Ana sayfa Sevgililer Günü Mesajları 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajı 2021 / Sevgiliye, Eşe, Karıma, Kocama

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajı 2021 / Sevgiliye, Eşe, Karıma, Kocama

0
Sevgililer Günü Mesajı
Sevgililer Günü Mesajı

Sevgililer Günü Mesajı yazımızda hayatımızı paylaştığımız eşe, sevgiliye, hayat arkadaşımıza birbirinden güzel, anlamlı, romantik 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları bulabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü rivayete göre 3. yüzyılda Roma döneminde aziz Valentine dayanır. “Valentine” kelimesi sevgili, hoşlanılan kişi anlamına gelir.

Aslında değer verdiğimiz o özel kişinin çok daha fazla şeyi hak ettiğinin ben de bilincindeyim. Ama en azından ona bu özel günde özel olduğunu hissettirmenin mahsuru olmadığını düşünüyorum.

Sevgililer 14 Şubatı hediye, güzel bir akşam yemeği ya da çiçek ile  kutlarlar.

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajı
Sevgililer Günü Mesajı

“Basit bir “Seni seviyorum”, paradan fazlasını ifade eder.”

Frank Sinatra

Ama bu günün güzel, romantik bir 14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri ile anlam kazanacağını düşünüyorum. Sizin için derlediğimiz Sevgililer Günü Mesajı ve sözlerinin tam size göre olduğunu düşünüyorum.

Sevgililer Günü Mesajı

Bu Sevgililer Gününde sana kalbimin anahtarını veriyorum. Sen şimdiye kadar tanıştığım en güzel ve şaşırtıcı kadınsın ve benim aşkım olmandan dolayı Allah’a ne kadar şükretsem az.

Seninle tanışana kadar hayatımın mükemmel olduğunu düşünürdüm. Sen bana hayatımın eşsiz bir kadın olmadan ne kadar eksik olduğunu gösterdin. Sevgililer Günün Kutlu olsun ve seni hep seveceğim…

Benim tatlı sevgilim. Bu yıl mükemmel bir beyefendi olarak davranışlar sergileyeceğime söz veriyorum. Bu özel günde çamaşırlarımı kendim yıkayacağım, video oyunlarından uzak duracağım ve “futbol” kelimesinden bile bahsetmeyeceğim. Bugün sadece sana olan sevgim olacak. Seni seviyorum. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Güzel Prensesim.. 

Senin gibi harika bir kadının sevgisi beni dünyanın en zengin adamı yaptı. Sen çok değerlisin ve seni seviyorum!

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajı
Sevgililer Günü Mesajı

Senin gibi eşsiz bir kadının yanımda olması gerektiğini itiraf etmek için her zaman maço ve gururlu davrandım. Dürüst olmak gerekirse, seni bulduğum her gün Allah’a şükrediyorum! Güzel meleğim, Sevgililer Günü Kutlu Olsun! Hayatımdaki en güzel kadının, Sevgililer Günü Kutlu Olsun.

Hayatım için ne kadar önemli olduğunu biliyor musun? Sensiz bu hayatın benim için bir anlam ifade etmediğini bilmeni isterim Ömrüm. Sevgililer Günün Kutlu olsun Her şeyim..

Eşe Sevgililer Günü Mesajı

Allah bana senin gibi bir meleği gönderdiği için çok özel biri olmalıyım. Bana göre sen mükemmelsin ve Seni çok seviyorum. Hayatımın anlamı.. Sevgililer Günün Kutlu Olsun..

Arkadaşlarım haklıydı. Bir gün karşıma bir kadın çıkacağını ve beni onurlu, dürüst, sevgi dolu bir insan yapacağını söylerlerdi. Seni seviyorum ve yanımda inanılmaz bir kadınla olmanın mutluluğunu duyuyorum. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Meleğim..

Bu Sevgililer Günü sana ne kadar hayran olduğumu ve seni takdir ettiğimi söylemek isterim. Evimizi bir cennet bahçesine dönüştürmek için yaptığın tüm çabalar için sana minnettarım. Seni Seviyorum.. 

Seninle tanışmamdan önce korkunç bir şekilde dekore edilmiş dünya sahnesinde, hayatımda doğru olmayan birçok şey vardı. Allah’ıma binlerce kez şükür, hayatıma girdin ve beni karanlık, yalnızlık ve zavallı bir hayattan kurtardın! Seni çok seviyorum tatlım. Sevgililer Günün Kutlu Olsun..

Ben başarılı bir adamım, çünkü bana her zaman inanan inanılmaz bir kadını seviyorum. Elinden geleni yapıyorsun, sevgin benim diğer yarımı tamamlıyor. Sevgililer Günün Kutlu olsun meleğim..

Dünyadaki tüm güller ve elmaslar, seni ne kadar çok sevdiğimi asla ifade edemez. Seni seviyorum! Hayatımın kadını sevgililer günün kutlu olsun..

Çikolatalı tatlı şekerlemeler ve taze çiçek buketleri gerçekten çok tatlı ve keyif verici. Bununla birlikte, hiçbir şey senin kadar tatlı ve keyif verici değil. Sevgililer günün kutlu olsun canım.. 

Biliyorum, dünyadaki en yakışıklı adam değilim, fakat sana dünyanın en nadide güzelliği gibi hissettire bileceğimi biliyorum. Sen benim pürüzlü elmasım sın ve benim o elmasın güzelliğini çıkarmaya cesaretim var. Rüyalarımın kadınına Sevgililer Günün Kutlu olsun dünyanın en eşsiz elması..

