Ana sayfa Güzel Sözler Arkadaşlık Mesajları, En İyi Arkadaşa Duygusal, Kalbe Dokunan Sözler

Arkadaşlık Mesajları, En İyi Arkadaşa Duygusal, Kalbe Dokunan Sözler

0
Arkadaşlık Mesajları, Arkadaşlık Sözleri
Arkadaşlık Mesajları

Arkadaşlık Mesajları yazımızla sizlerleyiz. Arkadaşlık, bu dünyadaki en güzel şeylerden birisidir. Dostlarımız bize ilham verirler, bizi desteklerler, bize kendimizi değerli ve sevgili hissettirirler.

Arkadaşlık bir çiçek gibidir, iyi bir şekilde gelişmesi için sulanmalı ve bakımı yapılmalıdır. Sosyal ağlar arkadaşlar için iletişim kurmada iyi bir rol oynuyor olsa da samimi bir ilişkiyi devam ettirmenin en iyi yolu arkadaşlarınız aklınıza geldiğinde onlara güzel bir mesaj göndermektir.

Arkadaşlık Mesajları yazımızda sizin için derlediğimiz arkadaşlarınıza onlara ne kadar değer verdiğinize dair hislerinizi yansıtabileceğiniz en güzel arkadaşlık sözleri ve arkadaşlık mesajları bulunmaktadır. Şimdi başlayabiliriz…

Arkadaşlık Sözleri yazımızda da arkadaşlarınız için en güzel sözleri bulabilirsiniz.

En Güzel Arkadaşlık Mesajları

Gerçek arkadaşlık günaşırı belli olmaz. Zamanla tekrar ve tekrar sınanması gerekir. Benim gerçek arkadaşım ve tek ruh ikizim olduğun için teşekkür ederim.

Arkadaşlık İle İlgili Mesaj
Arkadaşlık Mesajları

Hayatta karşılık beklemeden bir şey veren insanlarla karşılaşmak zordur. Hayatımda böyle bir kişi olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. O da sensin canım arkadaşım.

Bir arkadaşın size verebileceği en harika hediye, siz onlarlayken kendiniz olma özgürlüğüdür. Seninle birlikte olmanın kalbime getirdiği ferahlı gerçekten eşsiz. Her şey için teşekkür ederim.

Herhangi bir kişi her an için aklına gelebilir, fakat sadece bir elin parmakları kadar insan kalbinize girebilir. Onlara arkadaş denir. Sen benim en iyi arkadaşımsın.

Facebook’ta binlerce arkadaşım ya da Twitter’da binlerce takipçim olsun istemiyorum. Senin gibi gerçek bir arkadaşım olsun istiyorum. Hayatımda olduğun için sana her zaman teşekkür ediyorum.

Zor zamanlarımda ve acılı anlarımda her zaman yanımda oldun. Allah’a senin gibi gerçek bir arkadaşla karşılaştırdığı için şükrediyorum.

Hayatınızda birçok insan iz bırakabilir, fakat sadece birkaç insan kalbinizde yer edinebilir. Sen bu çok az kişiden birisin sevgili arkadaşım.

Sen beni gülümsetecek her türlü numarayı ve üzüntümü yok edecek her sihri biliyorsun. Senin gibi bir arkadaş o kadar nadir ki bu dünyada… Benim için bu dünyanın en değerli mücevherisin.

Hiç kimse beni senin kadar rahatlatamaz. Hayatın bu kadar saçmalığına rağmen bana böyle mükemmel görünmesinin tek sebebi sensin.

Herkesin senin gibi bir arkadaşı olsaydı, dünya çok mutlu ve gülücüklerle dolu bir yer olurdu. Benim en iyi arkadaşım olmayı seçtiğin için teşekkür ederim.

Arkamda yürüme, iyi bir lider olamayabilirim. Önümde de yürüme, seni takip edemeyebilirim. Sadece ve sadece yanımda yürü ve arkadaşım ol.

Allah bize her bir gün için bize çok değerli olan 86,400 saniye verdi. Bunun birkaç saniyesini senin gibi birisini tanıma lütfünü ihsan ettiği için şükretmeye harcayabilir miyim?

En Güzel Dostluk Mesajları

Kalbimi açarsam, ne göreceğini düşünüyorsun? Kendini. Gerçek arkadaşları bulması zordur, bu yüzden seni oraya sakladım.

