Ana sayfa Güzel Sözler İngilizce Whatsapp Durumları, Komik, Laf Sokucu, En Güzel

İngilizce Whatsapp Durumları, Komik, Laf Sokucu, En Güzel

2
İngilizce WhatsApp Durumları
İngilizce WhatsApp Durumları

İngilizce WhatsApp durumları ile profilinize entelektüel kimlik kazandırabilirsiniz.  Sizin için dünya çapında en çok kullanılan İngilizce WhatsApp Durumları derledik. Bu İngilizce WhatsApp durumları garip gelse de gerçekten en çok kullanılan durum sözleri.

İngilizce WhatsApp Durumları yazımızda, İngilizce WhatsApp Durumları Komik, İngilizce WhatsApp durumları Laf Sokucu, İngilizce  WhatsApp Durumları anlamlı güzel sözler bulabilirsiniz.

İngilizce WhatsApp Durumları

Everyone is beautiful in their own way because God makes no mistakes. – Herkes kendi halince güzeldir. Çünkü Allah hiç hata yapmaz.

Smiles are contagious. Be a carrier. – Tebessüm bulaşıcıdır. Taşıyıcı ol.

whatsapp durumları ingilizce
whatsapp durumları ingilizce
whatsapp durumları ingilizce
whatsapp durumları ingilizce

You can’t please everyone, you’re not a Nutella jar. – Herkesi memnun edemezsiniz, Nutella kavanozu değilsiniz.

What others think of me is none of my business. – Başkalarının benim hakkımda ne dediği hiç umurumda değil.

Square box, round pizza, triangle slices, now that’s confusing. – Kutusu kare, pizza yuvarlak, dilimler üçgen, şimdi bu biraz kafa karıştırıcı.

47% of all statistics are worthless. – Bütün istatistiklerin %47’si önemsizdir.

Life is too short to worry about matching socks. – Hayat çorapların eşleşmesiyle ilgili endişelenmeyecek kadar kısadır.

I walk around like everything is fine, but deep down inside my shoe, my sock is sliding off. – Her şey yolundaymış gibi yürüyorum, fakat derinlerde bir yerde ayakkabımın içinde, çorabım kayıyor.

I don’t know how to act my age because I’ve never been this old before. – Yaşıma uygun nasıl davranacağımı bilmiyorum, çünkü daha önce hiç bu kadar yaşlanmamıştım.

Don’t worry about what to wear today.  Your smile goes with any clothes. – Bugün ne giyeceğini düşünme. Gülümsemen her türlü kıyafetle uyumlu.

Behind every successful Facebook update there’s ctrl+c & ctrl +v. – Her başarılı www.sozunenguzeli.com Facebook güncellemesinin arkasında, ctrl+c & ctrl +v vardır.

James is going to borrow money from a pessimist. He doesn’t expect to be paid back. – James kötümser birinden borç para alacak. Borç veren kişi, parayı geri alabileceğini düşünmüyor.

School is pointless. English: We speak it. History: They are dead, get over it. Math: We have calculators.  – Okul gereksiz. İngilizce: Zaten konuşuyoruz. Tarih: Adamlar ölmüş, boş ver gitsin. Matematik: Hesap makinelerimiz var.

I’m cle’a[ni.ng m’y’ ke]yb36oa;rd. – Kl74avyte;.mi t(em)iz3l@iyo=ru-m.

WhatsApp Durumları yazımıza da göz atmak isteyebilirsiniz.

İngilizce WhatsApp Durumları Komik

I’m not lazy; I’m just on my energy-saving mode. – Ben tembel değilim; sadece güç tasarrufu modundayım.

İngilizce Whatsapp Durumları Komik
İngilizce Whatsapp Durumları Komik

Whenever I think of quitting smoking, I need a cigarette to think. – Ne zaman sigarayı bırakmayı düşünsem, düşünmek için sigaraya ihtiyacım olur.

I sometimes look at people and think…Really??? That’s the sperm that won. – Bazen insanlara bakıp düşünüyorum… Gerçekten??? Bu kişi galip gelen sperm mi.

