Ana sayfa Güzel Mesajlar Sevgiliye Güzel Mesajlar – Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Güzel Mesajlar – Sevgiliye Uzun Mesajlar

1
Sevgiliye Güzel Mesajlar
Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar yazmak kolay değil ama gereklidir. Bu eşsiz yazımızda, sevgilinize ya da eşinize gönderebileceğiniz mesajlar bulacaksınız. Her sevgili, güne bir sevgiliye günaydın mesajıyla uyanmak ister aslında. Bunu erkek arkadaşın kız arkadaşa yapması nezaket açısından daha uygundur.

İşte bu yazımızda en güzel ve orijinal Sevgiliye Uzun Mesajlar sizler için tarafımızdan derlendi. Siz de aslında bunun için buradasınız ve kesinlikle doğru yerdesiniz.

Bu mesajları günün değişik bölümünde gönderebilirsiniz. Sabah kalkar kalkmaz gönderdiğiniz takdirde, sevgilinize uyandığınızda ilk aklınıza gelenin o olduğu mesajını da vermiş olursunuz. Tercih sizin.

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Seni sevmek gül bahçesinden güzel bir gül sevmeye benzer. Her haliyle güzel ve bir o kadar da ulaşılmaz…

Sonbaharda dökülen yapraklar gibi dökülür sevdam gün gün. Kalbim sana kırılır her geçen gün.

“Seviyorum!” derken kalbim titriyor. Yanında her şey yalan. Bir sen gerçek geliyorsun. Gözleim senden başkasını asla görmüyor sevgilim.

Sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgilim… Günaydınlar olsun sana.

Sen geleceğimizin mutluluğu, mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim, seninle ben ayrılmaz bir bütünüz.

Hadi gel, tut ellerimi! Benimle yan, tutuşalım birlikte. Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara…

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle… Sen’li Ben’li senelere sevgilim… Seni çok seviyorum.

Saçların rüzgâr gibi, gözlerin elmas gibi, dudakların gül kırmızısı… İşte bu benim hayatımın biriciği. Seviyorum seni.

Sen, bir cümleye sığdıramayacağım kadar kocaman duygularımın sahibi ve bir cümleyle ifade edemeyeceğim kadar özel birisin.

Sevgilim! Ben seni asil insanların basit sevgisiyle değil, basit insanların asil sevgisiyle seviyorum.

Sevgilim! Seni günde bir kez düşünüyorum. O da 24 saatimi alıyor.

İçimi bir bilsen… İçimde koca bir dünya taşıyorum!.. Benim dünyam paylaşılabilir, bu dünyayı seninle paylaşabilirim! Benim olmanı, elimden tutmanı, sana sarılıp uyumayı diliyorum. Seni kocaman seviyorum.

Sessizliğin müziğinde sana bakmak istiyorum. Gözlerimi kamaştırıyorsun. Her gün yeniden aşık oluyorum sana. O kadar güzelsin ki, konuşsam kelimeler kıskanacak seni. O yüzden fısıldıyorum.

Ben sana âşık oldum bir tanem. Ben seni öyle sevdim gül tanem. Ben senin bana sevgiyle bakan gözlerine vuruldum. Adını duyduğumda kalbim hızla atmaya, gözlerim seni aramaya başlar sevgilim.

Canımın yongası, sevdiğim! Birkaç gün çaldık ilkbahardan. Geçtik yıllardır özlediğim erguvan ışıklı kıyılardan. Aşkı sessizlik tanımlar. Gençken tersini düşünürdüm akşamla geriye dönerken dalgalar.

Hani gözler vardır, sözleri anlatır… Hani sözler vardır gözleri anlatır… Bir de aşk vardır seni anlatır…

Daha önceden yine sizler için derlemiş olduğumuz Sevgiliye Günaydın Mesajı Uzun ve Sevgiliye Günaydın Mesajı Kısa yazılarımıza da göz atmanızı isterim. Orada da birçok güzel mesaj sizleri bekliyor.

Aklıma koydum seni aklım almadı. Kalbime koydum seni, sana doyamadım. Arşımın aşkı yanar. Aşk sandığın kadar değil, yandığın kadar…

Elini tutup, gözlerine baktığım, “SENİ SEVİYORUM” diye haykırdığım son aşkım sen olur musun?

Ben aşkı yalnız sana yakıştığı içim çok severim. Aşk, seni sevmektir. Aşk, senin ellerini tutabilmektir. Aşk, senin adındır sevgilim!

“Kokunu özledim.” demiştin, sevgilim. Sana, ben kokan çiçekler gönderiyorum.

Seni sevmek nasıl bir şey biliyor musun? Uzaktaki güneşe dokunmak, kasırgaya meydan okumak gibi bir şey. Ya sensizlik nasıl, onu biliyor musun? Hadi beş dakika nefesini tut, anlarsın…

Seni ne zaman unutacağımı sorma, çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum.

Uzak olsan da bir özlem kadar, yakınsın gönlüme bir nefes kadar, ömrüme ömür katan sevgilim, biricik sevdiğim!

Sen bilir misin, yokluğunda neler yaşadığımı, haykıramadığım hıçkırıklarımı, duygularımı, yaşayamadığım seni anlayabilir misin? Sesini her duyduğumda içimin nasıl titrediğini bilir misin sen? Söylesene… Sen hiç ben olabildin mi?

