Ana sayfa Hayata dair Soyunma Tarzına Göre Karakteriniz

Soyunma Tarzına Göre Karakteriniz

0
Soyunma Tarzına Göre Karakteriniz
Soyunma Tarzına Göre Karakteriniz

Soyunma Tarzına Göre Karakteriniz bir iddiaya göre karakterinizi ele veriyor. Nasıl mı?

Soyunma Tarzına Göre Karakteriniz

Gelişigüzel Soyunanlar: Soyunurken çıkardıklarınızı rastgele evinizin herhangi bir tarafına fırlatanlardansanız, arkadaş canlısı birisiniz. Hayatı eğlence gibi görüyorsunuz.Düşüncelerinizde rahat ve açık fikirlisiniz. Başkalarının sizin hakkında ne düşündüğü hiç umurunuzda değil. (Zaten muhtemelen ardınızdan bunları toplayacak biri vardır. Yoksa çekilmez bu kadar dağınıklık! Bu tip insanların evlilik hayatlarında mutlaka çorap kavgası olur.)

Titiz Soyunanlar: Eğer çıkardıklarınızı düzgün bir şekilde bir yere koyuyorsanız, ciddi birisiniz ve sakin yaşamayı tercih ediyorsunuz. Rutinliği seviyorsunuz. Hayattaki problemlerin üstesinden gelmenin en iyi yolunun onlardan uzak olmak gerektiğine inanıyorsunuz. (Bunlar kirlileri ayırdıktan sonra ceketleri hemen havalandırmaya götürür, asılacak bir şey varsa asarlar. Zaten çoğu şeyi de kirliye atarlar. Aman ütülendikten sonra bir şeyi yanlış yere koymayın, kıyamet kopar.)

Mütevazi Sözler

Önce Ayakkabı ve Çorapları Çıkaranlar: Mükemmeliyetçi, utangaç ve yoğun birisiniz. Karar vermeden önce iyice düşünürsünüz. Güvenilir birisiniz. Nelere, ne kadar dikkat edilmesi gerektiğini iyi biliyorsunuz. Üzerinize düşenleri metodik şekilde büyük konsantrasyonla çözümlüyorsunuz.

Yavaş Soyunanlar: Eğer tişörtünüzü çıkardıktan sonra pantolonunuzu on dakika sonra çıkaranlardansanız. Kendine güvenen,entelektüel,derin düşünen ve fazla zorluk çıkartılmasını istemeyen birisiniz.Ayrıca kendinize fazla zaman ayırmayı ve dolayısıyla yalnızlığı seviyorsunuz.(Hayatınızdaki kişi böyle biriyse,çamaşır makinesini kurmak için asla onu beklememelisiniz.Ayrıca soyunduğu gibi giyiniyorsa yorum yok.)

Soyunma Tarzına Göre Karakteriniz

Hızlı Soyunanlar: Eğer kıyafetlerinizi oldukça hızlı çıkaranlardansanız başkalarına önem veren birisiniz. Diğer insanların sizden beklentileri çok önemli. Kendi ihtiyaçlarınız açısından da endişelisiniz. Çoğunlukla işi gücü bol olan ve aile düşkünü birisiniz.

İlk  saat, gözlük vs Çıkıyorsa: Eğer ilk olarak saatinizi, gözlüğünüzü, yahut bayansanız mücevherlerinizi çıkarıyorsanız. Sıcak, duygusal, hassas ve romantik birisiniz. (Saatinizi çıkartarak evde zaman mefhumunuzun olmadığını gösterip karşınızdakini çok mutlu ediyorsunuz.)

Resimli Cuma Mesajları

 

Benzer Sözler :   Hayat Sözleri - Hayata Dair Anlamlı Sözler - Güzel Sözler

 

Her Seferinde Farklıysanız: Şüpheci ve ilginç biri olduğunuzu söyleyebiliriz. Risk almayı ve macerayı seversiniz. O günkü tutumunuza göre ne yapacağınız değişir. (Ayrıca bunu bir sisteme oturtun artık. Ne o öyle her seferinde sizi takip etmek zorunda mıyız? Sonra ‘En sevdiğim bilmem ne nerdeeee?’ diye bağırmayı biliyorsunuz. Ne bilelim nerede?)

Bir de Şu Tip Var: Bir de eve girip soyunmadan, bütün gün dolaştığı o kıyafetle ortada dolanan tipler vardır. İşte onlardan uzak durun. Okuldan gelmiş çocuğunuza soyunmayı öğretmek gibi ona da bunun önemini ve faydasını anlatmak gerekir. Hatta banyoya sokup yıkamanız da söz konusu olabilir. Neyse ki, tuvaletlerini kendileri yapabilirler!

Önceki makaleArkadaşa Doğum Günü Mesajı – Arkadaşa Doğum Günü Sözleri
Sonraki makaleKorku Sözleri – Ünlülerden Korku Sözleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here