Ana sayfa Güzel Sözler Anneler Günü Sözleri 2020 , Anneler Günü Kutlama Mesajları

Anneler Günü Sözleri 2020 , Anneler Günü Kutlama Mesajları

0
Anneler Günü Sözleri Twitter, Facebbok, İnstagram
Anneler Günü Sözleri 2017

Anneler Günü Sözleri, Anneler Günü Sözleri Resimli, Anneler Günü Sözleri Facebook yazımızı beğeneceğinizi umuyoruz. Bizim hem kültürümüzde hem de dinimizde annenin yeri tartışılmaz. Kuranda bir çok yerde anne ve baba hakkından bahseder. Onlara öf bile dememiz tavsiye edilir. Biliyoruz ki annenin hakkı hiçbir şekilde ödenmez. Ama az da olsa ona karşı olan sevgimizi bir nebze olsun Anneler Günün Sözleri, bir hediye ya da içten bir sarılma gösterebilir.

Anneler Günü Sözleri 2020

Çıkarsız, karşılıksız, riyasız, yalansız tek sevgi annenin çocuklarına hissettiği sevgidir. Kendi çocuklarım olunca bunu bir daha anladım. İyi ki sen hayatımdasın. Anneler Günün kutlu olsun.

Bana hep hayatta neyi çok seviyorsun, diye sorardın ya ANNEM şimdi söyleyeyim: Senin dizinin dibinde yatmak. Anneler Günün kutlu olsun.

Sen hayatta olduğun sürece MESAFELERİN hiçbir önemi yok, https://www.sozunenguzeli.com/guzel-sozler/anneler-gunu-sozleri/.html mesafeler sana olan sevgimi daha çok arttırır ancak. Seni çok seviyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

Eğer bana gönül gözlerinle baksan, benim için ne kadar önemli olduğunu ve seni ne kadar çok sevdiğimi anlardın. Anneler Günün kutlu olsun CANIM.

Her zorlukta yanımda olan, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, beni benden daha çok sevdiğine emin olduğum tek kişi, Anneler Günün kutlu olsun.

Anne bir gül, gülden bir bahçe, tarifsiz bir beste, anne hasret bağrımda. Anneler günün kutlu olsun canım annem. Seni o kadar seviyorum ki bilemezsin.

Karanlık dünyamın aydınlık kaynağı, hayattaki en iyi yoldaşım. Yollar ayrılsa da KALPLER hep bir. Seni çok seviyorum annelerin en güzeli, anneler günün kutlu olsun.

Sana olan bütün sevgimi, iyi dileklerimi, başarılarımı ve bir paça da zaman hepsini karıştırıp sana sunmak isterdim ANNEM. Anneler günün kutlu olsun, benim en büyük AŞKIM.

Anne CENNETTEN mis kokulu bir çiçektir. Yanında olmasa da her zaman orada olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun CENNET kokulum.

Annem, sen bir gün değil benim her günümde, saniyemdesin. Her zor anımda yanımda olduğun, bana hep destek olduğun için teşekkür ederim. Anneler günün kutlu olsun MELEK annem.

Benzer Sözler :   İnstagram Durum Sözleri 2020 En İyi, En Orijinal, En Güzel, En Komik

Her yeni günün, bir önceki günden daha güzel, daha umutlu ve daha mutlu geçmesi dilerim. Anneler günün kutlu olsun CANIM ANNEM.

Anne gökteki en parlak YILDIZ, anne bütün düşlerdeki bir MELEK, anne kimse sana inanmazken DAĞ gibi arkanda duran bir dayanaktır. Seni çok seviyorum canım annem, Anneler Günün kutlu olsun.

Anneler Günü Mesajları 2020

Ne yüzündeki makyaj, ne süslenme bir kadını, ANNELİK kadar güzelleştiremez. Anneler günün kutlu olsun dünyadaki en güzel kadın.

Sen baş tacı evimizin meleğisin. Sen dünyadaki en önemli insansın, Anneler Günün kutlu olsun, kraliçem.

Sen dünyamı ısıtan ve aydınlatan tek YILDIZSIN. Anneler Günün kutlu olsun, yıldızım benim…

Benim biricik annem, senin çocuğun olmaktan o kadar mutluyum ki bilemezsin, hep sana layık https://www.sozunenguzeli.com olmaya çalışıyorum. Canım annem, Anneler Günün kutlu olsun.

Şu acımasız dünya başıma yıkılsa da, fırtınalar kopsa da sığınacağım tek güvenli liman sensin canım annem. Senin hakkını hiçbir zaman ödeyemem. Anneler Günün kutlu olsun.

Şu dünyadaki hüznümü sevince dönüştüren ender kişilerden birisin, tatlı annem. Anneler Günü kutlu olsun.

Yönümü kaybettiğimde, her yer karardığında yön bulmama yardımcı olan KUTUP YILDIZIM, Anneler Günün kutlu olsun.

Benim ay yüzlü, elmas yürekli, tatlı dilli canım annem. Anneler Günün kutlu olsun.

Hayatın bütün sıkıntıları, acıları üstüme yağdığında https://www.sozunenguzeli.com üstüme açılan tek şemsiyesin canım annem. Anneler Günün kutlu olsun.

Sensiz hep bir yanım eksik, yanımda olmasan da hep benimle olduğunu biliyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Hayattaki en güzel, en eşsiz kelime sesin ANNEM. Anneler Günün kutlu olsun.

Gönül bahçemin en nadide çiçeği, seni çok seviyorum. Biliyorum hakkın hiçbir zaman ödenmez. Anneler Günün kutlu olsun.

Her ne ararsan onu bulursun derler. Ama unuttukları bir şey var. Ben senden başka SEN bulamam, hep yanımda ol. Seni çok seviyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

Ayrıca Neden Anneler Gününü Mayıs ayının ikinci pazarı kutluyoruz. Sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz. TIKLAYIN.

Önceki makaleKutlu Doğum Haftası Sözleri 2017, Hz. Peygamber Ve Güven Toplumu
Sonraki makaleEşime Anneler Günü Mesajı ve Eşe Anneler Günü Sözleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here