Ana sayfa Dini Günler Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları 2020 – Ramazan Kutlama Sözleri

Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları 2020 – Ramazan Kutlama Sözleri

1
Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları
Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları ve Sözleri

Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları ile sevgiliniz, aşkınızı mutlu edebilirsiniz. Ona özel hazırlanmış, Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları ile onun özel olduğunu hissettirebilirsiniz.

İşte sevgiliye gönderilebilecek en güzel, en anlamlı Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları…

Aşk Sözleri sayfamıza da bakmadan geçmeyin.

Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları

Biricik Aşkım! Bayram en çok çocuklar için anlam taşır. En çok onlar bayramda sevinir. Ben de şimdi çocuklar gibi mutluyum. Sana, canıma mesaj atmak ve cevap almak için bir bahanem olacak. Ramazan Bayramın kutlu olsun aşkım. Seni tahmin edemeyeceğin kadar seviyorum.

Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajı
Sevgiliye Ramazan Mesajı 2018

Telefonum, telefonunun Ramazan Bayramını en içten dileklerle kutlar. Seninle hiç bitmeyecek konuşmalar için uzun batarya ömürleri dileriz.

Aramızdaki mesafeye inat, yürekten bir dua ve içten bir mesaj ile bütün mesafelerin tükendiği, Ramazan Bayramın kutlu olsun canım. Seni çok seviyorum.

Sevgiliye Bayram Mesajları, En Güzel Anlamlı Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları
Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları

Benim ömrümde denizler vardır, sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, ömrümde sonsuz sevdiklerim vardır. Bayramı ayrı geçirince üzüldüğüm… Hele biri var ki ömrüme ömür katan; ÖMRÜM bayramın kutlu olsun.

Dostlar ve Sevdikleriniz için Resimli Ramazan Bayramı Kutlama Mesajları da ilginizi çekebilir.

Sevgi ikliminde bir bayram geçirmen dileğimle, Ramazan Bayramın kutlu olsun hayatımın anlamı.

Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları Resimli
Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları Güzel Anlamlı Resimli

Her bayram sabahı, inanan bütün gönüller aydınlanır. Her akşam, gökyüzünde sevgi ışıltılı kandiller yanar. Senin de benim gönlümü aydınlattığın gibi bayramın aydınlık ışığının hiç sönmemesi dileğimle… Ramazan Bayramın kutlu olsun aşkım.

Ramazan Bayramı Mesajları

Allaha binlerce kez şükür… Bugün de hayatımda ve kalbimdesin sevdiğim. Ramazan Bayramın mübarek olsun seni çok seviyorum.

Yeni sevinçler, yeni umutlar, yeni elbiseler ve yeni gülücüklerle hoş geldin YA ŞEHRİ RAMAZAN… Bana ve sevdiklerime hoş geldin Ramazan. Bayramın kutlu olsun canım, seni çok seviyorum.

Yüreğin umutla, günlerin bin bir mutlulukla dolsun canım, cananım, hayatımın anlamı. Sevdiklerin sonsuza kadar yanında olsun. Güler açan yüzün hiç solmasın, Ramazan Bayramın kutlu olsun.

Hayatının en güzel anları ve anılarını birlikte yaşamak dileğiyle… En güzel yaşanmışlıkları tazelemek dileğiyle… Ramazan Bayramın mübarek olsun, seni çok seviyorum bir tanem.

 Sevgiliye Ramazan Bayram Mesajı

Her baharda çiçeklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi… Bu bayramın da sana ve sevdiklerine huzur, saadet ve sağlık getirmesini diliyorum, canım. İyi bayramlar!

Benzer Sözler :   Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları ve Kurban Bayramı Sözleri

Bayramın ilk saatlerinde benim için en özel ve güzel aşkımın bayramını kutlamak istedim. Ramazan Bayramın sana ve sevdiklerine huzur ve mutluluk getirsin biriciğim.

Sensiz yaşamın anlamını yitirdiği, hayatıma anlam katan aşkım… Ramazan Bayramın mutlu ve kutlu olsun. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın!

Bayram sevincimi yarıda bırakabilecek tek şey. Sana olan hasretim ve özlemim. Lütfen beni ihmal etme, seni senden, seni kendimden bile fazla seviyorum. Bayramın kutlu olsun.

Bu bayram içimde bir burukluk var. Benim için en güzel bayram seninle olduğum zamandır. Biricik aşkım, bayramın kutlu olsun.

Her şeye kadir yüce Allah, Alemlerin Rabbi olan Allah’a sonsuz şükürler ki bizi birbirimize yazmış. Ramazan Bayramın Mübarek olsun, aşkım.

Ramazan Bayramın kutlu, her günün bir önceki günden güzel ve mutlu olsun aşkım.

Bu bayram ve bütün bayramlar yüreğimizin birbirimiz için çarpması dileğimle… Ramazan Bayramın kutlu olsun canım.

Gözlerindeki parıltı ve kalbindeki sevginin hiç bitmemesi dileğimle, bayramın mübarek olsun biriciğim.

Sadece bu bayram değil, erişebileceğimiz her bayram benim için özeldir. Canım! Seni Seviyorum..!

Kalplerimiz sevgi dolsun, bayramımız kutlu olsun canım sevgilim.

Aşk ile uyandığım bir bayram sabahı gül cemalinde mutluluğu tatmak istiyorum sevgilim.

Bu bayramın en güzel yanlarından biri de senin gülüşündür ey can!

Hep birlikte olmak için bu bayram bize vesile olsun sevdiğim.

Dualarımdan sana bir gül demeti sunuyorum. Bayramın mübarek olsun.

Bu bayram küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği bir an olsun ikimiz için sevgilim. Sensiz olmuyor. Uzaklar çekilmiyor.

Ramazan Mesajları yazımız da ilginizi çekebilir.

Not: Umarım Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları hoşunuza gitmiştir. Sizden de  Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları ile ilgili yorumlar ve Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları ve sözleri bekliyoruz. Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları yazımızı beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarımızdan paylaşınız ve bize destek olunuz. Bizi FacebookTwitter, Pinterest, YouTube ve Instagram hesaplarımızdan takip ederek bize destek olabilirsiniz.

Önceki makaleKahve Sözleri, Kahve ile İlgili Sözler, En etkili, En Güzel, Kısa ve Öz
Sonraki makaleRamazan Bayramı Mesajları 2020 – Ramazan Bayramı Mesajları Resimli

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here