Ana sayfa Özel Günler Dünya Kadınlar Günü 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları (En İddialı, En Güzel)

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları (En İddialı, En Güzel)

0
Kadınlar Günü Mesajları
Kadınlar Günü Mesajları

Kadınlar Günü Mesajları ile her bir kadını onurlandırma, onlara hürmet etme ve topluma yön vermedeki sonsuz katkılarını selamlama günüdür. İşte burada hayat dolu her kadının bu gününü tebrik etmekte kullanabileceğiniz eşsiz ve kalbe dokunan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları.

Uluslararası alanda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlaması hazin yaşanmış bir olaya dayanıyor. Bu sosyal, ekonomik, kültürel ve siyasi alanlar da dahil olmak üzere toplumsal her alanda kadınların başarılarının kutlanmasıdır.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kadınların siyasi ve insan hakları mücadelesini vurgulayan bir gündür. Bu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları ve sözlerinin ister resimli, ister resimsiz olarak hayatınızdaki tüm önemli ve sevilen kadınları selamlayın. Eşinize, annenize, sevgilinize ve arkadaşınıza gönderebileceğiniz eşsiz mesajlar yazımızda.

Kadınlar Günü Mesajları

1857 yılında kadınların toprağa attığı tohumun, yüzyıllardır yürüttüğü özgürleşme mücadelesine ortak ve eşit bir gelecek kurma talebinin ürünü olan bugünde tüm Kadınların günü kutlu olsun.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Mesajları Resimli
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları ve Sözleri

“Dünyada her şey kadının eseridir.” Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlu Olsun. 

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

Emek veren, acı çeken, özlem duyan, hakkını müdafaa eden tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu olsun.

Cumhuriyet ile beraber kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle beraber, yaşamın her alanında başarıyı bulmuş kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.

Müminler için en güzel örnek Sevgili Peygamberimizdir. O, hanımlara karşı her zaman sevgi, saygı ve anlayış göstermiş, bırakın onlara el kaldırmayı; hanımlarına karşı asla kaba davranmamıştır. Hep güler yüzlü olmuştur. Peygamberimizin kadınlara karşı gösterdiği bu tavır tüm inanlara örnek olması dileğimle… Tüm kadınların şiddetten uzak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

“Büyük başarılar, kıymetli ANALARIN yetiştirdikleri evlatlar sayesinde olmuştur.” Tüm kadınların ve özellikle cefakâr anaların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Kadınlar Günü Mesajları
Kadınlar Günü Mesajları ve SMS Dilekleri

Bu, hayatımda çok özel bir kadın olduğunu söylememin tek yolu! Teşekkürler. Dünya Kadınlar Günün Kutlu olsun.

Yaptığın her şey için sana teşekkür etmek isterim. Dünya Kadınlar Günün Kutlu olsun.

Her kalp, Her duygu, Her mutluluk anı sensiz tamamlanmamıştır. Yalnızca bu dünyamı sen tamamlayabilirsin. Dünya Kadınlar Günün Kutlu olsun.

Sana dünyamı aydınlattığını söylemek istiyorum.  Dünyanın en güzel kadınına. Dünya Kadınlar Günün Kutlu olsun.

Kadınlar Günü Mesajları
Kadınlar Günü Mesajları ve SMS Dilekleri

Sen benim gözlerimden görebilseydin, bir kadının eşsiz bir mücevher olduğunu bilirdin. Dünya Kadınlar Günün Kutlu olsun.

Sana baktığım açının önemi yok, sen her zaman melek gibi görünüyorsun, hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Dünyanın en güzel kadınına. Dünya Kadınlar Günün Kutlu olsun.

Dünyanın zirvesinde özel ve benzersiz hisset. Bu senin günün. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun kızım.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Her yılın her gününde 24 saat çalışan özel ortağıma, yalnızca her günün her saniyesinde sana minnettar olduğumu söylemek istiyorum.   Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun meleğim.

Sık sık birbirimizle konuşamayıp birbirimizi göremeyebiliriz. Ancak düşüncelerim, birlikte geçirdiğimiz zamanların sevgi dolu hatıraları ile dolu. Seni düşünüyorum! Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun aşkım.

En güzel insan, muhteşem bir gün diliyorum.

Bu söylenecek küçük bir not: Sen her zaman aklımdasın ve kalbime çok yakınsın. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun aşkım.

Benzer Sözler :   8 Mart Dünya Kadınlar Günü İlgili Merak Ettikleriniz ve Kutlama Mesajları

Seninle olan her an… Büyülü… Seni Seviyorum! Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun hayatım.

