Ana sayfa Doğum Günü Mesajları Sevgiliye Doğum Günü Mesajı & Mesajları Uzun, En Güzel, Romatik…

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı & Mesajları Uzun, En Güzel, Romatik…

1
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı arayanların daha çok doğum günü mesajları sevgiliye uzun, güzel doğum günü mesajları sevgiliye, En güzel, anlamlı, özel doğum günü mesajları aradığını gördük.

Biz de Sevgiliye Doğum Günü Mesajları yazımızı hazırlarken hazırladığımız sözlerin mümkün olduğunca UZUN, güzel ve sevgiliye özel olması için çaba sarf ettik.

Siz de aşağıdaki bağlantılardan istediğiniz Sevgiliye Doğum Günü Mesajı ve Mesajlarına ulaşabilirsiniz. Size tavsiyem tüm mesajlara bakmadan karar vermeyin. Aşk Sözleri ve Sevgililye Güzel Sözler yazımıza da bakmayı unutmayın.

  1. Doğum Günü Mesajları Sevgiliye Uzun
  2. Güzel Doğum Günü Mesajları Sevgiliye
  3. Sevgiliye Anlamlı Doğum Günü Mesajları
  4. Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Resimli kısmını yazı içine dağılmış olarak bulabilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Bu dünyadaki en harika olaylardan birisi muhtemelen aşktır. Gerçekten de hayatta öğrenebileceğiniz en büyük olay sevmek ve sevilmektir. Ona olan sevginizin derinliğini ifade edecek kelimeleri tam olarak bulamak çok zordur. Sizin için hazırladığımız ve hiçbir yerde bulamayacağınız Sevgiliye Doğum Günü Mesajı tam size göre diye düşünüyorum.

Bir sevgiliye ve kız arkadaşa mutlu yıllar dilerken onun sizin için ne kadar özle olduğunu anlamasını sağlar. Daha ne duruyorsunuz sizin için hazırladığımız Sevgiliye Doğum Günü Mesajı ve sözlerinden istediğinizi seçip SMS, Facebook, WhatsApp, İnstagram ya da Twitter gibi sosyal paylaşım alanlarından gönderebilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun

Başkalarına verebileceğimiz en güzel hediye koşulsuz sevgi ve her haliyle onu kabul edebilmektir. Ben de bu özel günde sana tüm sevgimi gönderiyorum aşkım. Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. Mutlu yıllar!


Milyonlarca ‘Seni Seviyorum.’ Binlerce ‘Sen olmasan ben ne yapardım.’ Yüzlerce ‘mutluluk’ ve bir tek ‘SEN’. Allah’tan tek dileğim son nefesime kadar senden beni ayırmasın… Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi doğmuşsun sevgilim.


Gözlerimsin, gülüşlerimsin, kalp atışımsın… Dualarımdaki meleksin. Ve sen benim hayat ışığımsın. Bugün sen doğdun çünkü kaderimsin! Bugün sen doğdun çünkü nefesimsin! Bugün sen doğdun çünkü sen yalnız benimsin! İyi ki Doğdun biriciğim!


Bu doğum günü, güneş etrafındaki başka bir 365 günlük yolculuğun ilk günüydü. İyi yolculuklar tatlım! Allah’tan tek dileğim; bu yolculukta bizi hiç ayırmasın. Belki bugün yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara.


Mutlu yıllar aşkım, hayatım, sevgilim, en yakın arkadaşım, kahkahalarım, ruhum, benim tek ve tek gerçeğim. Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Nice yeni yaşlara güzel melek…


Her zaman seni hayal ediyorum. Sen hayatıma mutluluk, huzur katıyorsun. Sen benim kalp atışımsın. Sen benim meleğimsin ve yaşamıma ışıksın… Doğum günün kutlu olsun canım.


Hayatımda ne acı, ne fırtına, ne boran, ne tufan… Umurumda değil… Çünkü sen varsın hayatımda biriciğim. İyi ki doğmuşsun aşkım, iyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni.


Sadece kainattaki en özel insanların doğum günlerini kutlarım. Sen de benim en özel sevdiğimsin. Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da.


Sevdiğim bitanem, her gün gülümsememin nedeni sensin. Bizim aşk ateşimiz hiçbir zaman sönmeyecek ve harika bir doğum günü geçirmen için parlak aşk ışığımızı sana getirebilirim. Seni ve doğum gününü seviyorum.


