Ana sayfa Güzel Sözler Sevgiliye Güzel Sözler Uzun, En Güzel Uzun Sözler

Sevgiliye Güzel Sözler Uzun, En Güzel Uzun Sözler

5
Sevgiliye Güzel Sözler Uzun
Sevgiliye Güzel Sözler Uzun

Sevgiliye güzel sözler uzun mesajları ile sevgilinize, nişanlınıza, eşinize onu ne kadar çok sevdiğinizi belli edin. Sevgiliye güzel sözler uzun mesajları ile onun gönlünü feth edebilirsiniz.

Sevdiğine Söyleyebileceğin, Sevgiliye Güzel Sözler Uzun

Günaydın sevgilim, ten kokun olmayınca yatağıma hüzünlü bir hasret çöker. Kokun, saçların, gözlerin her bir ayrı bir cennet benim için… Her şeyinle o kadar güzel, o kadar narinsin ki bakmaya bile kıyamıyorum. Yanımda olmasan da sürekli seni düşünüyorum. Sen olmazsan ben ne yaparım bilemiyorum. Sensizlik hiçbir zaman uğramasın dünyama, sonsuz olsun sevdamız. Yüreğim yerinden fırlayacakmış gibi oluyor, seni düşündükçe. Ay ve güneş bile diz çöker senin güzelliğin karşısında… Seni her şeyden çok seviyorum.

Yotubeda sizin için hazırladığımız, sevgiliye en etkileyici güzel sözler de hoşunuza gidebilir.

Beni hasretle, beni senin özleminle sınav etme ne olur. Kilometrelerce uzaklardan o ışıltılı saçlarının ışığı geliyor. Sen bir okyanus, ben okyanusta yolunu kaybetmiş bir balıkçıyım. Ne olur, yol göster bana, senin ışığın olmadan yolumu bulamam. Sen sevginin, aşkın tarifi, gelecekte çocuklarımın annesi… Sana olan özlemimi, yazarak ancak azaltabiliyorum. Seni kendimden bile çok seviyorum. Dünyadaki yaşama sebebim…

Hatırlıyor musun ilk buluşmamızı, ilk birbirimizi gördüğümüzü? Korkma üzerimde ne olduğunu sormayacağım. :)) Seni görür görmez, sanki büyülenmiş gibiydim. Kalbim pır pır ediyordu, sanki yerinden fırlayacak gibiydi. Sen sanki umursamaz bir tavır içindeydin. Ama o gün kendi kendime dedim. Ben artık biz olacaktık. Biz kelimesi, şu an ne kadar yakışıyor, sevdamız ve aşkımıza. Kızımız olursa adı SEVDA olsun. Onun gözlerinde görelim, aşkımızı ve sevdamızı. Rabbime ne kadar şükretsem az, gözlerim doluyor seni düşündükçe, babandan isteyeceğim seni her ne kadar utansam da :)) Yaşam sebebim, sen olmadan ben yaşayamam, seni tahmin edebileceğinin de ötesinde seviyorum.

Benzer Yazılar: Sevgiliye Güzel Mesajlar, Sevgiliye Uzun Mesajlar

 Canım anneme, ilk kez resmini gösterdiğimde, oğlum bu kız nasıl sana bakmış diye çok şaşırmıştı. Senin güzelliğine hayran kalmıştı. Sana her bakışımda, annemin o sözü aklıma geliyor. Ben seni kaybedersem yaşayamam diyorum. Sen aşkın en güzel ve en içten halisin benim için, kelimeler yetersiz kalıyor sana olan aşkımı anlatmaya, sevdam, kalp atışım benim… Seni sonsuza dek seveceğim. Yaşama sebebim.

Sevgiliye Güzel Sözler Uzun

Boş sokaklarda seni aramak bu olmalı. Ne bir ses ne bir ayak izi… Bu karanlık boş sokaklarda seni arıyorum. Seni sonsuzu kadar sevmek istiyorum. Sonsuza kadar… Benim tek uğraşım sensiz. Senden başka bir şeyle meşgul olmak istemem. Kalbimde senin sevgin, aklımda hayalin var. Neredesin sevgilim, seni çok özledim. Seni seviyorum

Sana mesaj atarken bu anların sonu gelmesin istiyorum. Ama ne yazık ki sabah beni bekleyen işlerim var. Artık geç oldu, yatağıma uzanırken bana gülümseyen www.sozunenguzeli.com resmine bir öpücük konduracağım. Dünyanın en şanslı insanlarından bir olduğumu düşünüp uykuya dalacağım. Ben uyuduğumda da senden ayrılmıyorum ki. Rüyalarımda sen varsın. İyi geceler yârim.

