Ana sayfa Dizi Sözleri İsimsizler 2. Sezon 1. Bölüm Sözleri – İsimsizler 2. Sezon 1. Bölüm...

İsimsizler 2. Sezon 1. Bölüm Sözleri – İsimsizler 2. Sezon 1. Bölüm İzle

0
İsimsizler 2. Sezon 1. Bölüm
İsimsizler 2. Sezon 1. Bölüm Sözleri

İsimsizler 2. Sezon 1. Bölüm Sözleri yazımızla karşınızdayız. Uzun zamandır beklediğimiz dizimize tekrar kavuştuk. Yeni sezonun ilk bölümü yani 14. Bölümde; helikopter kazası geçiren Fatih, gözlerini İstanbul’da açıyor. Neler olduğunu anlamaya çalışıyor ve sonunda Dayı ile bir karar veriyorlar. Bu sefer karşılarındaki düşman gerçekten çok büyük. Kurmay’la işbirliğine girip Sabbah’ın mekânını basmaya karar verirler. Yanlarına Kor Yakup’u da alan Kurmay, bölümün sonunda büyük bir şokla karşılaşır. Handan ölecek midir? Diğer bölümde öğreneceğiz.

Twitter’da da #Vatanİçin etiketiyle Trend Topic olan dizi gerçekten muhteşemdi.

Diziye bu sezon yeni oyuncular katıldı. Bunlar arasında en önemlileri şüphesiz Handan rolünde Hande SORAL, Kudret YILDIRIM rolünde Kürşat ALNIAÇIK, Hatem rolünde Berkan ŞAL, Tufan Aslan KALENDER rolünde Mert ÖCAL. Gerçekten diziye yeni bir heyecan gelmiş durumda.

Şimdiden yeni sezonun 2. Bölümünü dört gözle bekliyoruz.

Biz de dizinin içinde geçen en güzel İsimsizler 2. Sezon 1. Bölüm Sözleri sizler için derledik. Umarım İsimsizler 2. Sezon 1. Bölüm Sözleri hoşunuza gider.

İsimsizler 2. Sezon 1. Bölüm Sözleri yazarken gözümüzden bazıları kaçmış olabilir. Lütfen yorumlar bölümünde belirtin, paylaşalım. Şimdi sizleri İsimsizler 2. Sezon 1. Bölüm Sözleri yazımızla baş başa bırakıyoruz.

İsimsizler 2. Sezon 1. Bölüm Sözleri

Fatih: Biz şimdi öldük mü?

Dayı: Şehitler ölür mü, Koçyiğit?

Şehitler ölmez, vatan bölünmez!

Yakup Cemil’in Hikâyesi

Kor Yakup: Yakup Cemil’i bilir misin? Osmanlı’da silahşor. Teşkilat-ı Mahsusa’da. Ender Paşa’nın en has adamı. Yakup Cemil, cesur ama asi, laf söz dinlemiyor. O zamanlar en kanlı katiller Sinop Cezaevi’nde.  Yakup Cemil’i onları ıslah etsin diye, Sinop Cezaevi’ne müdür yapıyorlar. Hapiste hepsi birbirinden azılı, hepsi birbirinden belalı 2000 adam. Yakup Cemil, avluya çıkıyor, “İçinizde berber olan bir adım öne çıksın! Hem berber olan hem bir leşi olan! Bir leş, iki leş, üç leş, dört leş, on dört leş…” Sadece bir kişi kalıyor. Hem berber hem on dört leşi olan. On dört cinayeti olan, on dört adam öldüren. Yakup Cemil, on dört leşli berberi şöyle tepeden tırnağa süzüyor.

“Bir sandalye getir, beni tıraş et! Seni, özel berberim tayin ettim. “ Berberin gözü kanlı, Yakup’un gözü kara. Usturanın sapı katilin elinde, ağzı Yakup Cemil’in gırtlağında. Yaşamla ölüm arasındaki süre bir saniyeden bile az. On dört leşli özel berber, Yakup Cemil’i tıraş etmekte. 2000 kanlı mahkûm seyretmekte. Yakup Cemil, o sandalyenin üstünde, o usturanın ucunda… Yadigâr, neden böyle bir şey yapmış? Cesaret yetmez, en az onlar kadar deli olacaksın. O saatten sonra hapishanede ne bir isyan ne bir sorun yaşanmış. İşte ben buna “deli cesareti” diyorum.

Kor Yakup: Hatayı insanlar yapar, ahmaklar hatayı tekrarlar. Ahmaklığın tek ilacı SATIR: Ya satır satır okur, adam olursun; ya da bir satır darbesiyle kurban olursun!

İsimsizler 1. Bölüm İzle – İsimsizler 1. Bölüm Sözleri yazımız da mutlaka ilginizi çekecektir. Diziyle ilgili tüm bilgilerimiz bu yazıda.

İsimsizler 2. Sezon 1. Bölüm Sözleri

Kudret Bey: İhtimal diye bir şey yok! Başarısızlık var! Başarısızlık, dünyanın en kötü şeyi değildir! En kötüsü, elinden geleni yapmamaktır!

