Ana sayfa Anlamlı Sözler Sevgiliye Sitemli Sözler, Sitemli Laflar, Resimli Kısa Uzun Sitem Sözleri

Sevgiliye Sitemli Sözler, Sitemli Laflar, Resimli Kısa Uzun Sitem Sözleri

0
Sevgiliye Sitemli Sözler, Üzüntülü Sözler
Sevgiliye Sitemli Sözler, Sitem Sözleri

Sevgiliye sitemli sözler söylemek zordur. Onun yaptığı bir davranıştan ve söylediği sözden dolayı ne hissettiğinizi, hangi duyguları yaşadığınızı sizde hangi duygular uyandırdığını öfkelenmeden söylemek gerekir.

Sevdiğimiz kişinin, yaptığı davranış ve sözleri karşısında çok şey söylemek isteriz. İçim içimizi yediği halde susarız. Fakat kendimizi harap etmek yerine ona neler hissettiğimizi söylememiz ilişkimiz açısından daha sağlıklı olacağı kanaatindeyim. Sevgiliye sitemli sözler yazımızda: sevgilimize neler hissettiğimizi ifade edecek birçok etkileyici, anlamlı sözler bulabilirsiniz.

Yazımızda sevgiliye sitemli sözler yanında duygusal sitem mesajları, giden sevgiliye sitem sözleri, kız arkadaşa(sevgiliye) sitemli sözler, sitemli acı sözler, sevgiliye resimli sitemli sözler bulabilirsiniz.

Sevgiliye Sitemli Sözler Resimli

Dünyanın en sesiz yaraları aşk yaralarıdır. Belki yaraladığı yerden kan akmaz ama insanın içine damlayan yaralardan çok akıtır.

Sevgiliye Sitemli Sözler
Sevgiliye Sitemli Sözler
Sevgiliye Sitemli Sözler
Sevgiliye Sitemli Sözler

Aşkta beklentilerini aza çek, zor da olsa… Yoksa kor da olsa katlanacaksın hayatın sana sunduklarına…

Bu kadar yakınındayken sana dokunamıyor ya ellerim… İşte bu bana çok dokunuyor!

Ben senin için hep SIRADA/N kekliktim ya… Sen aşkı bulmak için çok uğraş ama şuna hazır ol ki aramak boş bir uğraş! Kim bilir anlarsın bir gün Mecnunun ’un neden vazgeçtiğini!

Canına yetti madem sözlerim… Tamam, son bir şey söylememe izin ver. Bence YAŞAM/AN için bazıları içinde ölmeli!

Bazen susmak gerekir kelimelere yazık etmeden! Bazen AŞKTAN uyanmak gerekir gözlere yazık etmeden!

Bana ilk SORU/n/DAN çok ilk tonun dokundu: “Beni neden hiç merak etmiyorsun? Aramıyorsun?” Beni hiç aramayan merak etmeyen sen, bana, “Beni neden merak etmiyorsun?” diye soruyordun. Tek bir kelime etmeden “Telefon etmek bu kadar zor mu?” diye bir SORU/N daha geldi. Tam cevap verecekken durdum ve düşündüm; “Sana ne söylesem sen bilmediğini okumaya devam edecektin…”

Yoruldum beni benden eden yalanlardan… AŞK ya cennetin olur ya da CİNNETİN!

Sorma neredesin ne yapıyorsun diye. Ne önemi var, gönlünde değilsem eğer!

Bedenim damla damla yağan yağmurla yaşlanırken, kalbim gözyaşlarımla ıslanıyor. Kulağımda bir ney sesi… Ağlatıyor içime işliyor, ciğer parçalayan yanık sesi ile… Nameler bir yandan sen bir yandan D/AĞLIYOR. Hani en zor anımızda birbirimizin yanında olacaktık. Bak yoksun en zor anımda. Söyle hadi, S/ÖZÜMÜZ nerede kaldı!

Sevgiliye Sitemli Sözler
Sevgiliye Sitemli Sözler
Sevgiliye Sitemli Sözler
Sevgiliye Sitemli Sözler

Zamanla sevebilirsin belki ama zam/ANLA âşık olamazsın!

