Ana sayfa Özel Günler 23 Nisan 23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları, Çocuklar için En Güzel Mesajlar

23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları, Çocuklar için En Güzel Mesajlar

0
23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları
23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları

23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları yazımızla sizlerleyiz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırladığımız bu yazıda, en güzel 23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları, Resimli 23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları bulunmaktadır.

Daha önceden sizler için hazırladığımız aşağıdaki yazıları da inceleyebilirsiniz:

23 Nisan ile ilgili Şiirler

23 Nisan Sözleri

23 Nisan 1920’de TBMM’nin açılması Kurtuluş Savaşı’mızın en önemli dönemeçlerinden biri olmuş, düzenli orduya geçerken ve cumhuriyetimizi kurarken bu meclis büyük bir rol oynamıştır. Mustafa Kemal Atatürk de bu günü geleceğimizin teminatı ve ülkemizin ve cumhuriyetimizin savunucuları olacak çocuklara armağan etmiştir.

Biz de sizler için bu günün coşkusunu yansıtabileceğiniz en güzel 23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları derledik. Umarım beğenirsiniz.

En Güzel 23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları

En Güzel 23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları
En Güzel 23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları

Çocuklar, size bir bilmecem var. Bizim ülkemizde doğan her çocuğa doğar doğmaz verilen ve elinden asla alınmayan hediye nedir? Bildiniz, değil mi? 23 Nisan. Atatürk’ün çocuklara çocukluk hediyesi olarak peşinen verdiği bir armağan var elimizde. Onu çok beklediğiniz, çok istediğiniz bir doğum günü hediyesi gibi düşünün. Sizlere bu çok özel hediyeye ek olarak başka hediyeler de verilmesini diliyorum. Şimdi sizin için gönderilmiş rengarenk hediye kutuları hayal edin. Bir kutudan kucak dolusu sevgi, kocaman bir kutudan saygı çıktığını düşünün. Bir kutudan dilediğinizce oynayabilmeniz için vakit, bir diğerinden anlayış çıktığını hayal edin. Etrafınızdaki her yetişkinin size güzel bir gelecek uzattığını düşünün. Biliyorum ki bu hediyelerin hepsi sizler için bir yerlerde hazırlanıyor. Siz yaşadığınız bu harika günlerin tadını çıkartmaya, kucağınızdaki bu muhteşem hediyenin hakkını vererek çocuk olmanın şenliğini yakalamaya bakın. Sizin her gününüz bayram ama bugün 23 Nisan. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yürekten kutluyor, gözlerinizdeki ışığa duyduğum inançla hepinize saygılar sunuyorum.

” Yarının teminatı olan çocuklarımıza yarının gözüyle bakalım ki yarınlarımız aydınlık olsun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.”

Her çocuk hayal kurabileceği bir dünyada yaşamalıdır. Hayalleriyle geleceğe yön verecek tüm çocuklarımızın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

Bugün bayram, Erken kalkın çocuklar, Giyelim en güzel giysileri, Elimizde taze kır çiçekleri, Üzmeyelim bugün annemizi. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu ve mutlu olsun.

“Küçük hanımlar, küçük beyler; sizin hepiniz, geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız.” K.Atatürk 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!

Her çocuk bayram sevincini doya doya yaşamalı… Üstelik o bayram dünyada kendisine armağan edilen ilk ve tek bayramsa…

23 Nisan Kutlama Mesajları Etkili

23 Nisan Kutlama Mesajları Etkili
23 Nisan Kutlama Mesajları Etkili

Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız Sizlerden çok şey bekliyoruz M. Kemal Atatürk 23 Nisan kutlu olsun!

23 Nisan, Türk Milleti’nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir”. Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu olsun.

Yaşasın çocuklar. Yaşasın 23 Nisan. “O çocuklar, o yapraklar. Onlar da olmasalar benim gayrı kimim var…”

Egemen bir milletin, Coştuğu bir gündür bu. Yurduma hürriyetin, Koştuğu bir gündür bu…

Kulun kulluğa vedasıdır 23 Nisan..! Böyle düşünmeyenler düzelmiyor bu belli, ama onların çocukları dahil, Tüm çocukların bayramını tebrik ediyorum..

“Atatürk ile büyüyen bir çocuksanız, masallardaki kahramanlara ihtiyaç duymazsınız.” Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hepimize kutlu olsun.

Biz el ele gönül gönüle, biz beraberiz! Biz aşığız, biz severiz; biz hep böyleyiz! Bir güleriz, bir ağlarız of biz hep böyleyiz! TÜRK’ÜZ, DOĞRUYUZ, ÇALIŞKANIZ BİZ NE MUTLU diyeniz! 23 Nisan kutlu olsun! Çocuklar, Cumhuriyet’imizin ve egemenliğimizin değerini iyi bilin!

Sen çok güzel bir çocuktun Eren. Kalbindeki güzellik, yüzüne yansımıştı senin. En çok senin ve senin gibi teröre kurban verdiğimiz evlatlarımızın 23 Nisan’ı kutlu olsun. Unutmayacağız.