Benzer Sözler :   İsimsizler 1. Bölüm İzle - İsimsizler 1. Bölüm Sözleri - İsimsizler Dizi Oyuncuları

Kudret Bey: Aybars… Sinsi pisliğin teki! Kan kokusu aldı. Sotada bekliyor. Ama böyle şeylere kafası basmaz onun. Eğer düşmanını göremiyorsan kan akıtacaksın. Kor Yakup ile uzun zamandır görüşmedik.

Handan: Bizim ismimiz yok! Tıpkı sizin gibi… Bizler, yaşadığımız süre boyunca, bu milleti, bu memleketi korumaya ant imiş vatanseverleriz.

Kurmay: Savaştan kaçınmak mümkün değil! Bizler savaşı ancak düşmana üstün gelinceye kadar erteleyebiliriz. Şunu iyi bilin! Şimdiki düşman çok sessiz. Holdinglerin arkasında, paranın arkasında.

Kurmay: Siz resmî olarak ölüsünüz. Sizin ölü olarak kalmanızı sağlamak için çok büyük bedeller ödendi. Bugün kaybettiklerimiz de dâhil.

Kudret Bey: İş dünyasında bana Sabbah derler. Ve ben bundan hiç alınmam çünkü Sabbah amacına ulaşmak için her şeyi göze alır.

Biz, “Yarınlara ya isminiz kalacak ya vatan!” denildiğinde, vatanı seçenlerdeniz. O zaman biz, isimsizler’iz.

Dayı: Bak Fatih’im! Bu vatanın birliği, bütünlüğü ne zaman tehlikeye düşse, bu insanlar evlerinden işlerinden çıkıp bu vatanı canları pahasına korudular. Şimdi bize düşen, görevimizi layığıyla yapmak.

Karanlık Güç: Hani bu ülkede derler ya, her işin arkasında karanlık bir güç var, diye. İşte, o karanlık güç biziz Kudret. Bütün terör örgütleri bizim maşamızdır. Hepsinin içindeyizdir biz. Bu yüzden de onlar çok mutlu olurlar. Onlarla işimiz bitince, onların da işi biter. İşimize gelmeyenlerin temizlenmesini de keyifle izleriz Kudret.

Dayı: Bu millet, vakti geldiğinde isimsiz bir ordu olur. Baş verir, ama vatanını asla vermez.

Fatih: Bu vatan kaç kez ihanet gördü kaç kez kuşatıldı ama başaramadılar, başaramayacaklar da…

Aybars: Başarıdan daha güzel ne vardır biliyor musun? O başarıyı nefret ettiğin biri üzerinden sağlamak!

Kurmay: Yürek nerdeyse, gerçek vatanseverlik oradadır. Bu yolda yürürken can dostlarınla beraber olacaksın.

İsimsizler 2. Sezon 1. Bölüm Sözleri Can Alıcı

Kurmay: Düşmanımız bugüne kadar karşılaştığımız en büyük düşman. Sınırları olmayan, çıkarları olan bir örgüt. Silahları terör, ülkeyi cehenneme çevirmek. İnsanlar evlerinden çıkamasın, çocukları okullara gidemesin, kimse kimseye güvenmesin, ülke hızla kaosa sürüklensin. Hedefleri bu kaos ortamında ülkedeki enerji koridorunu ele geçirmek. Trilyonlarca dolar kazanacaklar. Ama nihayet kafalarını suyun üstüne çıkardılar. Kudret Yıldırım. Sabbah ismiyle de bilinir. Örgütün şu andaki görünen yüzü, arkadaşlarınızı şehit eden kişi. Şimdi size soruyorum. Memleketi bu büyük tehlikeden kurtarmak için savaşa var mısınız?

Fatih: Olağanüstü şartlar, olağanüstü çözümler gerektirir. Biz bir kere yemin ettik. Elimizde ecdadınızım emanet ettiği sancağı, sırtımızda vatanın yükünü taşıyoruz. Biz, bu ülke için isimlerinden vazgeçenleriz. Ne bayrağımızı indirtiriz ne de toprağımızın zerresini terk ederiz. Biz bundan sonra bu çatı altında düşmanın peşindeyiz.

Dayı: Aramızda düşmanlarımıza karşı yaktığımız mermilerin hakkı için, bu uğurda verdiğimiz şehitlerimizin kanlarının hakkı için bizim de kanlarımız bayrağımızın al rengine helal olsun!

Kor Yakup: Ona bu Sabbah ismini ben taktım. Her zaman içimize yerleştirdiği hainler için.

Umarız İsimsizler 2. Sezon 1. Bölüm Sözleri yazımızı beğenmişsinizdir.

Dizinin bu bölümünü izlemek için İZLE tuşuna basınız: İZLE

Bizi FacebookTwitterInstagramGoogle+Pinterest ve Youtube hesaplarımızdan takip ederek bize destek olabilirsiniz.

Önceki makaleTolga Akpınar Kimdir? Tolga Akpınar Sözleri, Tolga Akpınar Kitapları
Sonraki makaleHz Ali Sözleri Adalet – Hz Ali Adalet İle İlgili Sözleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here