Mevlana Hazretleri diyor ki! “Sev de gel evladım sev de gel… Bir kula âşık olmayan, Hakk’a aşkın yolunu nasıl bulsun!” Sevmesini beceremeyen sana, aşkı nasıl öğretirim.  Tamam, anladık ellerimi tutmuyorsun da sözlerimi tutsan olmaz mı? Bıraksan gururu, beni biraz anlasan olmaz mı?

Sevgiliye Sitem Sözleri

Çok sakin olmam ilgisiz olduğumu, çok söylemiyor olmam seni sevmediğimi göstermez. Derdimi ulu orta her yerde söylemeyi sevmediğim gibi aşkım da dile vurmaz öyle her fırsatta. Hakiki seven de öyledir; herkese göstermez, sana yaşatır. Günde yüz kere “SENİ SEVİYORUM.” Diyenin aşkından da emin olamazsın! Ölçemezsin AŞKI öyle kolay kolay… Eşsiz bir mücevhere değer biçilmemesi gibi düştüğü yere göre kıymetlenir AŞK!

En büyük vazgeçişler en çok bağlandığın anlarda olur. Çok zordur en tutulduğun yerde bırakmak. Üşürsün onca yangına rağmen. Susmaktan dilin yanıyorken, ağlayamamaktan gözlerin yanar ama sen hala üşürsün. Soğuktur çünkü yanılmak, sen ne kadar YAN kısmı ile ilgilensen de. Vazgeçişler vardır; omurgalıdır, dik tutar adamı, seninki böylelerinden. Üzülme, ne diyor Şeyh Şirazi; “ Döner yine Kenan’la kaybolan Yusuf, üzülme üzüntüler kulübesi gül bahçesi olur bir gün üzülme!”

Eriyorsun göz göre göre… Ama aşk değil bunun sebebi, o yeterince var sende, sadece kör olası GURURUN bunun nedeni. Zaten kördür gurur. O kendinden başka hiçbir şeyi görmez. Bendeki vaziyet şu: “Bir kadın girdi hayatıma geçti değil, bu kadar basit değil. Bir adı geldi geçmedi… O kadar da karmaşık değil!”

Benzer Sözler :   İnstagram Biyografi Sözleri, İnstagram Durum Sözleri

Beni ben yapan şeyler, seni sen yapmaya yetmeyebilir.

Aramıza mesafeler, yabancı eller, zor yıllar girdi. Umutlarımı, sevincimi derken seni kaybettim. Bir iki sönük hatırayı, birkaç sözle bir kaç şarkıyı ve en sonunda adaletsiz, talihsiz bu yazgıyı kalbime kazıdım.

Aşkımız, suya yazılan bir masal tadındaydı. Kelebeğin ömrü gibi kısaydı. En sonunda kalbimde bir ömür boyu çekeceğim yaralar bıraktı.

Ayrılığın resmini çizdim boş duvarlara… Sonra rüzgârın insanı sağır eden çığlıklarını dinledim, yüreğimi donduran zemheri ayazında. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım, seninle dolu olan yüreğimle…

Bana saatler, dakikalar, saniyeler öğretildi ama sensiz geçen her anın yıllar kadar uzun olduğu öğretilmedi.

Sevgiliye Sitemli Sözler Kısa Uzun Duygusal

Sevene unut bekleme deseler de seven sitemli, ümitsiz, kırgın olsa da bekler. Çünkü o kendinden de çok sever o habersizi.

Öyle sev ki kalmasın gururdan küçük bir parça, neden mi? Çünkü gururun başladığı yerde sevgi son bulur.

Sevda ırmağım, sen gittin ele aktın. İşte o an dünyamı başıma yıktın.

Hayat oyunumun, gönül sahnesinin başrol oyuncusu, en güzel sahne oynanırken perdeyi viran ettin gittin. Sitem oklarının yüreğimde açtığı yaraları iyileştir de öyle git.

