Ana sayfa Özel Günler Eşe Babalar Günü Mesajları ve Babalar Günü Sözleri 2019

Eşe Babalar Günü Mesajları ve Babalar Günü Sözleri 2019

3
En Güzel Eşe Babalar Günü Mesajları
Eşe Babalar Günü Mesajları ve Eşe Babalar Günü Sözleri

Eşe Babalar Günü Mesajları ve Eşe Babalar Günü Sözleri ile evimizin direği olan eşimize onun özel olduğunu hissettirebilirsiniz. Eşinizin, bu özel gününü kutlamak için Eşe Babalar Günü Mesajları ve Eşe Babalar Günü Sözleri hazırladık.

Belki bu bazılarının eşine ilk babalar günü mesajı, belki de baba olacak eşe babalar günü mesajları ya da sevgiliye babalar günü mesajları olabilir.

Bu yazılarımıza da bakmadan geçmeyin;

Aşk Sözleri              ⇒ Güzel Sözler

Anlamlı Sözler         ⇒Sevgiliye Güzel Sözler

Bu özel günde yazımızda kocanızın babalar gününü kutlamak için güzel babalar günü mesajları ve sözleri hazırladık. Yazımızda yer alan resimli eşe en güzel babalar günü mesajları ve sözlerini facebook, instagram gibi sosyal medyadan paylaşabilir ya da güzel bir karta yazabilirsiniz.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim. İyi ki varsın baş tacım. Babalar günün kutlu olsun…

İşte Eşe Babalar Günü Mesajları ve Eşe Babalar Günü Sözleri…

 Eşe Babalar Günü Mesajları

Bu gözler, ilk seninle gördü. Başkasını görmez artık. Bu yürek ilk seninle güldü, başkasına gülmez artık. Bu kalp, ilk seni sevdi başkasını sevmez artık. Bu ömür seninle biter, başkası olmaz artık. Babalar günün kutlu olsun bir tanem…

Eşe Babalar Günü Mesajları Resimli
Eşe Babalar Günü Mesajı

Babalarda kırık kalpleri birleştiren sihirli bir tutkal vardır. Sen de bizim ailemizin tutkalısın bir tanem. Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Eşe Babalar Günü Mesajı Resimli
Babalar Günü Mesajları Kocaya

Seni tahayyül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Allah’ım diyorum. Ben ne yaptım da seni bana, beni sana yazdı. Babalar günün kutlu olsun bir tanem…

ALLAH’IM bana harika bir koca, yakışıklı bir eş ve çocuklarımız için iyi bir baba verdi. Hayatımda böyle bir nimet olduğun için ALLAH’IMA şükrediyorum. Babalar günün kutlu olsun!

Yokluğun suya yazı yazmak kadar zor, sensizlik; işte o benim için ölüm. Canım, nefesim babalar günün kutlu olsun.

Sen en güzel dileklerimdesin. Sen verdiğim nefesimdesin. Sen bir değil binlerce asra bedelsin. Sen hayatımdaki en ÖZELSİN. Seni çok seviyorum aşkım. Babalar gününü kutlu olsun.

Sen muhteşem bir EŞ ve mükemmel bir KOCASIN. Olağanüstü bir erkeksin. Senin hayatımda olman, hayatımızı senin bildiğinden bile daha harika yapıyor. Babalar Günün kutlu olsun HAYATIM!

Hiçbir nefesi, hiçbir anı sensiz yaşamak istemem… Evimizin direği, evimizin reisi, iyi ki varsın baş tacımız. Babalar günün kutlu www.sozunenguzeli.com olsun can yoldaşım.

Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun ki sen varsın ve milyonlarca insan içinden beni seçmişsin. Seni çok seviyorum, hayat arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun.

Bu zorlu, acımasız dünyada sığınacağım tek güvenli limanım… Sen olduğun sürece bütün zorlukları beraber aşarız. Babalar günün kutlu olsun aşkım.

Seni çok seviyorum. Hayat yoldaşım. Ama biliyorum, sevgimi sana yeterince gösteremiyorum. Oysa herkes bırakıp gitse de yanımda bir tek senin kalacağını da biliyorum. Benim ve çocuklarımız için, bize verdiğin her şey için çok teşekkürler hayatım. Dünyanın en eşsiz erkeğinin, Babalar Günü kutlu olsun.

Kocama, Eşime Babalar Günü Sözleri

Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun babalar günün kutlu olsun her şeyim.

Kocaya Babalar Günü Mesajı
Eşe Babalar Günü Mesajı

Bu dünyada her şeye alışabilirim ama senin yokluğuna ASLA… Allah seni başımızdan eksik etmesin. Babalar günün kutlu olsun canım.

Eşe Babalar Günü Mesajı Anlamlı
Eşe Babalar Günü Mesajı Duygusal

Sensiz ne hayatın, ne yaşamanın anlamı var. Hayat arkadaşım, yoldaşım, seni çok ama çok seviyorum babalar günün kutlu olsun…

Benzer Sözler :   Dünya Hukuk Günü Mesajları - Dünya Hukuk Günü Sözleri

Evi DİŞİ KUŞ kurar, ama ERKEK KUŞ onu “YUVA” yapar. Sıcacık yuvamız, sıcacık ailemiz için sana binlerce kez teşekkür ediyorum. Babalar Günün kutlu olsun.

Güvenilir, harika ve nezaket dolusun. Sen benim hayat arkadaşım, baş tacım ve çocuklarımın babasısın. Hayatım seninle mutlu anlar ve AŞKLA dolu. Babalar Günün kutlu olsun AŞKIM!

