Ana sayfa Doğum Günü Mesajları Sevgiliye Doğum Günü Mesajı & Mesajları Uzun, En Güzel, Romantik

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı & Mesajları Uzun, En Güzel, Romantik

1
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı arayanların daha çok doğum günü mesajları sevgiliye uzun, güzel doğum günü mesajları sevgiliye, en güzel, anlamlı, özel doğum günü mesajları aradığını gördük.

Biz de Sevgiliye Doğum Günü Mesajları yazımızı hazırlarken hazırladığımız sözlerin mümkün olduğunca UZUN, güzel ve sevgiliye özel olması için çaba sarf ettik.

Siz de aşağıdaki bağlantılardan istediğiniz Sevgiliye Doğum Günü Mesajı ve Mesajlarına ulaşabilirsiniz. Size tavsiyem tüm mesajlara bakmadan karar vermeyin. Aşk Sözleri ve Sevgiliye Güzel Sözler yazımıza da bakmayı unutmayın.

Bu anlamlı, uzun, güzel doğum günü mesajları ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Yazı içerisinde sevgiliye resimli doğum günü mesajları ve sözleri de bulabilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Bu dünyadaki en harika olaylardan birisi muhtemelen aşktır. Gerçekten de hayatta öğrenebileceğiniz en büyük olay sevmek ve sevilmektir. Ona olan sevginizin derinliğini ifade edecek kelimeleri tam olarak bulamak çok zordur. Sizin için hazırladığımız ve hiçbir yerde bulamayacağınız Sevgiliye Doğum Günü Mesajı tam size göre diye düşünüyorum.

Bir sevgiliye ve kız arkadaşa mutlu yıllar dilerken onun sizin için ne kadar özle olduğunu anlamasını sağlar. Daha ne duruyorsunuz sizin için hazırladığımız Sevgiliye Doğum Günü Mesajı ve sözlerinden istediğinizi seçip SMS, Facebook, WhatsApp, İnstagram ya da Twitter gibi sosyal paylaşım alanlarından gönderebilirsiniz.

Bu romantik sevgiliye doğum günü mesajları ile uzaktaki sevgilinize olan hasretinizi bir nebze olsun giderebilirsiniz. Bu sözleri doğum sevgilinize aldığınız doğum günü pastası ya da doğum günü hediyesi ile beraber not olarak yazabilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun

Başkalarına verebileceğimiz en güzel hediye koşulsuz sevgi ve her haliyle onu kabul edebilmektir. Ben de bu özel günde sana tüm sevgimi gönderiyorum aşkım. Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. Mutlu yıllar!

Milyonlarca ‘Seni Seviyorum.’ Binlerce ‘Sen olmasan ben ne yapardım.’ Yüzlerce ‘mutluluk’ ve bir tek ‘SEN’. Allah’tan tek dileğim son nefesime kadar senden beni ayırmasın… Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi doğmuşsun sevgilim.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı, Uzun, En Güzel
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun

Gözlerimsin, gülüşlerimsin, kalp atışımsın… Dualarımdaki meleksin. Ve sen benim hayat ışığımsın. Bugün sen doğdun çünkü kaderimsin! Bugün sen doğdun çünkü nefesimsin! Bugün sen doğdun çünkü sen yalnız benimsin! İyi ki Doğdun biriciğim!

Bu doğum günü, güneş etrafındaki başka bir 365 günlük yolculuğun ilk günüydü. İyi yolculuklar tatlım! Allah’tan tek dileğim; bu yolculukta bizi hiç ayırmasın. Belki bugün yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

Mutlu yıllar aşkım, hayatım, sevgilim, en yakın arkadaşım, kahkahalarım, ruhum, benim tek ve tek gerçeğim. Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Nice yeni yaşlara güzel melek…

Her zaman seni hayal ediyorum. Sen hayatıma mutluluk, huzur katıyorsun. Sen benim kalp atışımsın. Sen benim meleğimsin ve yaşamıma ışıksın… Doğum günün kutlu olsun canım.

Hayatımda ne acı, ne fırtına, ne boran, ne tufan… Umurumda değil… Çünkü sen varsın hayatımda biriciğim. İyi ki doğmuşsun aşkım, iyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni.

Sadece kainattaki en özel insanların doğum günlerini kutlarım. Sen de benim en özel sevdiğimsin. Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da.

