Ana sayfa Özel Günler Anneler Günü Eşime Anneler Günü Mesajı ve Eşe Anneler Günü Sözleri

Eşime Anneler Günü Mesajı ve Eşe Anneler Günü Sözleri

0
Eşime Anneler Günü Mesajı
Eşime Anneler Günü Mesajı

Eşime Anneler Günü Mesajı, Eşime Anneler Günü Sözleri, Eşe, Sevgiliye, Resimli, Facebook, Twitter, İnstagram, Whatsapp Sözleri, Duygusal, Uzun, Kısa ve Özel mesajları gönül rahatlığı ile paylaşabilirsiniz. Eşinizin Anneler Gününü kutlamak hem sizi daha yakınlaştırır. Hem de sizin ve çocuklarınız için yaptıklarını takdir etmenin iyi bir yoludur. Sizin için yazdığımız Eşime Anneler Günü Mesajı paylaşımları onun daha fazla sevildiğini hissettirir. Onu harika bir anne olarak gördüğünüzü bilmesini sağlar. Biz, https://www.sozunenguzeli.com olarak şimdiden annelerin bu özel gününü kutlarız.

Eşime Anneler Günü Mesajı

Evi BABA kurar, ama ANNE onu “YUVA” yapar. Sıcacık yuvamız, sıcacık ailemiz için sana binlerce kez teşekkür ediyorum. Canım MELEĞİM. Anneler Günün kutlu olsun.

Güvenilir, harika ve nezaket dolusun. Sen benim hayat arkadaşım, baş tacım ve çocuklarımın annesisin. Hayatım gerçek AŞK ve mutlu anlar ile dolu. Anneler Günün kutlu olsun AŞKIM!

Annelerde kırık kalpleri birleştiren sihirli bir tutkal vardır. Sen de bizim ailemizin tutkalısın bir tanem. Anneler Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Bir anne düşün… Bir evladı var. Şirin, güzel, sevimli bir yavru… Bu çocuk elini ateşe soksa anne ne yapar? Hemen yerinden fırlar, çocuğunu kapıp alır. İşte öyle de, ben bir ateş uçurumunun kenarındaydım. Düşmek üzereydim. Sene beni ateşten kapıp aldın. Sana minnettarım Aşkım. Anneler Günün kutlu olsun.

Okuduğum en güzel kitapsın sen canım karıcım. Seni öyle seviyorum ki bunu kelimeler tarif edemez. Dünyanın en güzel eşinin, Anneler Günü kutlu olsun.

Karanlık dünyamın ışığısın sen canım, akıl hocam, hayat danışmanımsın. İyi ki varsın. Ne kadar konuşsam boş, yetmez hiçbir şey sevgimi anlatmaya. Allah başımızdan eksik etmesin seni, bazen seni ne kadar hak ettiğimi düşünüyorum. Teşekkürler canım karıcım, Anneler Günün kutlu olsun.

Sen muhteşem bir EŞ ve mükemmel bir ANNESİN. Olağanüstü bir kadınsın. Senin hayatımda olman hayatımı senin bildiğinden bile daha harika yapıyor. Anneler Günün kutlu olsun HAYATIM!

Bu muhteşem yuvayı birlikte kurduk. Bu, bizi AİLE haline getiren harika bir AŞK. Bunun için sana minnettarım! Anneler günün kutlu olsun CANIM!

Şu Mesajlar da ilginizi çekebilir. Anneler Günü Resimli Mesajı

Arkadaşlığın, ailemize olan bağlılığın ve sevgin HAYATIMI TANIMLIYOR. Hayat senin yüzünden harika! Hayatımın Anneler Günü kutlu olsun!

Canım Karıma Anneler Günü Mesajı

Anneler Günü Mesajları
Anneler Günü Mesajları

Sen harika, mükemmelsin ve seni bütün kalbimle seviyorum. Anneler Günün kutlu olsun CANIM!