Kadınlar Günü Mesajları
Kadınlar Günü Mesajları ve SMS Dilekleri

Harika bir insan ve harika bir arkadaşsın. İkisi de çok büyük bir nimet. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun arkadaşım.

Rüyalarımın kadınına: Hayatımda olduğun için teşekkürler. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun bir tanem.

Dünyam güzel çünkü hayatımın geri kalanını seni sevmek için harcamak istiyorum. Seni sonsuza kadar seveceğim. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun aşkım.

Kadınlar Günü Mesajları
Kadınlar Günü Mesajları ve SMS Dilekleri

Aşkın dünyamı aydınlatan alev gibidir! Tatlım, aşkının hayatım boyunca parlamasını istiyorum… Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

Yıldızların gökyüzünde parladığını izlerken, hayatımda olduğun için onlara tekrar teşekkür ediyorum. Seni seviyorum tatlım. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

Anneler için Kadınlar Günü Mesajları

Sen, hepimizi önemseyen, acımızı paylaşan, bu dünyayı yaşanabilir kılan ve onu bir yuvaya çeviren, hayatımda gördüğüm en güçlü kişisin. Kadınlar Günün kutlu olsun anneciğim.

Güzel bir kadın, harika bir arkadaş, harika bir anne… Benim için sen hepsi ve daha da fazlasısın. Kendimi çok şanslı hissediyorum ve senin gibi bir anneye sahip olduğum için gurur duyuyorum. Kadınlar Günün kutlu olsun anneciğim.

Sen benim arkadaşım, ruhum, başarımdaki en büyük etkensin. Senin yerine kimseyi koyamam. Sen benim en kıymetlimsin anneciğim. Kadınlar Günün kutlu olsun.

Şu hayatta o kadar çok role büründün ki… Güzel bir kadının en iyisi, en iyi kız evlat, anne ve eş… Ve her şeyini feda eden bir büyükanne… O kadar iyisin ki… Kadınlar Günün kutlu olsun anneciğim.

Güzel bir kadın, harika bir arkadaş ve harika bir anne ve çok daha fazlası. Çok şanslı hissediyorum ve senin gibi bir anneye sahip olmak beni gururlandırıyor. Dünya Kadınlar Günün Kutlu olsun Anneciğim.

Kadınlar Günü Kısa Mesajlar

Kadınları eğitmek ve onları ön plana çıkarmak, onların her soruna katılmalarına izin vermek, güçlü bir toplum inşasının en önemli malzemesidir.

Erkeklerin ne kadar güçlü olduğu önemli değildir, duygusal güç söz konusu olduğunda onlar her zaman kadınlardan daha zayıftır.

Eğer dünyayı kadınlar yönetseydi, hiç savaş olmaz, sadece barış olurdu ve silahlara ihtiyaç olmazdı.

Güç kadınların ellerinden yetkilerini almak değil; ve fakat onların kendilerini güçlü hissetmelerini sağlamak ve onlara toplumun tabularıyla savaşmalarında yardımcı olmaktır.

Bütün insanlar kadın ya da erkek olduklarına bakılmaksızın Allah’ın eşit güçle yarattığı kullarıdır. Ve artık bunu anlamamızın vakti geldi de geçiyor.

Allah bize erkekler ve kadınlar olarak iki isim verdi ki bu dünyada işler kolayca yürüsün. Fakat biz bu farklılığı kadınları istismar etmede kullandık. Kadınlara saygı duymayı öğrenin artık.

Kadınlara öyle bir yetki verin ki diğer kadınlar üzerinde değil, kendi üzerinde güç sahibi olsun. Toplumun bu cesur kişilerine saygı göstermeye başlarsak, dünya daha güzel bir yer olacaktır.

Kalbimin nur tanesi olan sevgilim! Her günün bu gün kadar güzel olsun.

8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlar, en güzel hayallerinin gerçekleşmesini dilerim.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü İle İlgili Sözler

Sizde sevdiğiniz her bayana bu Dünya Kadınlar Günü Mesajları ve Dünya Kadınlar Günü Sözleri ile güç verin.

Lütfen Kadınlar Günü Mesajları ve sözlerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizle paylaşın.  

Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest ve  Youtube hesaplarımızdan takip ederek bize destek olunuz

Önceki makaleSevgi Sözleri – Sevgiliye Güzel, Anlamlı, Aşk Kokan Kısa Sevgi Mesajları
Sonraki makaleKadınlar Günü Sözleri – 8 Mart Kadınlar Günü İle İlgili Sözler 2021

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here