Ana sayfa Özel Günler 19 Mayıs 19 Mayıs Kutlama Mesajları, 19 Mayıs Mesajları Resimli

19 Mayıs Kutlama Mesajları, 19 Mayıs Mesajları Resimli

0
19 Mayıs Kutlama Mesajları
19 Mayıs Kutlama Mesajları

19 Mayıs Kutlama Mesajları ile Milli Mücadelenin önderi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği bu günü neşe ve sevinç ile kutlamalıyız. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun. Aşağıdaki 19 Mayıs Kutlama Mesajları ve 19 Mayıs Mesajları Resimli güzel sözler ile bu günün anlam ve önemini ifade edebilir, Bu güzel sözleri ister facebook, ister twitter gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

19 Mayıs Kutlama Mesajları, 19 Mayıs Mesajları Resimli

Ulu önder Atatürk’ün Samsunda 19 Mayıs 1919’da yaktığı, bağımsızlık ateşi yurdu alev alev sarmış ve milletin azim ve kararlılığı ile zafere ermiştir. Her bir karış toprağı kanla ve acı ile sulanan Milli Mücadelenin sonunda, Türkiye Cumhuriyeti kurulmuştur. Cumhuriyet Türk gençliğine armağan olsun. Bu emanete sahip çıkmak hepimizin en önemli vazifesidir.

19 Mayıs Kutlama Mesajları Atatürk
19 Mayıs Kutlama Mesajları Atatürk
19 Mayıs Kutlama Mesajları Atatürk
19 Mayıs Kutlama Mesajları Atatürk

Atamızın, Türk gençliğine bıraktığı kutlu armağan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

19 Mayıs 1919 Samsun’dan çıkan sevgi bayrağının yurdun her yerinde dalgalanması dileğimle, Gençlik ve Spor bayramımız kutlu olsun.

Yüzyıllardır çektiğimiz çilenin ve yurdun her bir karışını sulayan kanların sonucu doğan CUMHURİYETİ, Türk gençliğine kutsal bir armağan olarak bırakıyorum.  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.  Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Varlığına ve geleceğine sahip çıkan tüm Türk gençliğinin bayramı kutlu olsun.

Her ne durumda olursa olsun, Cumhuriyete sahip çıkan, vazifeye hazır, asıl gücün damarlarındaki ASİL KANDA saklı olduğunu bilen tüm gençliğin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Şu sözler de ilginizi çekebilir. Atatürk’ten 19 Mayıs Sözleri.

Kurtuluşun ve Atamızın üzerimize bir güneş gibi doğduğu 19 Mayıs tüm Türk milletine armağan olsun. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Samsun’dan Anadolu’ya doğan güneş tüm düşmanı boğduğu 19 Mayıs tüm Türk Gençliğine armağan olsun.

19 Mayıs kurtuluş günü, yürü ileri. Durmasın bu devrimler, dinmeden gözlerde yaş. Gözlerdeki yaşları durduracak gençlere selam olsun. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Benzer Sözler :   19 Mayıs Atatürk Sözleri, 19 Mayıs Sözleri

Gence saygı ve güven, geleceğe saygı ve güvendir. Tüm Türk genliğinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Tüm dünya henüz gençken, delikanlı Ve tüm ağaçlar yeşilken daha; Her kaz bir kuğu iken, delikanlı Ve her genç kız https://www.sozunenguzeli.com/ozel-gunler/19-mayis/19-mayis-kutlama-mesajlari/.html  bir prensesken; Atla atının sırtına, delikanlı, Vur dünyanın tekmil yollarına: Gençliğin deli kanı dolaşsın damarlarında, Delikanlı, bu fırsat gelmez bir daha. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

19 Mayıs Kutlama Mesajları

19 Mayıs 1919 Ata’nın Samsuna ayak bastığı “Ya istiklal, ya ölüm” diyerek ulusu uyandırdığı ve emperyalizme karşı savaş açtığı önemli bir gündür. Yaşasın tam bağımsız Türkiye.

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, 19 Mayıs’ta Samsun’da başlattığı özgürlük ateşinde de söylediği gibi “Milletin bağımsızlığını yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.” Cumhuriyete sahip çıkan tüm gençliğin bayramı kutlu olsun.

19 Mayıs günü ulusal egemenlik ateşinin yanmaya başladığı gündür.

Tüm milletimizin ve özellikle Türk gençliğinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.  Başta büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete gitmiş tüm şehit, gazi ve içi Cumhuriyet ateşi ile yanan vatandaşları saygıyla anarım.

Spor, ruhun ve bedenin gıda kaynağıdır.

Zilletle, rica ve merhametle bir ülkenin şeref ve geleceği kurtarılamaz. Tüm yurttaşlar ve özellikle gelecek nesiller bunu unutmamalıdır. 19 Mayıs özgürlük ve devlet olmanın diğer adıdır.

Bir zaferi zafer yapan, onun büyüklük ve zorluğudur.

Her inanın idrak edemeyeceği yüksek bir varlıktır, gençlik. Ne varsa gençlikte vardır.

Yeni Türkiye Cumhuriyetinin, bağımsızlığın, özgürlüğün ve Atanın doğum https://www.sozunenguzeli.com günüdür. 19 Mayıs, bayramınız kutlu olsun.

Spor nasıl ruhu özgür bırakırsa, Cumhuriyette bireyleri özgür kılar. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor bayramınız kutlu olsun.

Not: 19 Mayıs Kutlama Mesajları ile tüm sevdiklerinizin bu özel gününü kutlayabilirsiniz. Lütfen Cumhuriyetin ne şartlarda kazanıldığını ve ne acılar çekildiğini unutmayalım.

Yazımızı Değerlendirebilirsiniz
[Toplam: 3 Ortalama: 3.3]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here