En Güzel Arkadaşlık Sözleri
Arkadaşa Güzel Mesaj

Bir yılda 100 arkadaş edinmek bir başarı değildir, fakat 100 yıl boyunca arkadaşın olacak birisini bulmak bir başarıdır. Sen benim ömürlük arkadaşımsın.

Bilgi asla arkadaşlığın yerini alamaz. Seni kaybetmektense, cahil kalmayı tercih ederim.

Sonsuza kadar senin arkadaşın olacağıma söz veremem, çünkü o kadar yaşamayacağım. But yaşadığım sürece senin arkadaşın olacağım.

Bu hayatta arkadaşlık, henüz kurumamış betonun üstünde durmak gibidir. Ne kadar uzun süre kalırsanız, ayrılması da o kadar zor olur ve ayak izlerinizi bırakmadan asla gidemezsiniz.

Keşke benim için ne kadar önemli olduğunu sana gösterebilseydim. Bu hayatta istediğim tek şey son nefesime kadar en iyi arkadaşım olarak kalman.

Düşüncelerin birbiri ardına gelen ve deniz kıyısındaki köpükleri götüren dalgalar gibi tüm kötü anılarımı silip atıyor. Arkadaşım olduğun için teşekkür ederim.

Sensiz bir hayat en kötü macera olurdu. Sen yanımda olmadan bir gün bile geçirmek zorunda olmadığım için Allah’a şükrediyorum canım arkadaşım.

Hayatta sizi seven ve önemseyen bir arkadaştan daha değerli bir şey yoktur. Ben de senin gibi bir arkadaşım olduğu için o kadar şanslıyım ki…

Beni en iyi arkadaşın yaparsan ben de seni kalbime alır ve orayı kitlerim. Anahtarını da uzaklara atarım ki böylece kimse seni benden alıp götüremesin.

Seninle arkadaşlık yapmak artık benim için bir alışkanlık oldu. Lütfen beni bırakma sevgili arkadaşım.

Ne kadar daha arkadaş kalacağız bilmek ister misin? Bir ipucu? Gökyüzünde yıldızlar parladığı sürece, sular kuruyana ve ben ölene kadar…

Bu hayatta neler olacağını hiçbirimiz bilemeyiz. Bazı insanlar bir süre yanınızda olur, bazıları ise çekip giderler. Fakat sizi özel bulan insanlar her zaman sizinle kalmanın bir yolunu bulacaklardır. Sen benim en özel arkadaşımsın!

Allah bize her bir gün için bize çok değerli olan 86,400 saniye verdi. Bunun birkaç saniyesini senin gibi birisini tanıma lütfünü ihsan ettiği için şükretmeye harcayabilir miyim?

En İyi Arkadaşa Mesajlar

Gerçek arkadaşlık etle tırnak gibi ayrılmaz olmak değildir. Ayrılsak da beraberiz diyebilmektir. Ne kadar ayrı olsak da yerin hep kalbimdedir canım arkadaşım.

Dostluk Mesajları
En İyi Arkadaşa

Benim arkadaşlığım aynı bir paket lastiği gibidir. Çok esnek… Onu istediğin kadar gerebilirsin, fakat bırakırsan canını çok yakar. Gerçekten çok. Sakın birbirimizi bırakmayalım tamam mı?

Ben senin kalbin değilim ama seni özlüyorum. Senin ailen değilim fakat seni önemsiyorum. Senle bir kan bağımız yok ama acılarını paylaşmaya hazırım. Çünkü ben senin en iyi arkadaşınım.

Hayatında bir gün arkadaşlığımız hakkında şüpheye düşersen, bir demir para al ve yazı tura at. Eğer tura gelirse, ben senin en iyi arkadaşınımdır.

Düşün ki hayat bir deniz, kalbin deniz kıyısı ve arkadaşların da dalgalar… Ne kadar dalga olduğu hiç önemli değildir. Önemli olan kıyıya hangilerinin vurduğudur. Sen benim sahilime gelen en güzel dalgasın canım arkadaşım.

Hayatıma belki de hiç bilemeyebileceğin bir şekilde dokunduğun için çok teşekkür ederim. Benim zenginliğim maddiyatla değil senin gibi Allah’ın lütfü olan arkadaşlara sahip olmaktır.

