Ana sayfa Doğum Günü Mesajları Anneye Doğum Günü Mesajı – Anneye Doğum Günü Sözleri

Anneye Doğum Günü Mesajı – Anneye Doğum Günü Sözleri

0
anneye doğum günü mesajı
anneye doğum günü mesajı

Yazımızda anneye doğum günü mesajı derlemeye çalıştık. Anne, dünyadaki herkes için en önemli kişidir. Peygamber efendimizin hadisinde olduğu gibi “Cennet Annelerin ayakları altındadır” sözü bize annenin ne kadar kıymetli olduğunu ifade eder. Kuranda da birçok ayette anneye iyilik edilmesi söylenmektedir. Ankebut suresi, 8. Ayet “Biz insana, anne-babasına iyilik yapmasını emrettik..” Lokman suresi, 14. Ayet “İnsana da anne babasına iyi davranmasını emrettik…” Ahkaf suresi, 15. Ayet, Bakara suresi, 8. Ayet, 215. Ayet vb.. Lütfen annelerimizin değerini bilelim. Anneye Doğum Günü Mesajı ve Anneye Doğum Günü Sözleri ile onu bir nebze olsun mutlu edebilirsek çok mutlu oluruz.

Anneye Doğum Günü Mesajı

Bu günde, cennetten gelen en iyi melek bu dünyada doğdu ve sonra güzel annem oldu. Sana çok müteşekkirim. Doğum Günün Kutlu olsun canım annem.

Anne, bütün sevgini kalbimde sakladım. Bu gün hepsi çiçek açmışlardı. Seni çok seviyorum anne. Mutlu yıllar.

Ne kadar uzakta olduğun önemli değil, bu özel günde kalbim hep aynı şekilde çarpıyor. Seni seviyorum anne, seni seviyorum anne.. Doğum Günün Kutlu olsun.

Anne sana şunu söylemek istiyorum. Her sene seni “Yılın en iyi annesi” ödülüne layık görüyorum. Bu hediyeye yaklaşabilen bir başka kişi tanımıyorum. Harika anneme mutlu yıllar.

Anne, senin yerine kalbime koyabileceğim hiç kimse yok. Bu dünyada en iyi anneyi bulduğum için çok şanslıyım. Senden ne kadar uzakta olduğum önemli değil her zaman bir numaralı anne olarak kalacaksın. Doğum günün kutlu olsun.

Her sabah kalktığımda Allah’a binlerce kez teşekkür ediyorum. Senin sıcaklığın, kalbin ve sevgin çok şey ifade ediyor. Beni koşulsuz seven tek kişisin. Sen her zaman benim sevgili annem kalacaksın, Doğum Günün Kutlu olsun.

Anne, sen benim sevgili meleğimsin. Bu özel gününde seni tüm kalbimle selamlıyorum. Mutlu yıllar anne.

Anne, bana olan inancından dolayı sana teşekkür etmek istiyorum. https://www.sozunenguzeli.com/dogum-gunu/anneye-dogum-gunu-mesaji-sozleri/.html Herkes vazgeçtiğinde bana sonuna kadar destek olan tek kişisin. Doğum Günün Kutlu olsun..

Benzer Sözler :   Babaya Doğum Günü Sözleri - Babaya Doğum Günü Mesajları

Sen benim hayatımdaki en özel insansın. Kalbimin en derinlerinden seni seviyorum. Doğum Günün Kutlu olsun canım annem.

Anne, benim için bu dünyanın harika olmasının tek nedeni sensin. Sen benim için en özel prensessin. Doğum Günün Kutlu olsun..

Her sene bu günü bekliyorum. Benim için o kadar özelsin ki hayatımdaki varlığın her şeyden önemli. Mutlu Yıllar Anne.

En göz kamaştırıcı ve en harika insanın doğum gününü kutlamak istiyorum. Seni seviyorum anne.

Canım annem, kalbime ektiğin bütün sevgi tohumlarının hepsi bugün çiçek açtı. Doğum gününü kutlu olsun canım ANNEM.

Anneye Doğum Günü Sözleri

Kalbinin kapılarını aç benim tüm öpücüklerimi ve sevgimle içini doldur. Seni çok seviyorum anne. Doğum günün kutlu olsun.

Sen hayatımın her anında bana ilham kaynağı oldun. Sensiz ben kaybolmuştum. Seni çok seviyorum anne. Doğum Günün Kutlu olsun.

Bu doğum günü mesajını dünyadaki en iyi, olağanüstü ve anlayışlı annesine gönderiyorum. Seni seviyorum anne.

Hayatımda daha iyi bir kadın düşünemiyorum. Sen benim güzel annemsin ve seni çok seviyorum. Doğum Günün Kutlu olsun anne.

Dünyadaki en mutlu insan olmamın sebebisin ve bu mutluluğun senden kaynaklandığını çok iyi biliyorum. Sen her mutluluğu hak ediyorsun canım annem. Mutlu Yıllar.

Şimdi büyümüş olsam bile yine de her şeyi tekrar yapmak için https://www.sozunenguzeli.com/dogum-gunu/anneye-dogum-gunu-mesaji-sozleri/.html senin sıcacık kucağına ihtiyacım var. Sıcacık kalbimle mutlu yıllar diliyorum. Canım annem.

Sen sadece benim annem değilsin. Sen benim en iyi öğretmenim, arkadaşım ve rehberimsin. Bana mükemmel olmak için her şeyi verdin. Doğum Günün Kutlu olsun canım Annem.

Umarım Anneye Doğum Günü Mesajı yazımızı beğenmişsinizdir.

Siz de en güzel Anneye Doğum Günü Mesajı mesajlarınızı yorumlar kısmına yazın, paylaşalım.

Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Google+, Pinterest ve  Youtube hesaplarımızdan takip ederek bize destek olunuz.

Yazımızı Değerlendirebilirsiniz
[Toplam: 7 Ortalama: 4.7]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here