Gül, başını topraktan çıkarır çıkarmaz güneşe sevdalanmış. Güneş ayın görkemine kapılıp gülü unutsa da gül milyonlarca yıldıza rağmen bir an olsun güneşi aldatmamış. Yüreğimde müebbet aşkın emaneti… Gönlüm kırgın ve yaralı…

Unutmayacağım. Sana en çok ihtiyacım olduğu anda beni görmezden gelişini.

Sen nereden bileceksin, sürekli birinin hayaliyle yaşamayı. Sen nereden bileceksin aldatılmanın acısını. Sen nereden bilirsin sevgilim deli gibi sevmesini…

Koy elini vicdanına! Hak ettiysem EYVALLAH…

Bana günleri, dakikaları, saniyeleri öğrettiler ama sensiz geçen her anın hiç bitmeyeceğini öğretmediler.

Benin içim ÖLDÜ demişsin. Seni canından çok sevene acı bir sitem mi bu? Ne oldu da böyle oldu. Taş mı kesildi kalbin. UNUTMAM dediğini ne çabuk UNUTTUN sevgili… https://www.sozunenguzeli.com/guzel-sozler/sevgiliye-sitemli-sozler/.html

ROL yapmadan sevmeyi bilmelisin, ya da gitmelisin yanı başımdan intiharıma neden olmadan.

Duygular asla eceliyle ölmez. Mutlaka bir katili vardır.

Şimdi ne BUGUNÜMSÜN ne de YARINIM. Sadece yarım kalan AŞKIM ya da EKSİLEN yanım…

Bu hayatı yaşanmaz yapan karşıdaki kişinin yalan vaatlerine ve sözlerine aldanmamız, kapılmamızdır.

Dertlerin kalkınca şaha bir sitem yolla Allah’a görecek günler var daha aldırma gönül, aldırma.

Bazen bıktırmadan, yormadan gitmek gerekir. Eğer vakti geldiyse arkana bile dönüp bakmadan…

Benimle olacaksan ya her şeyinle gel ya hiçbir şeyinle gelme. Emanet olarak geldikten sonra, yanımda olmanın ne anlamı olabilir ki!

Sana olan sevgimi fısıldadığım rüzgarlar anlatsın sevgimi, çaresizliğimi ve yalnızlığımı… Kaybolup giden benliğimi ben anlatamadım, rüzgarlar anlatsın…

Sevgiliye Sitemli Sözler Acı Verici

Ey sevgili hani en mutlu ve en üzgün halimizde bile birlikte gülecektik. Şimdi bak kollarım bomboş soğuk ve sessiz…

Ne sana kırgınım, ne de üzgünüm. Sadece ve sadece yorgunum.

Ne acı, ne sitem ne de azap bu yalnızlıktan…

Ben ne yaptım kader sana, mahkum etti beni bana, her nefeste, bin sitem var, şikâyetim Yaradana, şikâyetim Yaradan’a.

Ey gönül ses etme! Bekle! Ya nasip de Rab’bine bırak… Hz. Mevlana

Ey Yâr! Sevdanı kara saplı bir bıçak gibi yüreğime sapladın. Değirmen misali döner başım, yara değil bu bir sevda, gel gör beni darmadağın…

Bu şehir tek kişilik miydi? Yoksa sen gidince mi bomboş kaldı.

Benden seni seviyorum dememi bekleme sevdam. Biz de zikir sessiz çekilir.

Bazen öyle seversin ki canından bile çok seversin ve o ardına bakmadan çekip gider…

Benim şu hayattaki tek korkum sevdiklerim. Çünkü beni sadece onlar incitebilir.

Umarım sevgiliye sitemli sözler yazımız hoşunuza gitmiştir. Sizden de yorumlar kısmına sevgiliye sitemli sözler, sevgiliye sitem sözleri, uzun,kısa, anlamlı sitemkar sözler bekliyoruz.

Önceki makaleGüzel Anlamlı Sözler Sevgiliye Arkadaşa Kısa ve Özlü
Sonraki makaleTolga Akpınar Kimdir? Tolga Akpınar Sözleri, Tolga Akpınar Kitapları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here