Ana sayfa Özel Günler 19 Mayıs 19 Mayıs Atatürk Sözleri, 19 Mayıs Sözleri

19 Mayıs Atatürk Sözleri, 19 Mayıs Sözleri

0
19 Mayıs Atatürk Sözleri
19 Mayıs Atatürk Sözleri

19 Mayıs Atatürk Sözleri, sizlere bir nebze olsun gençliğin ve Cumhuriyetin ne kadar önemli olduğunu hatırlatacaktır. 19 Mayıs Atatürk Sözleri   ile bugünün anlam ve önemini ifade edebilirsiniz. Bu güzel sözleri ister instagram, ister facebook, ister twitterdan, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 19 Mayıs Neden Kutlanır? 19 Mayısın Önemi Nedir?

19 Mayıs Atatürk Sözleri

Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz. ( K. Atatürk ) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. ( K. Atatürk ) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu devam ettirecek sizlersiniz. (K. Atatürk)  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Ben, sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim. (Mustafa Kemal Atatürk) Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

“Bu durum ve koşullar karşısında kurtuluş için üç türlü karar ortaya atılmıştı. Bunlar; İngiliz himayesini istemek, Amerikan mandasını istemek ve bölgesel kurtuluş yolları aramaktı. Efendiler, ben bu kararların hiçbirini yerinde bulmadım. Çünkü bu kararların dayandığı bütün kanıtlar ve görüşler çürüktü, temelsizdi. Gerçekte https://www.sozunenguzeli.com/ozel-gunler/19-mayis/19-mayis-ataturk…19-mayis-sozleri/.html içinde bulunduğumuz o günlerde Osmanlı Devleti’nin temelleri çökmüş, ömrü tükenmişti.”  (K. Atatürk) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Biz Türkler, tüm tarihimiz boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz. (K. Atatürk) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Ya İstiklal ya ölüm. (K. Atatürk) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Geldikleri gibi giderler.  (K. Atatürk) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Benzer Sözler :   19 Mayıs Kutlama Mesajları, 19 Mayıs Mesajları Resimli

Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz.  (K. Atatürk) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Atatürk Sözleri

Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir. (K. Atatürk) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Türk, esaret kabul etmeyen bir millettir.(K. Atatürk) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun. 

Bu millet hiçbir zaman hür olmadan yaşamamıştır, yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (K. Atatürk)19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Özel Günlerle ilgili yazılar

Beni görmek demek ille yüzümü görmek değildir. Benim düşüncelerimi, benim duygularımı anlıyorsanız bu yeter. (K. Atatürk19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Türk Milleti bağımsız yaşamış ve bağımsızlığı var olmalarının yegane https://www.sozunenguzeli.com koşulu olarak kabul etmiş cesur insanların torunlarıdır. (K. Atatürk)19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Bilelim ki, milli benliğini bilmeyen milletler başka milletlerin avıdır. (K. Atatürk)19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Bağımsızlık, uğruna ölmesini bilen toplumların hakkıdır. (K. Atatürk19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Not: 19 Mayıs Atatürk Sözleri ve 19 Mayıs Sözleri mesajlarını gönül rahatlığı ile paylaşabilirsiniz.

Önceki makaleÜnlülerden Sanat Sözleri, Sanat İle İlgili Sözler, Özlü Sözler
Sonraki makaleİlk Yüzdeki Erkek Bebek İsimleri Ve Anlamları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here