Ana sayfa Özel Günler Anneler Günü Canımız Baş Tacımız Annelere; Anneler Günü Mesajı 2020

Canımız Baş Tacımız Annelere; Anneler Günü Mesajı 2020

0
Anneler Günü Mesajı
Baş Tacımız Annelerimize Anneler Günü Mesajı

Baş tacımız, canımız annelerimizi hiç olmazsa Anneler Günü Mesajı ile mutlu edebiliriz. 2020 yılında Anneler Gününü 12 Mayıs Pazar günü kutlayacağız.

Ne yaparsak yapalım, onların hakkını ödeyemeyiz. Hiç olmazsa onlara güzel bir Anneler Günü Mesajı, küçük bir hediye ya da içten bir sarılma ile ona olan ilgimizi gösterelim.

Anneler Günü Mesajı

Anne senin hakkın hiçbir şeyle ölçülemez ve ödenemez. Seni sevmeye bir ömür yetmez. Bütün zenginlikler ve dünya benim olsa, bir tane canım ANNEM ………. etmez! Aç kalp kapılarını sonuna kadar tüm öpücüklerin ve tüm sevgilerimi içine doldur. Anneler gününü kutlu olsun canım annem, seni çok seviyorum.

Sen yoksan ben de yokum. Bu dünya hengamesinde sensiz ben kaybolmuştum. Anneler Günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

Bu mesajı, kainatın en anlayışlı, en sevecen, en muhteşem annesine gönderiyorum. Hayatta daha iyi bir anne olduğunu sanmıyorum. Sen benim güzel ve canım annemsin. Anneler günün kutlu olsun.

Bana neden çok mutlu görünüyorsun diyordun ya bunun tek nedeni sensin canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun. Sen her şeyin en güzelini hak ediyorsun.

Şimdi biraz büyümüş olsam bile hala senin sıcacık kollarına ihtiyacım var. Beni hiç bırakma olur mu anne, seni çok seviyorum. Sıcacık kalbin ve kollarınla Anneler günün kutlu olsun.

Canım annem, sen yalnızca benim annem değilsin. Aynı zamanda en iyi sırdaş, en iyi arkadaş ve en iyi rehberimsin. Bana daha ne verebilirsin ki sana minnettarım. Anneler Gününü kutlu olsun.

Anne gülden bir deste, anne melodisi tarifsiz bir beste, anne içinde hasret ve sevgi… Anneler günün kutlu olsun hasretim.

Kapkaranlık odama ışık oldun annem. Bana rehber, arkadaş ve öğretmen oldun annem. Mesafeler bizi ayırsa da kalpler asla ayrılmaz. Seni seven bebeğin, anneler günün kutlu olsun.

Kaybolduğumda sen bana hep bir kutup yıldızı gibi yol gösterdin.  Senin hep orada olduğunu bilmek çok mutluluk verici, iyi ki varsın hayatımda. Anneler günün kutlu olsun kutup yıldızım.

Benzer Sözler :   Anneler Günü İle İlgili Merak Ettikleriniz, 2020 Anneler Günü Ne Zaman?

Bana sevgi ve güzelliği tarif et deseler; hiç düşünmeden canım annem derdim. Anneler gününü kutlu olsun güzellik.

Anneler Günü Kutlama Mesajı 2020

Sana bir pasta tarifi vereyim mi anne; çokça sevgi, çokça sabır, çokça fedakarlık, biraz da zaman hepsini iyice https://www.sozunenguzeli.com/ozel-gunler/anneler-gunu/anneler-gunu-mesaji/.html karıştır. Üzerine de sadece çocuklarda bulunan başarı ve memnuniyeti ve annesi için çarpan kocaman yüreği üzerine serpelim. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Aradan ne kadar vakit geçerse geçsin, ben her zaman senin küçük bebeğinim. Bir tanecik annem… Anneler günün kutlu olsun.

Sen dünyanın en nadide çiçeğisin, her zaman etrafa misler gibi kokular saçan, her zaman var olduğunu ve seni düşündüğünü bildiğin bir çiçeksin… Anneler günün kutlu olsun çiçeğim.

Annem, senin her sesini duyuşumda acılarım diniyor. Sevgim artıyor. O an anladım ki sen benim düşüncemdeki en önemli kişisin, Anneler gününü kutlu olsun biriciğim.

Bizim her türlü cefamızı çeken, her zaman yanımda olan değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyanın en güzel annesine… Anneler günün kutlu olsun bir tanem.

Hayat bütün acımasızlığı ile üzerime yağdığında bana açılan şemsiyesin sen canım annem. Bu özel günün kutlu ve mutlu olsun.

Hayattaki bütün şeylere değer senin sevgin… İçimdeki acıyı dindiren, https://www.sozunenguzeli.com beni hayata bağlayan kişinin Anneler günü kutlu olsun.

Geçmişte seni eleştirdiğim her şeyi ben de yapıyorum. Çünkü senin küçük bir modelinim. İnşallah senin kadar sevgi dolu ve sabırlı olurum. Anneler günün kutlu olsun.

Hayat bana geçte olsa şunu öğretti. Karşılıksız tek sevginin anne sevgisi olduğunu… O nurlu yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın. Ellerinden öpüyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Fırtınalar kopsa da, kasırgalar esse de sığınacağım güvenli liman annem olduktan sonra ne yazar. Hakkını hiçbir zaman ödeyemem. Günün kutlu olsun.

Resimli Anneler Günü Sözleri 2020 bu linkte mevcut.

Not:Lütfen siz de Anneler söylenebilecek Anneler Günü Mesajı, Anneler Günü Sözlerini bizimle paylaşın, katkılarınızı bekliyoruz.

Önceki makaleAnneler Günü Mesajları, Anneler Günü Sözleri Resimli
Sonraki makaleAnneler Günü Özlü Sözler, Ünlülerden Anneler Günü Özel Sözleri 2019

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here