikle bayanlar bu gün ve gün içinde ne kadar takdir edildiklerini bilen birilerini arar. Bazıları bu günü çiçekle, bir başkası bir akşam yemeğiyle, bir başkası güzel bir hediyeyle.

Ama ne olursa olsun bunlar doğru kelimeler olmadıktan sonra eksik kalacaktır. Bu anlamlı ve özel günde sevgilinize, eşinize ya da sizin için özel bir kişiye güzel bir söz söylemek istiyorsanız… Diğer bir yazımızda bulunan Sevgililer Günü Sözleri ve mesajlarından birini de seçebilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları
Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü’nün Tarihçesi kesin olarak bilinmemekle beraber en kabul göreni Eski Roma dönemindeki Valentine ismindeki din adamı adına ilan edilen bir bayramdan ortaya çıktığı düşünülmektedir. Bundan dolayı batı toplumlarında St. Valentine’s Day (Aziz Valentin Günü) olarak geçer. Herkes birbirinin bu gününü kutlar. Valentine kelimesi sevgili ve hoşlanılan kişi anlamlarına gelir. Bununla ilgili ayrıntılı bilgiye yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Sevgililer Günü Mesajları

Bu Sevgililer Günü Mesajları, size doğru kelimeleri bulmakta yardımcı olacaktır. İster uzun yıllar hayatı paylaştığınız birisi, ister dünyanıza sevinç katan birisi ya da hayalini kurduğunuz birisi için mutlaka bu mesajlar onun ilgisini çekecektir.

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları
Sen deli bir yağmursun. Ben de o yağmuru bekleyen kurumuş bir avuç toprak. Yağ yüreğime bir tanem. Seni çok seviyorum. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu Olsun aşkım…

Yabancı olarak başladık hayata. Birbirimize rastladık… Sonsuza kadar biz kaldık. Biz sevgi dolu bir bütünün iki parçasıyız. İki kalp ve tek bir ruh. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları
İlk görüşte aşktı… Ve ikinci görüşte… Ve üçüncü olarak… Ve bu böyle devam ediyordu. Sonsuza kadar sana âşık olacağım.

Sensiz bir gün güneşsiz bir gündür, sensiz bir gece aysız bir gecedir; Sensiz bir hayat, yaşamı olmayan bir hayattır.

Sevgi sana hissettiklerimi anlatmak için çok zayıf bir kelimedir. Bu hayat, sana aşık olduğumu delice ifade etmek için çok küçük bir zamandır. SENİ ÇOK SEVİYORUM… 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

Sevgilim, sana olan aşkım denizler kadar derin ve gökyüzü kadar yüksek.

Ve ben hayatımda sana sahip olduğum için en şanslı adamım! Sevgililer Günün Kutlu Olsun tatlım!

Ne istediysem sende buldum. Senden öncesi yok sanki seninle doğmuşum. Beni artık bende arama. Ben sen olmuşum sevdiğim.

Sıcak bir tebessüm yakınlaşmadır diğer kişiye; birden döndürür bir kişiye. Geçmişe sığınıp anılara sığınsan bile, yetmez o ömür yalnız başına bir kişiye.

Sevgilim, ben seni çok seviyorum.
Sensiz yaşayamam, Hayatımda sana hep ihtiyacım var.
Her gün gözlerini görmek istiyorum. Ellerini tutmak, yanında yürümek istiyorum.
Her gece göğsünde uyumak istiyorum.
Çocuklarına iyi bir anne olmak istiyorum.
Sana iyi bir eş olmak istiyorum.
Senin sevgini sonsuza dek istiyorum.
Sonra bir gün kollarında öleceğim.
Ama aşkım asla senin için ölmeyecek.
SENİ ÇOK SEVİYORUM… Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

İşte bu Sevgililer Günü Mesajları size özel biri için özel bir gün planlamak için ilham verecektir.

Aşk bir bulut gibi, Aşk bir rüya gibi, Aşk bir kelime ve Aşk her şeyde gizli.. Aşk bir masalın gerçekleşmesi gibi… Aşkı sende buldum en sonunda..  Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

Senin için ne söylersem söyleyeyim kelimeler yetersiz kalıyor. En basit deyişle, sen benim için “HAYAT” demeksin. Sen benim varlığımın sebebisin. Sevgilim sana güzel romantik Sevgililer Günü dilerim.

Hiçbir sözcük ya da şiir yok bunu anlatmaya… Sadece dünyanın bilmesini istiyorum. Seni prensesimi, tüm kalbimle seviyorum. 

Hayatıma sensiz bir gün asla gelmemeli ve olsaydı bile, bunun hayatımın son günü olması isterdim. Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

Seni her gördüğümde kalbimde bir alev hissediyorum, sanki yanıyor. Çünkü seni tahmin edemeyeceğin kadar çok seviyorum… Sevgililer Günün Kutlu olsun can parçam.

Benzer Sözler :   Sevgililer Günü Sözleri- En Güzel 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

Sen hayatıma girdin ve güneş bulutların arasından belirdi. Birden bire yaşam değişti. Hayatımın bir parçası olduğun için teşekkürler. Sevgililer Günün Kutlu olsun meleğim.