Birisi uğruna bir şeyleri her zaman kaybedebiliriz, fakat bir şeyler için asla en sevdiğimiz arkadaşlarımızı kaybetmemeliyiz. Hayat size kaybettiğiniz şeyler geri verebilir ancak yitirdiğiniz kişiler asla geri gelmez.

Arkadaşlık ne oynanacak bir oyundur ne de söylenecek bir kelime. Mart ayında başlayıp mayısta biten bir şey de değil… Arkadaşlık; yarındır, bugündür ve gelecektir.

Arkadaş, ne kadar yakın ya da uzak olsanız da sizin elinizi tutan eldir. Asla birbirimizi bırakmayalım dostum.

Aşk, durdurulamazdır. Aşk, duygusaldır. Aşk, hayal edilemezdir. Aşk, tutkudur. Aşk, kaderdir; fakat arkadaşlık aşktan yüzde bir daha fazlasıdır.

Çiçek arıları hatırlar, balık suyu hatırlar, ağaç yağmuru hatırlar. Ve tam şu an ben seni hatırlıyorum değerli arkadaşım.

Kahve; şeker, su ve sütle buluşmadan tadının ne kadar güzel olacağını bilemezdi. İkimiz de aynı bu şekildeyiz. Biz beraber iyiyiz dostum.

Kalbe Dokunan Arkadaşlık Dostluk Mesajları

Vefalı bir arkadaş hiç güneş yokken ortalığı aydınlatan gece lambası gibidir. Hangisinin daha önemli olduğunu söyleyemeyiz, fakat şurası muhakkak ki sen benim kıymetlimsin.

Arkadaşa Duygusal Mesaj
En İyi Dosta Duygusal Mesaj

“Arkadaşının mükemmel birisi olmasını beklemeyin, fakat onun mükemmel birisi olmasına yardımcı olun,” demiş birisi. Ne kadar da doğru demiş. Gerçek arkadaşlık budur.

Arkadaşlık, her kalp atışında bir hissetmek, her düşüncede o birisini bulabilmek ve kapalı gözlerle birisini görebilmektir. Sen benim her şeyimsin canım arkadaşım.

Eğer bütün arkadaşlarım bir köprüden atlayacak olsalar, asla onlarla atlamazdım; çünkü ben onları yakalamak için köprünün altında olurdum. İşte canım arkadaşım benim için bu kadar değerlisin.

Benzer Sözler :   Alevi Sözleri 2020 - Alevilik İle İlgili Anlamlı Sözler - Özlü Alevi Sözleri

Bir arkadaş, sevgisini verir. İyi bir arkadaş sizi korur. En iyi arkadaş hayatını verir, fakat gerçek bir arkadaş sevgi dolu kalbini verir.

Bu hayatta kendimi hiç yorgun hissetmedim ve eğer iki kez düşsem bile bu benim için sorun olmayacak; çünkü biliyorum ki ne zaman düşecek olsam, sen beni yere çarpmadan tutarsın canım arkadaşım.

Renkler solabilir, güneş doğmayabilir, ay parlamayabilir, kalp atışları durabilir, hayatlar bitebilir; fakat bizim arkadaşlığımızın değeri kalbim durana kadar devam edecek dostum.

Kalbimde üç oda var: Birisi babam, birisi annem, birisi de Allah için. Peki ya sen? Maalesef canım, senin için kalbimde bir yer yok… Çünkü senin gibi arkadaşlar benim kalp atışımdır.

Eğer tebessüm bir kitapsa, sana bir kütüphane verebilirim. Eğer arkadaşlık yaşamsa, hayatım senin olsun.

Seninle tanışmamız bir nasipti. Konuşmamız bir şans… Arkadaş olmamız kaderdi. Hâlâ arkadaş olmamız birbirimize güvenmemizdendir. Ve seninle her zaman arkadaş olacağız! Bu da bizim sözümüzdür.

Arkadaşların cennette yaratıldığı ve sonra hayatımıza geldikleri söylenir. Fakat ben seni bu dünyada arkadaş edindim ve hayatımı cennete çevirdim.

Güçlü bir arkadaşlığın günlük konuşmalara ihtiyacı yoktur. Her zaman beraber olmaya da ihtiyaç duymaz. İlişki kalplerde yaşadığı sürece, gerçek arkadaşlar asla ayrılmazlar.