Sevdiğim bitanem, her gün gülümsememin nedeni sensin. Bizim aşk ateşimiz hiçbir zaman sönmeyecek ve harika bir doğum günü geçirmen için parlak aşk ışığımızı sana getirebilirim. Seni ve doğum gününü seviyorum.

Dünyada sadece bir kişi olabilirsin. Ama benim için sen dünyasın. Çünkü sen benim hayatımın armağanısın. Senin bu doğum günün de ben de sana sevgimi armağan ediyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Sözleri

Bana mutluluk veren aşk değil, ama bana mutluluk veren SENİNLE AŞK. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı & Mesajları Uzun, En Güzel, Anlamlı, Özel
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı & Mesajları

Sevdiğim hayatta sana bir şey verebilseydim benim gözlerimle kendini görebilmeni isterdim. Bu şekilde benim için ne kadar çok şey ifade ettiğini anlardın. Doğum günün kutlu olsun canım.

Mumlar yanar ve en sevdiğimiz şarkı çalmaya başlar. Seni kollarımda tutacağım böylece dans ederken kulağına “Seni Seviyorum Canım” sözlerini fısıldayacağım. Mutlu yıllar!

Gözlerimiz ilk kez karşı karşıya geldiğinde, benim için senin tek olduğunu senin için de benim biricik olduğumu anladım. Her geçen gün sana olan sevgim derinleşiyor. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Mucizeler inanır mısın? Ben inanıyorum…  Seni bulduğum zaman ben mucizeyi yaşadım. Seni seviyorum bebeğim. Doğum günün kutlu olsun!

Seni her gün çok, daha çok seviyorum. Seninle olduğumda ne kadar mutlu olduğumu hayal bile edemezsin. Doğum günün kutlu olsun!

Benden “AŞK”ı anlatmamı isterlerse, cevabım hep “SEN” olur. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım.

Benzer Sözler :   Babaya Doğum Günü Sözleri - Babaya Doğum Günü Mesajları

Şans her zaman benim yanımdaydı. Ama seni bulduğum gün asla şanslı olmadım. Senin gibi birine sahip olmak beni HAYATTAKİ EN ŞANSLI İNSAN gibi hissettirdi. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Mutlu yıllar hayat ışığım. Kesinlikle hayatımı binlerce güneş varmış gibi aydınlatıyorsun. Seni seviyorum. Mutlu yıllar!

Aşkım, ilk görüşte sana âşık oldum ve o günden beri her gün sana âşık oldum. Doğum günün kutlu olsun!

Aşkım, hiçbir şey bana yüzündeki o sevimli gülümsemeyi görmekten daha fazla mutluluk veremez. Seni çok seviyorum. Mutlu Yıllar!

Evlilik Yıldönümü Mesajları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Sevgiliye Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Hayatımın en güzel yanı, onu senin gibi özel biriyle paylaşmaktır. Seni seviyorum tatlım. Doğum günün kutlu olsun.

Birkaç yıl sonra nerede olacağımız önemli değil, önemli olan şey aşkımın her zaman benimle olacak olmasıdır. Mutlu Yıllar sevgilim.

Seni seviyorum demek belki de birkaç saniye alacak ama seni ne kadar sevdiğimi göstermek bir ömür boyu sürecek. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Bugün doğum günün olabilir ama benim için her gün senin doğum günün. Doğum günün kutlu olsun aşkım. Seni çok seviyorum.

Seni sevmek gerçekten bir ayrıcalık, senin tarafından sevilmek bir nimet ve seninle olmak imkânsız bir dileğin gerçekleşmesi. Seni seviyorum bebeğim. Doğum günün kutlu olsun.

Sadece hayatımda olduğun için minnettar olduğumu ifade etmek istiyorum. Mutlu yıllar sevgilim ve hep benimle olduğun için teşekkürler. Seni çok seviyorum.

Evrenin küçük bir parçasını alıp, doğum günün için mütevazı bir hediye olarak sana sunmak isterdim. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Sevgilim, güzelliğin ve aşkın beni büyüledi. Asla seni düşünmeden geçen bir günüm yok. Seni seviyorum ve harika bir doğum günü geçirmeni istiyorum.