When I die, I want my grave to offer free Wi-Fi so that people visit more often. – Öldüğüm zaman mezarımda bedava Wi-Fi hizmeti olmasını isterim, ki böylece insanlar daha sık ziyaret ederler.

My room is like the Bermuda triangle, stuff goes in and is never seen again! – Odam Bermuda şeytan üçgeni gibi, eşyalar içeri giriyor ve bir daha asla görülmüyor.

If we shouldn’t eat at night, why is there a light in the fridge? – Eğer gece yemememiz gerekiyorsa, neden buzdolabında ışık var ki?

I’m going on a date with my pillow! Good night! – Ben yastığımla flört etmeye gidiyorum. İyi geceler!

Does anyone else have plastic bags full of plastic bags, or is it just me? – Benden başka içi poşetlerle dolu poşeti olan var mı, yoksa sadece ben miyim o?

Facebook is the only place where it’s acceptable to talk to a wall. – Facebook bir duvara konuşmanın kabul edilebileceği tek yerdir.

My job is definitely secure. No one else wants it. – İşim kesinlikle güvenli. Başka hiç kimse istemiyor.

I hate mosquitoes. I mean, I know I am delicious, but I https://www.sozunenguzeli.com/guzel-sozler/ingilizce-whatsapp-durumlari/.html don’t give out free samples. – Sivrisineklerden nefret ederim. Lezzetli olduğumu biliyorum ancak bedava numune de vermem.

WhatsApp Durum Sözleri yazımız da sizin için birebir.

İngilizce WhatsApp Durumları Laf Sokucu

We live in the era of smart phones and stupid people. – Akıllı telefonların ve aptal insanların olduğu bir çağda yaşıyoruz.

I want to make a Facebook account and the name will be “Nobody” so when I see stupid stuff people post, I can like it. And it will say “Nobody likes this”. – Bir Facebook hesabı açmak istiyorum ve adı da “Hiç kimse” olacak. Böylece aptal insanların gönderilerini gördüğüm zaman onları beğenebilirim. Ve o zaman “Hiç kimse bunu beğenmedi.” yazar.

Maybe if we tell people the brain is an app, they’ll start using it. – Belki insanlara beynin bir uygulama olduğunu söylersek, onu kullanmaya başlarlar.

Benzer Sözler :   Ünlülerden Sanat Sözleri, Sanat İle İlgili Sözler, Özlü Sözler

Sometimes one middle finger isn’t enough to let someone know how you feel. That’s why you have two hands. – Bazen tek bir orta parmak, birisine duygularınızı bildirmek için yeterli gelmez. Bu yüzden iki eliniz vardır.

Of course I talk to myself, sometimes I need expert advice. – Tabii ki kendi kendime konuşuyorum. Bazen uzman görüşüne ihtiyaç duyuyorum.

Whenever I have a problem, I just sing. Then I realize my voice is worse than my problem. – Ne zaman problemim olsa, sadece şarkı söylerim. Sonra sesimin problemimden daha kötü olduğunu fark ederim.

When I’m on my deathbed, I want my final words to be: “I left one million dollars in the …” – Ölüm döşeğindeyken, son sözümün: “Bir milyon dolar bıraktım, …da” olmasını isterim.

If Monday had a face, I would punch it. – Eğer Pazartesi’nin yüzü olsaydı, onu yumruklardım.

Facebook is like a fridge, you check it every 5 minutes even though you know that there is nothing there. – Facebook buzdolabı gibidir. Orada hiçbir şey olmadığını bildiğin halde her 5 dakikada bir kontrol ediyorsun.

WhatsApp Sözleri yazımızda da birçok WhatsApp Durum Sözleri bulabilirsiniz.

İngilizce WhatsApp Durumları Anlamlı

Relation of friendship is greater than the relation of blood. – Arkadaşlık bağı kan bağından üstündür.