Duygusal Arkadaşlık Mesajları

Güneş doğudan doğar, batıdan batar; arkadaşlık ise kalpten yükselir, ölene kadar parlamaya devam eder. Seni çok seviyorum canım arkadaşım.

Duygusal Söz Kankaya
Duygusal Dostluk Sözleri

İyi bir arkadaşın belirtisi, herkes senin çok güldüğünü sanırken, gözlerinin arkasındaki acıyı görmesidir.

Varlıklı değilim ama zengin bir kalbim var. En iyi değilim fakat elimden gelenin en iyisini yapacağım. Her zaman haklı olmayabilirim ve fakat seni arkadaşım olarak seçmekle hata yapmadığımın da kesinlikle farkındayım.

Keşke benim için ne kadar önemli olduğunu sana gösterebilsem. Hayatta istediğim tek şey, son nefesime kadar benim en iyi arkadaşım olarak kalman!

Sen bu dünyada beni benden daha iyi bilen tek kişisin. Hayatımda senin gibi bir arkadaşımın olması beni rahatlatıyor ve daha ileri gidebileceğim konusunda bana güven veriyor.

Arkadaşlık bir cam gibi hassastır. Kırılırsa belki tamir edilebilir fakat her zaman çatlaklar olacaktır.

Gerçek bir arkadaş, sen hafiften kırılmış bile olsan senin iyi bir yumurta olduğunu düşünen birisidir.

Refah zamanı arkadaşlarımız bizi bilir; sıkıntılı durumlarda ise biz arkadaşlarımızı biliriz.

Ben cennetten gelen meleklere inanıyorum. Ben meleklerle çevriliyim fakat ben onlara en iyi arkadaşlarım diyorum.

Bazı insanlar âşıktır, bazıları ruh arkadaşı ve bazıları da sadece özeldir ki biz onlara arkadaş deriz. Sen benim için çok özelsin canım arkadaşım.

En iyi arkadaş, bir salıncağa beraber oturabildiğin, bir kelime dahi etmediğin ve sonra oradan ayrıldığında sanki o âna kadar yaptığın en iyi sohbeti yapmış gibi hissettiğin arkadaştır.

Gerçek arkadaş, başka bir yerde olmaları onlar için daha fazla tercih edilebilecekken, sizin yanınızda olandır.

Arkadaşlık yedi duyguyu paylaşan iki kalp arasındaki bir gökkuşağı gibidir: sevgi, mutluluk, doğruluk, inanç, sır, güven ve üzüntü.

Arkadaşlığın anlamı sende başlayıp, sende bitiyor. Tüm gece dedikodularımız, trendler hakkındaki tartışmalarımız, aptalca kavgalarımız. En iyi arkadaşım, seni çok seviyorum.

Arkadaşa En güzel Mesajlar

Senin gibi insana ümit veren bir arkadaş bulmak gerçekten çok zor. Moralin bozuk olduğunda bir arkadaş size destek olur. Hayatta yavaşladığınız zaman sonsuza kadar devam edecek sevgisiyle sizi ısıtır. Sen hayatımda sonsuza dek parlayacak paha biçilemez bir mücevhersin!

Eğer burada olmasaydın, gözyaşlarımı ve korkumu paylaşabileceğim kimse olmazdı. Yanımda olduğun için ve beni neşelendirmek için her zaman bir neden bulduğun için teşekkür ederim arkadaşım.

Bu hayatta sanırım iyi bir şeyler yaptım ki, senin gibi iyi bir arkadaşla karşılaştım. Her zaman birbirimizin yanında olacağımıza söz veriyorum. Çünkü biz sonsuza kadar arkadaşız.

İyi arkadaşlar; bulması zor, ayrılması daha zor ve unutması imkânsız olanlardır.

Unutmayın, en güzel hediyeler mağazalarda değil, gerçek arkadaşların kalbinde bulunur.

Asla üzgünken mutlu olduğunu söyleme. Asla kötü hissediyorken iyi olduğunu söyleme ve asla ben hâlâ yanındayken yalnız olduğunu söyleme.

Mevsimler gelip geçer, fakat bizim arkadaşlığımızın çiçekleri her zaman açacaktır.

Seninle bir yabancı olarak tanıştım. Sonra arkadaş olduk. Umarım cennette tekrar buluşuruz. Arkadaşlığın hiç bitmediği yerde…

Arkadaşlar balıklar gibidirler. İyi bir tane yakalamak için uzun bir zaman beklemek zorunda kalabilirsiniz. Tıpkı seni yakaladığım gibi… O bakımdan orada güzelce dur… Yoksa seni kızartırım!