Yeterince demediğimi biliyorum Yeterince yüksek sesle söylemediğimi biliyorum. Hissettiğim kadar tutku ile söylemediğimi de biliyorum. Ancak, https://www.sozunenguzeli.com/okumak/esime-anneler-gunu-mesaji/.html harika bir kadınla evli olduğumu ve SENİ her şeyimle sevdiğimi bilmeni istiyorum! Anneler günün kutlu olsun AŞKIM!

Benzer Sözler :   Canımız Baş Tacımız Annelere; Anneler Günü Mesajı 2020
Anneler Günü Mesajları
Anneler Günü Mesajları

ALLAH’IM bana güzel bir anne, harika bir eş ve inanılmaz bir arkadaş olduğu kanıtlanmış bir MELEK verdi. Hayatımda böyle bir nimet olduğun için ALLAH’IMA şükrediyorum. Anneler günün kutlu olsun!

Hayatımda sahip olmadığım pek çok şey var, ama kesinlikle ÇOK ŞANSLI olduğum bir şey SEN varsın. Anneler Gününü kutlu olsun bitanem!

Zihnim her zaman bir annenin nasıl olur da bu kadar harika olduğuna hep hayret etmiştir. Anneler günün kutlu olsun canım!

Her beklentimi aşan hayallerimin prensesi, seni çok seviyorum. Ben çok şanslı bir adamım. Anneler günün kutlu olsun!

Seni çok seviyorum. Hayat yoldaşım. Ama biliyorum, sevgimi sana yeterince gösteremiyorum. Oysa herkes bırakıp gitse de yanımda bir tek senin kalacağını da biliyorum. Benim ve çocuklarımız için, bize verdiğin her şey için çok teşekkürler hayatım. Dünyanın en eşsiz kadınının, Anneler Günü kutlu olsun.

Eşime Anneler Günü Mesajı

“ANNE!” Bu güzel, bu çocukça tüm saflığı ile çağırış öylesine soylu duygular, öylesine dayanılmaz sevgiler uyandırır ki AŞK bir an için ANALIĞIN güçlü sesi altında ezilir. O artık bir kadın değil ANNEYDİ. Evimizin Annesi seni tahmin edemeyeceğinden çok seviyorum. Anneler Günün kutlu olsun canım eşim.

Çocuklarımıza ve bana yaptığınız her şey için teşekkür ederim. Seni yüreğimin tümüyle sevdiğimi bilmeni istiyorum. Anneler günün kutlu olsun!

Sen benim için çok şeysin Benim sırdaşım ve hayatımdaki en önemli kadınsın. Seni seviyorum!  Anneler günün kutlu olsun!

Hayatımda dünyadaki en harika kadına sahibim ve istediğin ve hak ettiğin sevgiyi vermeye kararlıyım. Seni seviyorum! Karım için Mutlu Anneler Günü!

Seninle evlenmek şimdiye kadar hayatımda verdiğim en doğru karardı. Seni çok seviyorum AŞKIM. Anneler günün kutlu olsun!

Sensizlik benim için ölüm, sevgili eşim. Sen benim için nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin. Dünya bütün dertleri ile üstüme geldiğinde, bana açılan koruyucu şemsiyesin sen, seni çok seviyorum. Dünyanın en muhteşem kadının, Anneler Günü kutlu olsun.

Sen yolumu kaybettiğimde, karanlıkta bana hep kutup yıldızı oldun. Ne zaman yolumu kaybetsem, senin orada olduğunu bilmek bana güven veriyor. Dünyanın en parlak yıldızının, Anneler Günü kutlu olsun.

Şu Mesajlar da ilginizi çekebilir. Sosyal Medyadan Göndermek İçin Anneler Günü Resimli Mesaj

Not: Lütfen yorumlarınızı ve Eşime Anneler Günü Mesajı dileklerinizi bizimle ve sevdiklerinizle paylaşın.

Önceki makaleAnneler Günü Sözleri 2020 , Anneler Günü Kutlama Mesajları
Sonraki makaleYunus Emre Sözleri, Tapduk Emre Sözleri Aşkın Yolculuğu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here