Ana sayfa Sevgililer Günü Sözleri Sevgililer Günü Sözleri- En Güzel 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü Sözleri- En Güzel 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

1
Sevgililer Günü Sözleri, Sevgililer Günü Mesajları
Sevgililer Günü Sözleri

Sevgililer Günü Sözleri yazımızda; 14 Şubat Sevgililer Gününe özel en güzel romantik Sevgililer Günü mesajları ile en güzel sevgililer sözlerini sozunenguzeli.com olarak bir araya getirdik.

Sevdiğinizi mutlu etmenin en kolay yolu ona Sevgililer Günü Sözleri göndererek başlamak olabilir.

14 Şubat 2021 Pazar günü Sevgililer Günü Sözleri ve Sevgililer Günü Mesajları ile en değerliniz, sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Hadi ne duruyorsunuz.

14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri
Aşk, ateş yakan dostluktur.

Bu anlamlı günde sevgilinize, eşinize, nişanlınıza romantik, etkileyici bir söz söylemek istiyorsanız yazımızda bulunan sevgililer günü mesajları kısa ve öz, romantik sevgililer günü sözleri, sevgililer günü sözleri uzun yazımızdaki anlamlı sözlerden birini gönderin.

Sevgililer Günü Neden Kutlanır? Tarihçesini merak ediyorsanız yazımızdan öğrenebilirsiniz.

İşte 14 Şubat Sevgililer Gününde ona özel Aşk Sözleri ve Aşk Mesajları…

Romantik Sevgililer Günü Sözleri

Sevgililer Günü Sözleri, 14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri
Sıcak bir tebessüm yakınlaşmadır diğer kişiye; birden döndürür bir kişiye. Geçmişe sığınıp anılara sığınsan bile, yetmez o ömür yalnız başına bir kişiye. 14 Şubat Sevgililer Günümüz Kutlu olsun.

Sendeki imkânsızlığı seviyorum ben. Seni düşünmek dünyanın en güzel şarkısını dinlemek gibi… Ben artık şarkı dinlemek değil şarkı söylemek istiyorum seninle. Benimle evlenir misin bir tanem. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu olsun.

Ne hazan rüzgârı bizi savuracak kadar sert esecek, ne yaz kavuracak kadar sıcak geçecek, ne zemheri bizi donduracak kadar soğuk olacak. Ben seni sadece ilkbahar değil bütün hayatım boyunca seveceğim bir tanem. 14 Şubat Sevgililer Günümüz Kutlu olsun.

Eyy benliğimin bir yarısı! Aklıma sordum seni, aklım almadı, kalbime sordum seni, sana doyamadı.  Sevgililer Günün Kutlu olsun bir tanem.

Sen başka eller de ben başka ellerdeyim. Gel desem gelemezsin biliyorum. Bari geceleri gir rüyama gündüzleri çektiğim azap bitsin. Sevgililer Günün Kutlu olsun Aşkım.

14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri
Seni beklemekle geçse de bu ömür, şu fani dünyada kalmasa da günüm hiç senden vazgeçmeyecek bil ki bu gönül.  14 Şubat Sevgililer Günümüz Kutlu olsun Aşkım.

Sana nasıl seslensem bilemiyorum. Gülüm desem soluyor, güneşim desem batıyor, sana ömrü hayatım demeliyim çünkü bu ömür sensiz olmuyor. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu olsun.

Sevgililer Günü Sözleri Uzun

Ağırdır sevmek be gülüm her yürek kaldıramaz, büyüktür umutlarım her beden taşıyamaz. Her şey olur da bu yürek sensiz atmaz, ömrü hayatım. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu olsun.

Zümrüdü Anka olsam aşsam su denizleri dağları, konsam ellerine koklasam doyasıya sarılsam sana… Özlemim, alın yazım, sevdiğim.. Benimle meydan oku her çaresizliğe, seni seviyorum Aşkım. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu Olsun.

Seni ilk gördüğümden beri yüreğimin bir köşesi acıyor. Sana söylemek istiyorum cesaret edemiyorum. Her gün haykırıyorum rüzgâra seni seviyorum.14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu olsun.

Sen güneş gibi parlak su gibi dupduru ol. 14 Şubat sevgililer Günü yalnız benim için doğ. İçimi ısıt karanlık yüreğimi aydınlat. Sonra sağanak ol can suyu ver aşkımıza. Seni Seviyorum.

14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri
İnanmazdım önceleri aşka meşke. Ama insan bu hastalığa tutulunca anlıyormuş acısını. Sen yoksan ben yarım kalırım tek ilacım sensin gülüm. Ab-ı Hayatım. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu olsun.

Her güne başlarken duvardaki resmine bakıyorum günaydın aşkım diyorum. Kalbimden dökülen nağmeleri gözyaşlarımla suluyorum. Seni ne kadar sevdiğimi bilmeni istiyorum seni çok ama çok seviyorum bir tanem. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu olsun.

Sevgililer Günü Kısa ve Öz

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz!

Sevmek sürekli senle olmak değil, sensizken bile seninle olmaktır. Sevgililer günün kutlu olsun Aşkım. Seni seviyorum!

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!.. Sevgililer Günün kutlu olsun bir tanem, seni çok seviyorum.