Sana yüreğimden bir kelebek uçurdum. Aramızdaki mesafelere inat dağları, denizleri aştı. Yanağına bir öpücük kondurdu. Sevgililer günümüz kutlu olsun canım aşkım.

Uyandığım her gün gözlerini görebilme aşkım olmasa yaşamaya değmezdi. Sevgililer günün kutlu olsun.

Küçücük bir gülümsemen, bir bakışın, canım deyişin dünyalara bedeldir. Şimdi uzaklarda sana hasretim. Bu sevgililer gününü senin hasretini tüketircesine kutluyorum. Bebeğim benim!

Evlilik Yıldönümü Mesajları yazımız da ilginizi çekecektir.

Erkek Sevgili için Sevgililer Günü Mesajları

Yanımdayken, mutlu oluyorum. Elini tutarken, kendimi güvende hissediyorum. Seninle her duyguyu yaşıyorum. Gülüşümün sebebi olan adam, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Hayatımda seninle birlikte dünyadaki en şanslı kadın gibi hissediyorum. Kendini çevremizde sevilen, bakımlı ve korunan hissediyorum. 2021 Sevgililer Gününün kutlu olsun aşkım!

Bazen duygularınızı ifade ettiğinizde kelimeler yetersiz kalır. Sevgimi ifade etmek için doğru kelimeleri bulamıyorum. Benim için dünyanın anlamısın. Sevgililer Günü kutlu olsun sevgilim.

Beni âşık ettiğin için teşekkürler.  Beni bir prenses gibi hissettirdiğin için sana güzel ve romantik bir Sevgililer Günü dilerim. Kucak dolusu sevgiler ve öpücükler!!!

Kız Sevgili için Sevgililer Günü Mesajları

Seni düşünmediğim gün, günüm eksik. Seninle tanışana kadar hayatım eksikti. Beni canlı hissettirdiğin için teşekkürler. 2019 yılının bizim için güzel geçmesi dileğimle, Sevgililer Günün kutlu olsun.

Seni ilk gördüğümde senin sihrine kapıldım.  Ve şimdi deliler gibi sana aşığım. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım, sen gerçekten özelsin.

Sen benim sevgilimsin ve ben kendimi dünyadaki en şanslı erkek gibi hissediyorum. Sen benim aşkımsın ve çok kutsanmış hissediyorum. Hayatımda olduğun için teşekkürler. Sevgililer Günü kutlu olsun sevgilim.

Sana hayatım için sevgilim yapmak için Allah’a dua ediyorum. Sana romantik, güzel ve mutlu bir Sevgililer Günü dilerim. Senin için en özel gün yapmak isterim sevgilim.

Koca için Sevgililer Günü Mesajları ve Dilekleri

Sen hayatımın en özel nimeti oldun. Sen varlığımın sebebisin ve sen benim hayatımsın. Sevgili kocam, sana romantik bir Sevgililer Günü diliyorum. Sonsuza kadar seni seveceğim!!!

Beni kollarına aldığın zaman dünyanın üstünde hissediyorum. Bana baktığında çok özel hissediyorum. Sen benim hayatımsın ve benim dünyamsın. 2019 yılı Sevgililer Gününü en iyi dileklerimle kutluyorum.

Hayat boyunca senin yanında olmak, beni çok mutlu ediyor. Yaşım ilerledikçe seni daha çok sevmeye söz veriyorum. Gücüm oldukça söz veriyorum. Mutlu Sevgililer Günü, sevgili kocam.

Bu dünyaya güçlü bir ebedi bağ ile girdik. Hayatımdaki varlığın, Allah’ın bana nimetidir. Seni her zaman seveceğim. Mutlu Sevgililer Günü diliyorum sevgilim.

Karısı için Sevgililer Günü Mesajları ve Sözleri

Seni benden daha çok sevebilen kimse yok. Karım olarak sana sahip olduğum için çok mutluyum. Hayatımı tamamlamış olduğun için teşekkürler. Kalbimi yöneten kadın için mutlu Sevgililer Günü.

Sevgiyle ilgili tanımım seninle başlar ve seninle biter. Sen benim motivasyonum, özlemim ve gücümsün. Sana romantik ve güzel Sevgililer Günü diliyorum sevgilim.

Sen benim dünyamın merkezi konumundasın ve sensiz hayatımı hayal edemiyorum. Sen orada değilsen o zaman bende yokum. 2019 Sevgililer Günün kutlu olsun eşsiz kadınım.

Bize destek olmak için Sevgililer Günü Mesajları yazımızı sosyal medyada paylaşmayı ve bizi FacebookTwitter, Pinterest ve Instagram hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.

Siz de Sevgililer Gününe özel sözler ve mesajları bizimle yorumlar kısmına ekleyin, paylaşalım.

Önceki makaleSevgililer Günü Sözleri- En Güzel 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları
Sonraki makaleRegaib Kandili Mesajları Resimli 2021 En Güzel En İçten

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here