Bugün yapmak istediğim tek şey seni şımartmak ve sana özel olduğunu hatırlatmak. Makyajlara, yüksek topuklu ayakkabılara, fönlere hiç gerek yok çünkü sen her halinle dünyanın en güzel kadınısın. Kalbimin prensesi için Sevgililer Günün Kutlu olsun. 

Benzer Sözler :   Sevgililer Günü Mesajları - 14 Şubat 2021'e Özel Romantik Aşk Sözleri

Sevgiliye Sevgililer Günü Mesajı

Bir tanem ab-ı hayatım; bir yıldız seç ama senin kadar parlak ve güzel olsun. Benim için de bir yıldız seç sadece sana yakın olsun. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım..

Sen hiç ayın diğer yüzünü gördün mü? İmkânsız deme ben senin gözlerinde cenneti gördüm. Cennetim. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu Olsun aşkım…

Aşk bir zehir olsa bile içerim. O zehirde bile bir tat vardır. Aşk öldürmez, çünkü aşk var eder sevdiğim. Sana deliler gibi aşığım. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu olsun…

Önce denizde bir katre idin… Sonraysa içimde bir okyanus oluverdin. Enginliğin ile boy ölçüşemediğim. Bazen bir an geldi. İçimde öyle yoğunlaştın ki… Anladım, içimde zaman durmuştu. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu Olsun aşkım…

Virgüle, noktaya sığmayan bir aşk bu… Elimde değil sevme desen de nafile, elimde değil. Seni çok seviyorum aşkım. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu Olsun aşkım…

Sevgiyi tanımladığımda seni düşünüyorum. Hayatı tanımladığımızda seni tekrar düşünüyorum. Hayatı yaşamaya değer kıldığın için teşekkürler.

Öpüştüğünde kalbim duracak gibi oluyor. Sana gülümsediğim zaman dünyam aydınlanır. Seni sevmek benim nefesim oldu.

Ellerimizi tutarak hep birlikte olacağımıza dair bir söz verelim. Ayrılmamak için söz verelim. Sevgililer Günü 2019’da sevimli sıcak dileğini gönderiyorum. Sonsuza dek seni seviyorum !!

Ey Aşkım ruh bağlantım için ruhumsun. Sen benim dostum, benim güvenim ve sevgilimsin. Sen benim evrenimsin.

 Sevgililerimin güzel romantik Mutlu Sevgililer Günü diliyorum. Seni her zaman seviyorum!

Kocaya Sevgililer Günü Mesajı

Seninle yaşadığım her rüyayı yaşamak istiyorum aşkım. Seninle olan hayatımdaki her mutluluğu ve kederi paylaşmak istiyorum. Çünkü sen benim ruh arkadaşımsın ve hayatımın anlamısın sevgilim. Tüm kalbimle sevgililer günümüz kutlu olsun.

Benim için aşkın tanımı seninle başlar ve seninle son bulur. Bana âşık olmanın anlamını öğreten sensin ve iyi ki böyle harika bir his yaşamışım. Hayatımı anlamlı hale getiren en güzel beyefendiye. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Hayatımın en güzel anları, seninle geçirdiğim zamanlardır. Aramızdaki sevgi, arkadaşlık, romantizm ve saygının hiç bitmemesi dileklerimle… Sevgililer Günün kutlu olsun canım kocam !!!

Sensiz hayatım; güneşsiz, aysız, yıldızsız bir gökyüzü gibi… Sensizlik içinde mutluluğu olmadığı bir hayat gibi… Benim için dünyanın anlamısın. Sana 2018 yılının Mutlu bir Sevgililer Günü getirmesi temennisi ile…

Sana olan sevgimi, hissettiklerimi ifade etmeye kelimeler yetmez. Sen yanımdayken, dünya yaşamak için daha iyi bir yer gibi görünüyor. Sana sıcak, sevgi dolu Sevgililer Günü mesajı gönderiyorum. Seni seviyorum!!

Bildiğim en iyi kişi sensin. Uçmak için kanatlarımın altındaki rüzgarsın. Sen benim kutup yıldızımsın. Sen benim hayatımsın. Hayatımın kişisine en tatlı Sevgililer Günü dileklerimi sunuyorum.

Allah’ın bana verdiği en güzel nimet; hayatımda senin gibi sevimli ve sevecen birinin olması. Sensiz yaşayacağını hayal bile edemiyorum. Sen benim gerçek ruh dostumsun. En güzel Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım.

Seninle geçirilen her an hayatımın en değerli anı olur. Seninleyken, çok özel ve sevilen hissediyorum. Her zaman benim ol. Sana güzel Sevgililer Günü dileklerimi yolluyorum.

Seni her gördüğümde, mutluluğum iki katına çıkıyor. En derin acılarımı bile unutuyorum. Sen hayatıma parlaklık katan ışıksın. Her zaman benim yanımda ol hayat ışığım. Mutlu Sevgililer Günü 2018 aşkım.

Sana âşık olmak bana göre en özel şeydi. Hayatımın içine girdiğin ve anlam kattığın için çok teşekkür ederim. Sevgililer gününde senin için en iyi dileklerimi sunuyorum. Aşkım!!

Bize destek olmak için Sevgililer Günü Mesajı yazımızı sosyal medyada paylaşmayı ve bizi FacebookTwitter, Pinterest ve Instagram hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.

Siz de Sevgililer Gününe özel sözler ve mesajları bizimle yorumlar kısmına ekleyin, paylaşalım.

Önceki makale14 Şubat Sevgililer Günü 2021 Hangi Gün? Nasıl Çıktı? Tarihi ve Anlamı
Sonraki makaleÜç Aylar Mesajları Resimli 2021- Üç Aylar Kutlama ve Tebrik Mesajları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here