Bugün çok yorucuydu gerçekten. Gözlerim yavaş yavaş kapanıyor. Ama olsun bu sana olan sevgimi değiştirmez ki. Ben seni her zaman, her halimde, her halinle seviyorum. Ben senin yanındayken, ben oluyorum. Sesin ruhuma aşk nameleri fısıldar. Ellerin benim dünyamı güzelleştiren, beni saran, koruyan beyaz melek kanatları. Seni düşünerek uyuyorum, “Günaydın aşkım” mesajınla uyanmak istiyorum. İyi geceler ruhumun ilacı, hayatımın aşkı…

Benzer Sözler :   Kedi Sözleri, Kediler Üzerine Söylenmiş En Güzel Sözler

Sen kocaman bir dünyasın. Dağların, denizlerin, ağaçların, çiçeklerin bulutların, kuşların var senin.  Bütün güzellikler sende. Beni de al içine. Sar sarmala beni.

Sensin geçen gecelerim çok soğuk. Yokluğun çok zor… Soğuk zindanlarda bir mahkum gibiyim. Geceleri özleminle boğazım düğüm düğüm. Gel sar sarmala beni. Isıt soğuk gecelerimi.

Sevda ya delilik ya velilik derlerdi de inanmazdım. Okuldan, eve doğru yönelmiştim, rüzgârla gelen bir koku, kafamı çevirdiğimde seni gördüm. Rüzgârla dalgalanan saçların, etrafına saçtığın ışık, gözlerimi alamadım. Seni sevmek ruha bir abı hayat… Yüreğimde açan gülleri her an sulamak boynumun borcu… Şimdi uzandım kanepeme, geleceğimizi düşünüyorum, geleceğin günü dört gözle bekliyorum. Bir gün benim de olduğumu fark etmen dileğimle.

Sevgiliye En Güzel Uzun Sözler

Aşk ne ola ki derdim seni tanıyana dek. Bedenime ufak ufak adımlarla giriş yaptın. O adımlar öyle büyüdü ki sana yetişmekte zorlanıyorum artık. Ne zaman, ayaklarımda güç kalmasa, yürümekten vazgeçsem, senin attığın o ilk adım geliyor aklıma, ruhuma. Seninle yürümeyi seviyorum. Sana https://www.sozunenguzeli.com/guzel-sozler/sevgiliye-guzel-sozler-uzun/.html dair her şeyi seviyorum. Benim hayatıma bir güneş gibi doğuşunu seviyorum. Işığını üstümden hiç eksik etme sevdam benim…

Sevdiğim, kelebeklerin ömrü bir günmüş. Seninle olan o bir gün bile bana yeter. Sensiz bir hayat bana keder. Ne tuhaf bir duygu bu AŞK, tek bir kelime ama sonsuz cümle… Sen olmazsan, yaşamanın ne anlamı kalır. Bir gün bile olsa ömrüm, seninle bana yeter. Seni çok seviyorum.

Bir çocuğun tertemiz bakışında, bir şairin en güzel mısralarında, aklımın en derin düşüncelerinde, yaşamın ölüme karışıp bittiği yerde;  her şeyde seni görüyor, seni özlüyor ve seni seviyorum.

Ne garip bu AŞK dedikleri, yürümeyi yeni öğrenen yeni çocuk gibi basıyorum yere; sanki emeklemeden yürümeye geçen bir çocuk… Bıraksan ellerimi, kafa üstü düşecek gibiyim. Ne olur hiç bırakma ellerimi.

Aç olmadığın zamanlarda bile geri çeviremediğin ikramlar vardır. Uçakta verilenler gibi… Kendine has bir mutluluğu vardır, o kısa seyahatte yiyip içtiklerinin… Hatta seni karşılayacakların mükemmel bir kahvaltı ile seni karşılayacak olmaları, uçaktaki zarif daveti kabul etmeni engelle/ye/mez. Sen buna ne dersen de hayatta bazı şeyleri doğaçlama yaşarsın, kabulü kolaydır. Beni yarın ne bekliyor bilmem… Bilmiyorum sonram nasıl, sonum ne olur. Tek bildiğim sen bir nimetsin Allah’tan, asla geri çevir/e/meyeceğim. Madem aşktan yanayız, boş ver aşkımızla yanalım.

Benzer Sözler: Güzel Anlamlı Sözler Sevgiliye

Daha fazlası için Güzel Anlamlı Sözleri ziyaret edebilirsiniz.

Not: Sevgiliye güzel sözler uzun ile onun gönlünü kazanacağımıza inancım tam. Lütfen Yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Önceki makale2016 Yılında İlk Yüzdeki Kız Bebek İsimleri ve Anlamları
Sonraki makaleSevgiliye Günaydın Mesajı Kısa – Güzel Mesajlar

5 YORUMLAR

  1. işte kalbim neşter vura vura kalp denecek yanın kalmadı ! Sevmek sana çok pahalıya mal oldu be kalbim!😢! Sev dediysek öl demedik ya! Kim söyledi sana bu kadar çok sev diye😢!!!

    Bak şimdi Göz yaşlarına boğuluyorsun! Değer mi Haa! sözlerini tuttumu sana! Hani seni Bırakmayacaktı! Zaten hepsi lafta olduğunu sen de biliyorsun!

    Hoşçakal Yüreğim Seni burada bırakıyorum 😢😢!

    Ama bırakan sen oldun mu Öyle gerekiyordu kalbim 😢😢!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here