Benzer Sözler :   Sevgiliye Resimli Günaydın Mesajları - En Güzel Resimli Günaydın Mesajı

Selvi boylu, siyah saçlı ya da kara gözlü olman, güzel bir yüzünün olması seni sevmemdeki tek sebep değildi; seni düşüncelerin, konuşmandaki güzellik ve o temiz kalbin için de sevdim.

Kalbimin yanıp tutuştuğu anlarda gelip bu ateşi alevlendirerek beni söyleyeceğin anları düşünerek sevdim seni.

Hiç susma istiyorum yanımdayken. Aklından geçen her şeyi bilmek istiyorum.

Söyleyemediklerim ol. Sokul cümlelerime, sesinde can bulsun dileklerim. Başı dik yüreğinle ayaklandır damarlarımdaki donuk kanı. Kılavuzu ol gerçek sevgiyi özleyen gözlerimin…

Evet, korkuyorum seni kaybetmekten. Sana kendimi ifade edememekten korkuyorum. Uçurumun kenarında yalnız kalmaktan korkuyorum.

Sen, beni bir dağın eteğindeki gelincik kadar severken; ben, seni o dağın doruğundaki kardelen kadar özlüyorum.

Zamanın avuçlarından kurtar kendini. Gel özgürce vur kendini yüreğimin kollarına. Vur ki tutayım seni gözün karanlığında. Suskunluğunda sözün olsun yüreğim. Özlemlerin yansın, hasretlerin son bulsun…

Seni kaybetmekten ve değerini bilememekten ve Yüce Rabbime hesap verememekten korkuyorum.

Bunları beğendiyseniz dahası yazımızın devamında…

Gönlümü sana emanet bıraksam korur musun? Dilimdeki Cennet, sevdamın sonundaki “HAYATIM” olur musun? Gel, desem sana… Hiçbir şey sormadan, hiçbir şey konuşmadan, sadece gel desem… Gelir misin?

Aşk sizin kim olduğunuza bakmaz, sadece sizi seçer. Sana âşık olmak hayatıma yeni bir anlam kattı ve şu anda seni kaybetmek benim için bir seçenek değil. Sen benim yaşamak için tek sebebimsin. Ve benim sevgili meleğim, hayatım boyunca senin mutlu olduğunu görmek için elimden geleni yapacağım.

Benim için, dünyada senin kadar değerli bir hazine yok. Araştırmacılar ve kâşifler, en değerli hazineyi bulmak için tüm dünyayı dolaştılar, neyi aradıklarını gerçekten merak ediyorum, çünkü aradıklarını bulamayacakları kesin. Bebeğim, sen benimlesin ya, işte sen benim en değerli hazinemsin. Ölene kadar seni seveceğim.

Eğer sen Antik Yunan’da doğmuş olsaydın, Aşk Tanrıçası Afrodit olurdun. Eğer Eski Mısır’da doğmuş olsaydın, Cleopatra olurdun. Fakat sen bu yüzyılda doğduğuna göre, benim hayatımın kraliçesisin. Sizi seviyorum, Majesteleri.

Şubat ayından nefret ediyorum. Çünkü bana, sana sarılmak, seni öpmek ve sana seni ne kadar sevdiğimi söylemek için bir-iki gün daha az süre veriyor.

Ne olur, içinden de olsa “SENİ SEVİYORUM” desen? Fazla bir şey istemiyorum. Derinlerden gelen sesinle kulaklarım çınlasa, o, bana yeter!

Seni ilk gördüğüm gün, tanımadığım bir mutluluk girdi içime. Şimdi ise biliyorum ki bütün mutluluğum senin eserin.  Daima mutlu etmek isteyeceğimi, sonsuza kadar sevebileceğimi biliyorum seni.Her sabah yan yana uyanmak, ne yaşıyorsan, ne taşıyorsan hayattan, hepsini seninle taşımak, beraber yaşlanmak istiyorum.

Sen dünyaya bir daha gelsem seçeceğim değil, dünyadan göçsem dahi varmak istediğimsin. Hangi yol varsa senin için yürürüm ben. Kalbimin sofrasının ekmeği sensin. Sıcak dumanlar çıkar sana hasretimden. Bizi sen ben yapan ne varsa dağıttım onları. Tüm çabam varmak sana. Parmak uçlarını öpmek istiyorum. Yeryüzü dağınık fazlasıyla. Kalp yüzünde barınmak niyetim. Ellerim var sana göç eden. Bir şarkı çalıyor, içinde sen. Nereye gitsem sana dönüyorum. Unuttum dediğim her şeyde seni hatırlıyorum. İlle de sen kırıyorsun beni. Özlüyorum, küçücük bir anıda seni. Fotoğraflar kadar uzağım tenine. Yine de her günde ille de seni seviyorum işte. Dön artık hangi şehrin neresiyse yatağın, kalbimin içine bükül.

Umarız, Sevgiliye Uzun Mesajlar yazımız hoşunuza gitmiştir. Daha fazlası için sitemizdeki diğer yazılarımıza da göz atın. Sizin de eklemek istediğiniz Sevgiliye Uzun Mesajlar varsa lütfen yorumlar bölümüne ekleyin, paylaşalım.

Bize destek olmak için, bizi Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımızdan takip edin.

Önceki makaleKardeşe Doğum Günü Mesajı Kısa, Uzun, Uzaktaki Kardeşe
Sonraki makaleDua Sözleri – Dua İle İlgili Sözler – Dua Örnekleri – Sözün En Güzeli

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here