23 Nisan Atam senden armağan 23 Nisan Çocukların bayramı o an 23 Nisan Yaşıyoruz coşkuyu 23 Nisan Kaldırıyor kaygıyı 23 Nisan Sevinç ve mutluluk 23 Nisan İnsanlık için bir umut 23 Nisan Gurur dolu çocuklar 23 Nisan Gelecekte onlar var

Benzer Sözler :   23 Nisan Sözleri Resimli, 23 Nisan Anlamı, 23 Nisan Mesajları Resimli

Bir çocuğu eğitmek o ülkenin kaderini belirler. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

Çocuklar için 23 Nisan Kutlama Mesajları

Türkiye Devleti’nin yapısının ruhu, milli egemenliktir. Milletin kayıtsız şartsız egemenliğidir. Vatanı korumak, çocukları korumakla başlar Özgürlüğün de eşitliğin de adaletin de dayanağı ulusal egemenliktir 23 Nisan, karanlıktan aydınlığa ulaştığımız gündür M.K. Atatürk

Tüm zorluklara rağmen “Hakimiyet Milletindir” sözüyle yola çıkılarak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kurulduğu ve bu güzel günün çocuklara armağan edildiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun!

“Bu çölden bir hayat çıkarmak, bu inhilalden (dağılıştan) bir kuruluş yaratmak lazımdır.” M.Kemal Atatürk, 1920 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

Açtığın yolda gösterdiğin hedefe hiç durmadan yürüyeceğime ant içerim. ATAM Sözümüzü tuttuk emanetin emin ellerde. 23 Nisan ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK Bayramı Kutlu Olsun.

Egemenliğin ilan edildiği bu bereketli topraklar çok çocuklar büyüttü. Sen huzurun ve saflığın ifadesi, geleceğin mimarısın. Gözlerindeki ışık ve gülüşündeki sıcaklık daim, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramın kutlu olsun.

Çocukların kahkahalarıyla güzelleşen, hayalleriyle zenginleşen bir dünya dileğiyle… 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız kutlu olsun!

Tüm dünya çocukları, keşfederek, öğrenerek, eğlenerek, hissederek, severek, sevilerek büyüsün! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!

Geleceği değiştirecek hayallerinize her gün bir adım daha yaklaşmanız umuduyla hep yanınızdayız. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun çocuklar!

Çocuk saflığına, vicdanına, masumiyetine en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız kutlu olsun. Çocuklardan öğreneceğimiz çok şey var.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ilk cumhurbaşkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünya çocuklarına armağan edilen dünyada benzeri olmayan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu olsun.

Çocuklarımızın gözlerindeki ışık ve engin hayalleri geleceğimizin teminatıdır.

“Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.!” Mustafa Kemal ATATÜRK 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları Kısa

Sadece büyük bir lider geleceği küçük kalplere emanet eder… 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun.

Bizler bir çocuğun gücünü iyi biliyor, bu gücün dünyayı değiştireceğine inanıyoruz. Bu gücün desteğiyle sahada mücadele ediyoruz! Ve inanıyoruz ki” Onlar büyüdükçe ülke büyür! “ Ulu Önderimizin bize emaneti olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

Çocukların hayal gücü de dünyası da daha büyük! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

23 Nisan emperyalizme başkaldırıdır 23 Nisan Atatürk’tür. 23 Nisan dünya çocuklarına armağandır kutlu olsun.

23 Nisan bu ülkede her çocuğun üzerine doğar doğmaz iliştirilmiş ve oradan asla alınamayacak bir bağımsızlık hediyesidir.

Yine dolduracağız sokakları… Belki siyah önlüklerimiz üzerimizde olmayacak ama hislerimiz aynı olacak. Yine bir çocuk çıkacak, bir şiir okuyacak. Aynı şiir değil belki ama aynı gururla. Yine bir kız gülümseyecek aynı içtenlikle. Biri elini kaldıracak. Aynı yıllarda değil belki ama aynı duygularla. Yine kutlanacak 23 Nisan. Ve yine büyükler kürsüye çıkacak, anlatacak, gururlandıracak bizi. Aynı O’nun anlattığı gibi. Aynı hislerde hep birlikte olmak dileğiyle.

“Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir. Bugünün çocuğunu, yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir.” Mustafa Kemal Atatürk 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun!

YÜZYILLAR YAŞA 23 NİSAN MARŞI

Gözlerinde ışık gibi,

Bağımsızlık hediyesi,

Uyandırır bir bayrama,

Bu dünyada bir tek bizi,

Gurur bizim, inanç bizim,

Yarınlar bizim, sen buna inan!

Atamızdan armağan,

Yüzyıllar yaşa 23 Nisan!

Umarım 23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları yazımızı beğenmişsinizdir. Sizin de paylaşmak istediğiniz 23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları varsa lütfen yorumlar kısmında paylaşın, yayınlayalım. Bu günleri birlikte atlatalım.

23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları yazımızı beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarımızdan paylaşınız ve bize destek olunuz. Bizi FacebookTwitter, Pinterest, YouTube ve Instagram hesaplarımızdan takip ederek bize destek olabilirsiniz.

Önceki makale23 Nisan İle İlgili Şiirler Tamamen Özgün, 23 Nisan Şiiri, 23 Nisan Sözleri
Sonraki makale23 Nisan Sözleri Resimli, 23 Nisan Anlamı, 23 Nisan Mesajları Resimli

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here