Dünyada sadece bir kişi olabilirsin. Ama benim için sen dünyasın. Çünkü sen benim hayatımın armağanısın. Senin bu doğum günün de ben de sana sevgimi armağan ediyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Benzer Sözler :   Babaya Doğum Günü Sözleri - Babaya Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Sözleri


Bana mutluluk veren aşk değil, ama bana mutluluk veren SENİNLE AŞK. Doğum günün kutlu olsun.


Sevdiğim hayatta sana bir şey verebilseydim benim gözlerimle kendini görebilmeni isterdim. Bu şekilde benim için ne kadar çok şey ifade ettiğini anlardın. Doğum günün kutlu olsun canım.


Mumlar yanar ve en sevdiğimiz şarkı çalmaya başlar. Seni kollarımda tutacağım böylece dans ederken kulağına “Seni Seviyorum Canım” sözlerini fısıldayacağım. Mutlu yıllar!


Gözlerimiz ilk kez karşı karşıya geldiğinde, benim için senin tek olduğunu senin için de benim biricik olduğumu anladım. Her geçen gün sana olan sevgim derinleşiyor. Doğum günün kutlu olsun aşkım.


Mucizeler inanır mısın? Ben inanıyorum…  Seni bulduğum zaman ben mucizeyi yaşadım. Seni seviyorum bebeğim. Doğum günün kutlu olsun!


Seni her gün çok, daha çok seviyorum. Seninle olduğumda ne kadar mutlu olduğumu hayal bile edemezsin. Doğum günün kutlu olsun!


Benden “AŞK”ı anlatmamı isterlerse, cevabım hep “SEN” olur. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım.


Şans her zaman benim yanımdaydı. Ama seni bulduğum gün asla şanslı olmadım. Senin gibi birine sahip olmak beni HAYATTAKİ EN ŞANSLI İNSAN gibi hissettirdi. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım.


Mutlu yıllar hayat ışığım. Kesinlikle hayatımı binlerce güneş varmış gibi aydınlatıyorsun. Seni seviyorum. Mutlu yıllar!


Aşkım, ilk görüşte sana âşık oldum ve o günden beri her gün sana âşık oldum. Doğum günün kutlu olsun!


Aşkım, hiçbir şey bana yüzündeki o sevimli gülümsemeyi görmekten daha fazla mutluluk veremez. Seni çok seviyorum. Mutlu Yıllar!


Sevgiliye Anlamlı Doğum Günü Mesajları


Hayatımın en güzel yanı, onu senin gibi özel biriyle paylaşmaktır. Seni seviyorum tatlım. Doğum günün kutlu olsun.


Birkaç yıl sonra nerede olacağımız önemli değil, önemli olan şey aşkımın her zaman benimle olacak olmasıdır. Mutlu Yıllar sevgilim.


Seni seviyorum demek belki de birkaç saniye alacak ama seni ne kadar sevdiğimi göstermek bir ömür boyu sürecek. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.


Bugün doğum günün olabilir ama benim için her gün senin doğum günün. Doğum günün kutlu olsun aşkım. Seni çok seviyorum.


Seni sevmek gerçekten bir ayrıcalık, senin tarafından sevilmek bir nimet ve seninle olmak imkânsız bir dileğin gerçekleşmesi. Seni seviyorum bebeğim. Doğum günün kutlu olsun.


Sadece hayatımda olduğun için minnettar olduğumu ifade etmek istiyorum. Mutlu yıllar sevgilim ve hep benimle olduğun için teşekkürler. Seni çok seviyorum.


Evrenin küçük bir parçasını alıp, doğum günün için mütevazı bir hediye olarak sana sunmak isterdim. Doğum günün kutlu olsun aşkım.


Sevgilim, güzelliğin ve aşkın beni büyüledi. Asla seni düşünmeden geçen bir günüm yok. Seni seviyorum ve harika bir doğum günü geçirmeni istiyorum.


Ayrı olduğumuz zaman bile beraberiz. Sen sürekli benim aklımda ve yüreğimdesin. Hiçbir güç bizim aramıza giremez. Bugün ve her zaman senin ışığın yolumu aydınlatacak. Mutlu yıllar gün ışığım.


Bize destek olmak için Sevgiliye Doğum Günü Mesajı  yazımızı sosyal medyada paylaşmayı ve bizi Facebook, Twitter ve İnstagram‘da takip etmeyi unutmayın.

Siz de en güzel, anlamlı, uzun Sevgiye Doğum Günü Mesajları & Mesajı ve sözlerini yorumlar kısmına ekleyin, paylaşalım.

Yazımızı Değerlendirebilirsiniz
[Toplam: 154 Ortalama: 4]

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here