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Senin varlığın; Allah’ın bana verebileceği en güzel hediyeydi.  Seninle olabilmek en büyük mutluluk… Sonsuz teşekkürler, sonsuz sevgim sana sevgilim, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Sevgin ve sen, bu acımasız dünyada tek dayanağım. Sen ve ben yaşanmış en büyük aşk bizimkisi. Seni seviyorum. 14 Şubat Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Benzer Sözler :   Sevgililer Günü Mesajları - 14 Şubat 2021'e Özel Romantik Aşk Sözleri

İlk yüreğime girdin, ardından gönlümün sultanı oldun. Kapkaranlık gecelerimde aydınlığım, parlayan yıldızım oldun. Sabahları ise ruhuma düşen cemrem, can suyum oldun. Sevgililer Günün kutlu olsun Canım!

Aşk: Nerden, nasıl, ne zaman eseceği belli olmayan bir fırtınada sığınacağın bir limandır. Sen de benim en büyük felaketlerde bile sığınacağın güvenli limanımsın canım sevgilim. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Belki bugün yanında değilim… Ama Allah izin verdiği sürece bu can bu bedende olduğu sürece…  Kendini yalnız hissettiğinde elini yüreğine götür ben hep orada olacağım canım! Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.

Bazı özel insanların var olmasında bile bir mutluluk gizli. İşte sen de o insanların en mühimisin benim için AŞKIM. Sevdiğim, sevgililer günün kutlu olsun.

Ruhumun bir parçasını sana verdiğimden beri aşkında kaybolmak ne güzel canım sevgili. Sevgililer Günün Kutlu olsun.

Mutluluğumun sırrı her zaman seninle birlikte olmayı sevmemdir. Sevgililer Günün Kutlu olsun canım.

Sevgililer Günü Sözleri 2021

Ben seninle sevmeyi öğrendim Sevgilim, Sen girmeden hayatıma yalanlar içinde kaybolmuşum Seviyorum seni sakın benden uzaklaşma. Çünkü delicesine sevmeyi sen bana öğrettin bana. Gidip de beni soluksuz bırakma.14 Şubat Sevgililer günün kutlu olsun aşkım ..

Seninle başlayan küçük sevgi kartopu şimdi çığ gibi büyük bir aşk ateşine dönüştü. Seviyorum seni ab-ı hayatım. 

Yanında kalbim yerinden çıkacakmış gibi çarpıyor. İlle sen ille sen diye çarpıyor. Kör kütük aşığım sana aşkım. Her şey yalan bir sen gerçek.

Gözlerin gözlerinden gitmiyor. Sesin sürekli kulaklarımda… Hayalin hep karşımda…  Allah’ım ben çıldırıyor muyum yoksa aşık mıyım? Yaşamımdaki tek düşüncem seni delicesine seviyorum. 

Dalgalar olabildiğince hırçın, rüzgâr olabildiğince yıkıcı, kalbim onlara inat huzur veren bir liman… Aynen gözlerindeki gibi. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu Olsun aşkım…

Bir gün bülbül sordu bana “Neden onu sevmekten vazgeçmiyorsun?”  Ben de dedim ona “Sen gökyüzünden vazgeçebiliyor musun?”  Vazgeçilmezim. 

Seni kollarımda tutmak, kalbime yakın hissetmek, hayatımdaki en güzel şey. Sen benim dünyamsın ve benim hayatımsın. Dünyadaki en iyi insana sıcak içten dilekler gönderiyorum. Mutlu sevgililer günü canım.

14 Şubat Sevgililer Günü Şiiri

Çoğalarak seviyorum seni, giderek daha çok…
Her şeyi yeniden biriktirir gibi, çoğala çoğala.
Uzaklığında da, yakınlığında da her zamanda ve her mekânda…
Geceleri kısaltıp gündüz oluyorsun, gündüzleri bitirip yıldız oluyorsun.
Daha çok seviyorum seni, yaramın kanamasını kesen bir ilaç gibi.
Bir kıvılcımdan, bir yangına dönüşür gibi, büyüyerek ve daha çok.
Her an daha çok…
Sevgililer günün kutlu olsun aşkıııımm…
Seni çoooook seviyorum…

Sevgililer Gününe Özel Sözler

Ey elini tutup kameri gördüğüm sevgili!

Canım senin için canan olmak yolunda bir derviş.

Sevgililer Günü gelmiş ey sevgilim! Halbuki bu kalp her daim seninle atmak.

Canan gelmiş bu çorak kalp diyarına. Bundandır baharın gelişi.

Aşk bu diyardan gideli çok oldu diyorlar. Senin geldiğinden kimsenin haberi yok.

Bize destek olmak için Sevgililer Günü Sözleri yazımızı sosyal medyada paylaşmayı ve bizi FacebookTwitter, Pinterest ve Instagram hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.

Siz de Sevgililer Gününe özel sözler ve mesajları bizimle yorumlar kısmına ekleyin, paylaşalım.

Önceki makaleÜç Aylar Mesajları Resimli 2021- Üç Aylar Kutlama ve Tebrik Mesajları
Sonraki makaleSevgililer Günü Mesajları – 14 Şubat 2021’e Özel Romantik Aşk Sözleri

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here