Ana sayfa Güzel Mesajlar Anneler Günü Mesajları, Anneler Günü Sözleri Resimli

Anneler Günü Mesajları, Anneler Günü Sözleri Resimli

0
Anneler Günü Mesajları ve Sözleri
Annemize En Özgün Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü Mesajları ile baş tacımız olan anneleri bir günde olsun hatırlamak için iyi bir fırsat. Yazımızda Anneler Günü 2019, Anneler Günü Mesajları, Anneler Günü Sözleri hakkında tüm ayrıntıları bulabileceksiniz.

Bir anne, çocuğunu mutlu tutmak ve sadece çocuklarının hayallerini gerçekleştirmek için çok mücadele eden tek kişidir. Her şart altında, çocukları için yeterli zaman ayırıyorlar. İşte size anne sevgisini hissetmek için kullanabileceğiniz, Anneler Gününe yönelik büyüleyici mesajlar sunarak size yardımcı oluyoruz. Özellikle, Anneler Günü Mesajları hem kızlar için Anneler Günü Mesajları, hem de oğulların Anneler Günü Mesajları içeren okuyucular için hazırladık.

Anneler Günü Mesajları
Anneler Günü Mesajları

Anneler günü için sevgi ve samimiyetle yazdığımız bu Anneler Günü Mesajları kesinlikle annenizin kalbinin akorlarına dokunacaktır. Onları annenize göndermeden önce, gözlerinizi birkaç dakika için kapatın ve sorunları çözerken size gösterdiği sevgisini ve şefkatini hatırlayın.

Anneler Allah’ın bize en güzel armağanıdır. Annelerimizin yaptıklarından dolayı, ona olan minnetimizi karşılamanın hiçbir yolu yoktur; bununla birlikte, bizi yetiştirirken yaptığı çeşitli fedakarlıklar konusunda, onu sürekli hatırlamayı bir alışkanlık haline getirmeliyiz. Anneler Günü, annenize ne kadar çok sevdiğinizi söylemek için en iyi zamandır.

Ona en sıcak ve samimi Anneler Günü Mesajları göndererek Anneler Günü’nü unutulmaz yapabiliriz. Haydi… Sakın utanma. Bazı güzel sözcükleri düşünün, hepimiz annelerimize büyük bir teşekkür mesajı borçlusunuz!

Anneler Günü, yaklaşık 66 ülkede her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar’ı kutlanır. Bu özel günün kaynağı Amerika’da Philadelphia eyaletinde Anna Jarvis adında annesine çok bağlı bir genç kıza dayanır. Bu özel günde Annelere hediyeler alınır. Annelere kutlama mesajları, sözler, şiirler yazılıp gönderilir. 2019 Anneler Günü 12 Mayıs Pazar gününe rast geldi. Siz de bu özel günde Anneler Günü Mesajları ve Anneler Günü Sözlerini paylaşabilirsiniz.

EŞİNİZİN ANNELER GÜNÜNÜ unutmayın. İşte YOL ARKADAŞLARINIZA güzel Mesajlar, bu linkte. 

Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü MesajlarıAnnem sen benim her anımdasın. Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun ki sen benim ANNEMSİN. Seni çok seviyorum canım annem. Anneler Günün kutlu olsun.

Anne benim hayatımsın, sen benim kalbimsin. Sen dünyanın en iyi annesisin. Anneler Günün kutlu olsun.

Elmas kadar nadir görülüyorsun, taşlarda olduğu gibi her yere dağılmış değilsin. Benim eşsiz annem, Anneler Günün kutlu olsun.

Allah’ım, cennetten gelen bir melek yeryüzüne indi ve benim güzel annem oldu. Sana ne kadar şükretsem az ALLAHIM, Anneler Günün kutlu olsun benim MELEK annem.

Yüreğimin en derin yerlerine ektiğin sevgi tohumları, bu gün tomurcuk açtı. Seni çok seviyorum. Anneler Günün kutlu olsun bir tanem.

Aramızdaki mesafeler ne olursa olsun, bu gün de her gün https://www.sozunenguzeli.com/guzel-mesajlar/anneler-gunu-mesajlari/.html de kalbim hep aynı şekilde çarpıyor. Seni seviyorum, seni seviyorum, seni seviyorum… Duyuyor musun annem, bu özel günün kutlu olsun.

Annem, kalbimde senin yerini alabilecek başka bir kadın yok. Senin gibi bir kadını bulduğum için Allah’a ne kadar şükretsem az. Anneler Gününü kutlu olsun.

14 Mayıs Anneler Günü bugün, seni “Yılın en iyi annesi” ödülüne layık görüyorum. Bu ödülde birinciliği alabilecek başka bir kadın tanımıyorum. Harika annem, Anneler Günün kutlu olsun.