Ayrı olduğumuz zaman bile beraberiz. Sen sürekli benim aklımda ve yüreğimdesin. Hiçbir güç bizim aramıza giremez. Bugün ve her zaman senin ışığın yolumu aydınlatacak. Mutlu yıllar gün ışığım.

Sevgilim, bana ilkbaharı ancak sen getirirsin. Ancak seninle yaz daha güzel geçer ve sadece sen kışı atlatmamda yardımcı olabilirsin. Seni çok seviyorum. Nice yıllara.

Bu özel günde ve hayatının her gününde sana sevgimi gönderiyorum sevgilim. Doğum günün kutlu
olsun.

Gözlerimiz ilk buluştuğunda, birbirimiz için yaratıldığımızı hemen anladım. Sana olan aşkım her geçen yıl daha da artıyor. Nice senelere.

Elimi her tuttuğunda, en kötü günlerim bile kolayca geçiyor. Bana gülümsediğinde, en kötü düşünceler uçup gidiyor. Sen olmadan hayatım bir hiç olurdu. Yeni yaşın kutlu olsun sevgilim.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Bugün bu özel gününü kutlarken, lütfen sensiz asla nefes alamayacağımı daima aklında tut. Aşkınla beni tüm evrendeki en mutlu insan yaptığın için sonsuz teşekkür ederim. Nice senelere sevgilim.

Senin sıcak ve rahatlatıcı kolların şu dünyada yaşayacağım tüm günlerimi geçirmek istediğim tek yer. Doğum günün kutlu olsun canım.

Her gün uyandığımda kalbim seni bir önceki günden daha da fazla seviyor. Hayatımın aşkını sende bulduğum için o kadar mutluyum ki! Asla birbirimizden ayrılmayalım. İyi ki doğdun sevgilim.

Eğer zamanı duraklatmak için bir düğme olsaydı, beraber olduğumuz her an onu duraklatır ve o anın sonsuza dek sürmesini isterdim. Senden asla uzak kalamam aşkım. Şu ana kadar geçirdiğin en iyi doğum günü olması dileğiyle…

Senin bir gülüşün benim için hayat öpücüğü gibi. Seni sürekli gülümsetmeye çalışmam bu yüzdendir. Bugünün senin için en harika ve en tatlı günlerden biri olması dileklerimle. Doğum
günün kutlu olsun kraliçem.

Bu özel günümüzde, hayat bizim için ne kadar zorluklar getirse de, senden asla vazgeçmeyeceğime söz veriyorum. Seni terk edemeyecek kadar seviyorum. Yeni yaşın kutlu olsun.

Sen hayatıma girdin ve beni koşulsuz severek dünyada bana cenneti getirdin. Bu özel günde sana kalbimin derinliklerinden sana teşekkür ediyorum. Seni temin ederim sana olan aşkım asla
bitmeyecek. Umarım senin bana getirdiğin mutluluk kadar kalbini mutlulukla doldurabilirim. Nice senelere.

Hayatımın en mutlu günü ilk kez senin de beni sevdiğini söylediğin zamandı. O günden beri, hayat bana içinde sen olduğun sürece hiç üzüntü göstermedi. Senin bu büyük gününde, senden sadece kalbimin senin için attığını bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu olsun ruhum.

Her ne zaman hayatın getirdiği problemler boğazımı sıkacak gibi olsa, aşkın beni kurtarmak için gelir ve o çok beklediğim ışığı, umudu bana getirir. Göz aydınlığım, sevgilim, harika bir gün geçirmeni dilerim.

O kadar güzelsin ki, güneş bile yanında bir gölge gibi kalıyor. Hayatımı aydınlattığın için teşekkür ederim aşkım. Nice Yıllara.

Bize destek olmak için Sevgiliye Doğum Günü Mesajı  yazımızı sosyal medyada paylaşmayı ve bizi Facebook, Twitter ve İnstagram‘da takip etmeyi unutmayın.

Siz de en güzel, anlamlı, uzun Sevgiye Doğum Günü Mesajları & Mesajı ve sözlerini yorumlar kısmına ekleyin, paylaşalım.

Önceki makale10 Kasım Mesajları, 10 Kasım Sözleri – Sonsuzluğa Atılan Adım
Sonraki makaleAtarlı Sözler, Size Trip Atanlara En Etkili Sert Fena Mesajlar

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here