Hayatımızdaki arkadaşlarımız asla tesadüf değildirler. Hayatımıza girip bize paha biçilemez dersler ve komik anılar getirmek için kaderimize yazılmış yabancılardır.

Eğer iyi bir arkadaş ya da iyi bir kişiysem, senin arkadaşın olduğum içindir. Arkadaşlığımız beni olduğumdan çok daha iyi bir kişi yaptı. Arkadaşım olduğun için teşekkür ederim.

Arkadaşlığın her gün açmak istediğim bir hediye gibi…

Sen bu hayatta başıma gelen en güzel şeylerden birisin. Belki bunu sana her zaman söylememişimdir fakat bana verdiğin arkadaşlık için minnettarım ve hep öyle kalacağım. Teşekkürler sevgili arkadaşım.

Dostluk Sözleri yazımızda arkadaşlarınız ve dostlarınız için en güzel sözleri bulabilirsiniz.

En İyi Arkadaşa Mesajlar

Sevgili arkadaşım… Arkadaşlık, nasıl unutacağınla ilgili değil, fakat nasıl affedeceğinle ilgilidir. Arkadaşını nasıl dinlediğinle ilgili değil, onu nasıl anladığınla ilgilidir. Nasıl gördüğün değil, nasıl hissettiğindir. Arkadaşının gitmesine müsaade etmen değil, onun elini tutmandır. Arkadaşlığımızın bir ömür boyu sürmesi dileğiyle.

Gerçek arkadaş, yağıp giden yağmur gibi değildir. Gerçek arkadaş, hava gibidir. Bazen sessizdir fakat her zaman yanındadır.

Benim dünyamda başka hiç kimsenin dolduramayacağı özel bir yere sahipsin. Sen hayatıma renk ve ışık getiriyorsun. Ben seni ve beraber yaşadığımız anılarımızı düşündükçe görüyorum ki bu dünyada benim için hiçbir şey senin kadar değerli değil canım arkadaşım.

Arkadaşlık bir ağaç gibidir, ne kadar uzun olduğu değil, köklerinin ne kadar derin olduğu önemlidir.

Gerçek arkadaşlığın asla sebebi yoktur, arkadaşlar kalple seçilir. Ve sen onlardan birisin.

Bazen sana mesaj yazmayı veya cevaplamayı unutabilirim. Birçok zaman da seni geri aramayı unutmuşumdur. Fakat biliyor musun kanka? Sana beni özlemen için zaman veriyorum aslında. Seni çok özledim!

Sadece iyi bir arkadaş size geçmişinizi unutturabilir, bugüne odaklanmanızı ve gelecek için mücadele etmenizi sağlar. Sen benim için böyle bir arkadaşsın canım arkadaşım.

Arkadaşlığımız bir fincan kahve gibi… Senin ve benim özel bir karışımımız gibi…

Arkadaşlar ayakkabılar gibidirler. Bazıları gevşek bazıları sıkıdırlar. Bazıları da ayağınıza tam olurlar. Onlar size hayat yolunda yürürken yardımcı olurlar. Tam benim bedenim olduğun için teşekkür ederim.

Bir ağacın dalları gibi farklı yönlerde büyüyoruz, yine de köklerimiz bir. Her birimizin hayatı her zaman başkalarının özel bir parçası olacaktır.

Hiçbir şey seni en küçük şeylerde takdir eden, zor zamanlarda sizi kabul eden, sıkıntılı anlarınızda sizi rahatlatan, her ne olursa olsun sizi seven ve hayatında size sahip olduğu için mutlu olan birisinden daha iyi değildir.

Umarım Arkadaşlık Mesajları yazımızı beğenmişsinizdir. Sizin de eklemek istediğiniz en iyi Arkadaşınıza Mesaj varsa lütfen yorumlar kısmında belirtiniz.

Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest ve Youtube hesaplarımızdan takip ederek bize destek olun.

Önceki makaleBayram Temizliği Caps, Bayram Temizliği Komik, Bayram Temizliği
Sonraki makaleTurgut Uyar Şiirleri – Hakikatin Şiir Hali – En Güzel Turgut Uyar Şiirleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here