Annem, ailemizin biricik, benzersiz, sevecen meleği… Seni tüm benliğimle ve kalbimle selamlıyorum. Bu özel günün kutlu olsun.

Allah’ıma, o kadar şükrediyorum ki bilemezsin. Beni âmâsız, lakinsiz, koşulsuz seven tek insansın. Senin sevgin, sıcaklığın benim için çok anlam ifade ediyor. Benim sevgili annem, Anneler Günün kutlu olsun.

Benzer Sözler :   Sevgiliye Resimli Günaydın Mesajları - En Güzel Resimli Günaydın Mesajı

Hayatımdaki herkes umudunu kaybettiğinde bana sonuna kadar destek olan eşsiz kişi, bana verdiğin umut ışığından dolayı çok teşekkür ederim. Anneler Günün kutlu olsun can parçam.

Hayatımdaki en özel, en güzel kadın… Seni çok seviyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

Anneler Günü Sözleri

Benim en güzel kraliçem, bu dünyanın yaşanabilir olmasının ender nedenlerinden biri… Bu özel gününde hayatındaki tüm keşkelerin gerçekleşmesi dileğimle.

Hey yıl beklediğim çok özel iki gün var. Birincisi senin dünyaya geldiğin gün, ikincisi bu özel Anneler Günü… Benim için senin bu hayattaki varlığın her şeyden önemlidir. Anneler Günün kutlu olsun.

En harika ve en göz alıcı insanın Anneler Günü kutlamak istiyorum. Seni çok seviyorum anneciğim.

Hayatımın tüm çilesine karşı benim yegane koruyucum oldun canım annem. Anneler Günün Kutlu Olsun. Seni çok seviyorum.

Bu biçare hayatımın sığınacağı tek liman oldun sen canım annem. Seni seviyorum.

Canım annem. Huzurun tek adresi oldun ömrüme. Senin kucağında buldum sadece güveni. Seni seviyorum canım Annem.

Sana layık olamasam da bu sevgim sana layıktır canım annem. Sonsuz bir sevgi ile ellerinden öpüyorum seni.

Bana bu garip dünyada tahammül eden, koruyup kollayan canım anneciğimin Anneler Günü kutlu olsun.

Evimizin gülü canım anneciğim. Varlığınla bizi her daim aziz eyledin. İyi ki varsın. Canım annemin anneler günü kutlu olsun.

Sadece bir gün değil, her günümde yanı başımda olan ve he zaman bana destek olan canım anneciğimin Anneler Günü kutlu olsun.

Bu dünyada sevgimin en büyüğünü verdiğim ve en çok ona bağlandığım tek kişi olan canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Canım anneciğim senin he daim küçük kuzun olarak kalacağım. Anneler günün kutlu olsun.

Tüm değerlerimin hazinesi olan canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Şefkat ve sabrın kucağında bir gül gibi beni yetiştiren canım anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun.

Dilimin en güzel en yalın halidir anne. Biricik anneciğim Anneler Günün kutlu olsun.

Acıların üstüme sağanak şeklinde yağmasında beni koruyup kollayan, kollarında huzuru veren canım anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun.

Canım Anneme Anneler Günü Kutlama Mesajları

Bu zayıf halimin zalim dünya karşısındaki en büyük koruyucusu olan canım annem. Anneler Günün kutlu olsun.

Sıcaklığında huzur bulduğum canım anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun.

Gücümün ve umudumun yegane kaynağı olana canım annem. Anneler Günün kutlu olsun.

Karşılıksız sevginin gerçek anlamda mana bulduğu tek kelime: Anne. Anneler Gününü kutlu olsun canım annem. Ellerinden hürmetle ve sevgiyle öpüyorum.

Sessizliğimin en saf ve en güzel sesi oldun canım anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun.

İyi ki varsın canım anneciğim. Anneler Gününü kutlu olsun.

Hayatımın tüm karanlık yollarını aydınlatan kutup yıldızı oldun bana canım anneciğim. İyi ki varsın. Anneler Günün kutlu olsun. Ellerinden öpüyorum.

Bana hayatı öğreten canım anneciğim. Ellerinden öpüyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

Karşılıksız sevgiyi senden öğrendim canım anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun.

Hüzünlerimi sevince dönüştüren tek kişisin sen canım annem. Anneler Gününü kutlu olsun.

Senin sevgine layık olmayı çok istiyorum canım anneciğim. Ellerinden öperim.

Beni benden çok düşünüp kollayan tek insansın anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun.

Lütfen sizler de en güzel Anneler Günü Mesajlarını ve sözlerinizi bizlerle paylaşın.

Önceki makaleAnneler Günü İle İlgili Merak Ettikleriniz, 2020 Anneler Günü Ne Zaman?
Sonraki makaleCanımız Baş Tacımız Annelere; Anneler Günü Mesajı 2020

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here