Ana sayfa Resimli Sözler Resimli Devlet Bahçeli Başkanlık Sözleri, Cumhurbaşkanlığı Seçimi

Resimli Devlet Bahçeli Başkanlık Sözleri, Cumhurbaşkanlığı Seçimi

0

2017 Başkanlık Seçimi için seçim takvimi resmi gazetede yayımlanarak belirlendi. Buna göre 16 Nisanda Anayasa Değişikliği için vatandaşlarımız sandık başına gidecek ve Türkiye için hayati önem taşıyan bir karar için EVET veya HAYIR diyecek. Bu doğrultuda siyasi partiler de seçim kampanyalarına başlamış oldu. Bu sene seçim kampanyaları sosyal medyada daha yoğun geçeceği ifade ediliyor. Biz de Sayın Devlet Bahçeli’nin bu süreçte söyledikleri ve yazdıklarını Resimli Devlet Bahçeli Başkanlık Sözleri başlığı altında topladık.

Resimli Devlet Bahçeli Başkanlık Sözleri

Davamızda ileri hamlelere ayak uyduramayanların gözleri daima arkadadır. Ve bunlar ilk istasyonda inmişler, ilk hendekte düşmüşlerdir.

Devlet Bahçeli Sözleri
Devlet Bahçeli Başkanlık Sözleri

Milleten çizik yemişlerle yol yürümeyiz. Milliyetçi Hareket’in 48 yıllık haysiyetini iki paralık etmeye çalışanlarla hedefe varamayız.

Bahçeli Sözleri
Devlet Bahçeli Sözleri

Türk Milleti aciz, kudretsiz, sığıntı, cahil, rüştünü kaybetmiş, iradesini çaldırmış, tutsak bir kalabalık mıdır ki, güven duyulmaz?

Cumhurbaskanlıgı Sistemi Sözleri Devlet Bahçeli
Devlet Bahçeli Başkanlık Sözleri

Hayır demek demokrasi olacak, evet demek Cumhuriyeti dağıtmak sayılacak! Bu nasıl bir kötürüm, nasıl kirli ve garez dolu bir bakıştır!

Devlet Bahçeli Başkanlık Sözleri

Mahkum olmak istemeyen bir milleti esaret altında tutmaya muktedir olacak kadar müstebitler, artık bu dünya yüzünde kalmamıştır.

Devlet Bahçeli Başkanlık Sözleri

Biz Türkiye’ye evet derken, birileri hayır diyor. Varsın desinler; ama unutmasınlar ki son söz millete, son hüküm milli iradeye aittir.

Devlet Bahçeli Başkanlık Sözleri

Dengesizlik bir kez hız kazandı mı onu ancak güç yerine oturtacaktır. Güç ise millettir. Milletin ta kendisidir. Bunun için EVET diyoruz.

Devlet Bahçeli Başkanlık Sözleri

Sonuna kadar devlet, ebediyete kadar millet.

Devlet Bahçeli Seçim Sözleri
Devlet Bahçeli Başkanlık Sözleri

 

Önceki makaleDevlet Bahçeli Başkanlık Sözleri – Bahçeli Mesajları
Sonraki makaleBabaya Doğum Günü Sözleri – Babaya Doğum Günü Mesajları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here