Eşe En Anlamlı Babalar Günü Mesajı Resimli
Eşe En Güzel Babalar Günü Mesajı
Kocaya Babalar Günü Mesajları Resimli
Eşe Babalar Günü Mesajları Resimli

Babanıza babalar günü sözleri de hoşunuza gidebilir.

Seninle, hayatım renklendi. Seninle, gönül bahçeme baharlar açtı. Yaşama sebebim, seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun aşkım.

Bir anne düşün… Bir evladı var. Güzel ve sevimli… Bu çocuk elini ateşe soksa anne ne yapar? Hemen yerinden fırlar, çocuğunu kapıp alır. İşte öyle de, ben bir ateş uçurumunun kenarındaydım. Düşmek üzereydim. Sene beni ateşten kapıp aldın. Sana minnettarım Aşkım. Babalar Günün kutlu olsun.

Okuduğum en güzel ve gizemli kitapsın sen canım kocam. Seni öyle seviyorum ki bunu anlatmaya kelimeler yetmez. Dünyanın en yakışıklı eşinin, Babalar Günü kutlu olsun.

Karanlık dünyamın ışığısın sen, can yoldaşım. İyi ki varsın. Ne kadar konuşsam boş, yetmez kelimeler sana sevgimi anlatmaya. Allah başımızdan eksik etmesin seni, bazen seni ne kadar hak ettiğimi düşünüyorum. Teşekkürler canım kocam, Babalar Günün kutlu olsun.

Bu muhteşem yuvayı birlikte kurduk. Bu, bizi AİLE haline getiren harika bir AŞK… Bunun için sana minnettarım! Babalar günün kutlu olsun CANIM!

Arkadaşlığın, ailemize olan bağlılığın ve sevgin HAYATIMI TANIMLIYOR. Hayat senin yüzünden harika! Babalar Günü kutlu olsun!

Canım Eşime Babalar Günü Mesajları

Yeterince demediğimi biliyorum Yeterince yüksek sesle söylemediğimi de biliyorum. Hissettiğim kadar tutku ile söylemediğimi de biliyorum. Ancak, harika bir kocayla evli olduğumu ve SENİ her şeyimle sevdiğimi bilmeni istiyorum! Babalar günün kutlu olsun AŞKIM!

Hayatımda sahip olmadığım pek çok şey var, ama kesinlikle ÇOK ŞANSLI olduğum bir şey SEN varsın. Babalar Gününü kutlu olsun bitanem!

Zihnim, her zaman bir babanın nasıl olur da bu kadar harika olduğuna, inanamamıştır. Babalar günün kutlu olsun canım!

Her beklentimi aşan hayallerimin prensi, seni çok seviyorum. Ben çok şanslı bir kadınım. Babalar günün kutlu olsun!

Eşe Babalar Günü Mesajları…

Sen benim için çok şeysin Benim sırdaşım ve hayatımdaki en önemli kişisin. Seni çok seviyorum!  Babalar günün kutlu olsun!

Hayatımda dünyadaki en iyi babaya ve erkeğe sahibim. Sana istediğin ve hak ettiğin sevgiyi vermeye kararlıyım. Seni seviyorum! Babalar günün kutlu olsun!

Seninle evlenmek şimdiye kadar hayatımda verdiğim en doğru karardı. Seni çok seviyorum AŞKIM. Babalar günün kutlu olsun!

Sensizlik benim için ölüm, canım eşim. Sen benim için nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin. Dünya bütün dertleri ile üstüme https://www.sozunenguzeli.com/ozel-gunler/ese-babalar-gunu-mesajlari-sozleri/.html ‎geldiğinde, bana açılan koruyucu şemsiyesin sen, seni çok seviyorum. Dünyanın en muhteşem erkeğinin, Babalar Günü kutlu olsun.

Sen yolumu kaybettiğimde, karanlıkta bana hep kutup yıldızı oldun. Ne zaman yolumu kaybetsem, senin orada olduğunu bilmek bana güven veriyor. Dünyanın en eşsiz yıldızının, Babalar Günü kutlu olsun.

Hayatımın en anlamlı yanı. Canım eşim babalar günün kutlu olsun.

Kalbimin ince yanına dokunan canım eşim. Babalar günün kutlu olsun.

Not: Lütfen yorumlarınızı ve Eşe Babalar Günü Mesajları ve dileklerinizi bizimle ve sevdiklerinizle paylaşın.

Bu sayfamızda yer alan Eşe En Güzel Babalar Günü Mesajlarını facebook, instagram, whatsapp ve twitterdan yazabilir ya da kısa mesaj ile eşinize gönderebilirsiniz.

Önceki makaleEn Özel Babalar Günü Mesajları ve Sözleri Resimli 2019
Sonraki makaleEvlilik Yıldönümü Mesajları, Evlilik Yıldönümü Sözleri Güzel, Romantik

3 YORUMLAR

  1. Eşe Babalar Günü Mesajları ile ilgili güzel bir yazı olmuş. Hazırlayanlara teşekkür ederim. Babalar günü kutlaması dünyada ne zaman başladı bilmiyorum ama insanları alışverişe sürüklemenin güzel bir yolunu bulmuşlar. Ne kadar çok alışveriş yaparsak o kadar çok mutlu oluyoruz değil mi?

    • Babalar günü ile ilgili yorumlarınız için teşekkür ederiz. Bence her şey pahalı bir hediye değil. Ona güzel küçük bir hediye mümkünse kendinizin düşünüp yapabileceği ve yürekten güzel bir söz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here