When I miss you, it seems every song I listen to is about you. – Seni özlediğimde, sanki dinlediğim her şarkı senin hakkındaymış gibi geliyor.

My silence doesn’t mean that I quit. It simply means that I don’t want to argue with people who just don’t want to understand! – Sessizliğim vazgeçtiğim anlamına gelmez. Bu açık bir şekilde, anlamak isteyen insanlarla tartışmak istemediğim anlamına gelir.

If you want to make your dreams come true, the first thing you have to do is wake up. – Eğer rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız, yapman gereken ilk şey uyanmaktır.

If opportunity doesn’t knock, build a door! – Eğer fırsat kapıyı çalmazsa, kapı yap!

Do not give up! The beginning is the hardest. – Asla vazgeçme! Başlamak en zor olanıdır.

The only way to do great work is to love what you do. – Harika bir iş yapmanın tek yolu, yaptığın işi sevmektir.

Do not give advice until you are asked to! – Sana sorulmadıkça nasihat etme!

Dear humans, in case you forgot, I used to be your Internet. Sincerely, The Library. – Değerli insanlar, unutursunuz diye söylüyorum, eskiden sizin İnternetiniz bendim. Samimiyim, Kütüphaneniz.

A bad attitude is like a flat tire. You won’t get nowhere till you change it. – Kötü tutum, patlak tekerlek gibidir. Onu değiştirmeden hiçbir yere gidemezsin.)

Treat me the way you expect to be treated. – Kendine nasıl davranılmasını istiyorsan, bana öyle davran.

Silent people have the greatest heart. – Sessiz insanlar en büyük kalbe sahip olanlardır.

İngilizce WhatsApp Durumları Arkadaşlık

Sometimes losing a close friend hurts worse than a heartbreak. – Bazen yakın bir arkadaşı kaybetmek, gönül yarasından daha kötü acıtır.

Friends that dont accept you for who you are, are not really your friends.
Your true friend will never try to change you. – Sizi, siz olduğunuz için kabul etmeyen arkadaşlar, gerçek arkadaşlarınız değildir. Sizin gerçek arkadaşınız asla sizi değiştirmeye çalışmaz.

Good friends don’t let you do stupid things… alone. – İyi arkadaşlar sizin aptalca şeyler yapmanıza izin vermezler… yalnızken.

Real friends are always going to be there by your side, even at times when you tell them to leave. – Gerçek arkadaşlar siz onlara gitmelerini söylediğinizde bile yanınızda olanlardır.

When you fully trust a person without any doubt; you’ll finally get one of two results. A PERSON FOR LIFE. OR A LESSON FOR LIFE. – Tereddütsüz bir şekilde bir kişiye tamamen güvendiğiniz zaman, iki sonuçtan birini elde edersiniz: ÖMÜRLÜK ARKADAŞ ya da HAYATTAN ÇIKARILACAK BİR DERS.

You can’t be best friends without insulting each other constantly. – Sürekli bir şekilde birbirinize hakaret etmeden en iyi arkadaşlar olamazsınız.

Best friends can see the difference between your fake smile and the real one..!! – En iyi arkadaşlar sizin sahte gülüşünüzle gerçek olanı arasındaki farkı görebilir…!!

İngilizce Sözleri yazımızda da WhatsApp için birçok güzel söz mevcut. Bakmaya ne dersin?

Bize destek olmak için bizi Facebook, İnstagram, Twitter, Pinterest ve Youtube hesaplarımızdan takip etmeyi ve İngilizce WhatsApp Durumları yazımıza olumlu veya olumsuz eleştirilerinizi belirtin.

Not: Sizler de bizimle İngilizce WhatsApp Durumları paylaşmak ister misiniz? Aşağıda yorum sayfasında İngilizce WhatsApp Durumları ile ilgili söz gönderin yayınlayalım.

Önceki makaleDini Sözler – İslami Sözler – Anlamlı, Kısa Dini Mesajlar – Güzel Sözler
Sonraki makaleGüzel Sözler, Anlamlı Resimli En Güzel Sözler 2020

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here