Ana sayfa Dini Günler Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları ve Kurban Bayramı Sözleri

Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları ve Kurban Bayramı Sözleri

1
Aşkınıza, Sevdanıza ve Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları
Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları ve Sözleri

Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları ile sevgiliniz, aşkınızı mutlu edebilirsiniz. Sevgiliye özel hazırlanmış, Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları ile ona özel mesajlar ve sözler ile sevdiğinizin özel olduğunu hissettirebilirsiniz.

İşte Sevgiliye, Aşıklara, Sevdalılara gönderilebilecek en anlamlı, güzel ve özgün Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları…

Yazımıza başlamadan önce kurban ile ilgili en güzel tanımları derlediğimiz Kurban Nedir? yazımızı okumak isteyebilirsiniz.

Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları

Biricik Aşkım! Hayatımın anlamı! Bayram en çok çocuklar için anlam ifade eder. Bayramlarda en çok çocuklar sevinir. Ben de şimdi çocuklar gibi mutluyum. Sana, canıma, hayatımın anlamına mesaj atmak ve cevap almak için bir bahanem olacak. Kurban Bayramın kutlu olsun aşkım. Seni tahmin edemeyeceğin kadar seviyorum.

Telefonum, telefonunun Kurban Bayramını en içten dileklerle kutlar. Seninle hiç bitmeyecek konuşmalar için uzun batarya ömürleri ve seninle hiç bitmeyecek sevdalar dileriz.

Aramızdaki mesafelere ve zorluklara inat, içten bir dua ve içten bir mesaj ile bütün mesafelerin tükendiği, Kurban Bayramın kutlu olsun canım. Seni çok seviyorum.

Benim ömrümde okyanuslar vardır, sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, ömrümde sonsuz sevdiklerim vardır. Bayramı ayrı geçirince üzüldüğüm… Hele biri var ki ömrüme ömür katan; ÖMRÜM senin ve sevdiklerinin Kurban Bayramı kutlu olsun.

Sevdiklerinize YouTube’dan da görüntülü Kurban Mesajı gönderebilirsiniz.

Nimetlerin en iyisi alın teri akıtılarak kazanılan, sevgililerin en iyisi de her an Allah’ı hatırlatandır. Kurban Bayramınız Mübarek olsun canım aşkım…

En güzel anları birlikte yaşamak, en güzel anıları beraber hatırlamak dileğiyle sevgilim… Kurban Bayramın Kutlu olsun.

Sevgi atmosferinde ve sevgi ikliminde bir bayram geçirmen dileğimle, Kurban Bayramın kutlu olsun aşkım.

Her bayram sabahı, inanan bütün gönüller aydınlanır. Her gece, gökyüzünde sevgi ışıltılı kandiller yanar. Senin de benim gönlümü aydınlattığın gibi… Hayatındaki sevgi ışığının hiç sönmemesi dileğimle… Kurban Bayramın kutlu olsun aşkım.

Allah’a sonsuz şükürler ki… Bugün de hayatımda ve kalbimdesin sevdiğim. Kurban Bayramın mübarek olsun seni çok seviyorum.

Yeni umutlar, yeni sevinçler, yeni gülücüklerle hoş geldin bayram. Bana ve sevdiklerime hoş geldin Kurban. Bayramın kutlu olsun canım, seni çok seviyorum.

Yüreğin umut ve sevgiyle, her anın bin bir mutlulukla dolsun canım, cananım, hayatımın anlamı. Sevdiklerin sonsuza kadar yanında olsun. Güller açan yüzün hiç solmasın, Kurban Bayramın kutlu olsun.

Kurban Bayramı Mesajları Resimlidosyamız da mutlaka ilginizi çekecektir.

Aşkınıza Sevdanıza Kurban Bayramı Mesajı

Hayatın en güzel anları birlikte yaşamak dileğiyle… En güzel yaşanmışlıkları tazelemek dileğiyle… Kurban Bayramın mübarek olsun, seni çok seviyorum bir tanem.

Her baharda çiçeklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi… Bu bayramın da sana ve sevdiklerine huzur, saadet ve sağlık getirmesini diliyorum, canım. İyi bayramlar!

Bayramın ilk saatlerinde benim için en özel ve güzel aşkımın bayramını kutlamak istedim. Kurban Bayramın sana ve sevdiklerine huzur ve mutluluk getirsin biriciğim.

Sensiz yaşamın anlamını yitirdiği, hayatıma anlam katan aşkım… Kurban Bayramın mutlu ve kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Bayram sevincimi yarıda bırakabilecek tek şey. Sana olan hasretim ve özlemim. İyi ki varsın! Lütfen beni ihmal etme, seni senden, seni kendimden bile fazla seviyorum. Bayramın kutlu olsun.

Bu bayram diğer bayramlarda olmayan içimde bir burukluk var. Benim için BAYRAM seninle olduğum zamandır. Biricik aşkım, Kurban Bayramın kutlu olsun.

Her şeye kadir Mevla’ma, Alemlerin Rabbi olan Allah’a sonsuz şükürler ki bizi birbirimize yazmış. Kurban Bayramın Mübarek olsun, aşkım.

Kurban Bayramın kutlu, her günün bir önceki günden güzel ve mutlu olsun aşkım.

Benzer Sözler :   Berat Gecesi Önemi Nedir? Berat Gecesinin Faziletleri Nelerdir?

Bu bayram ve bütün bayramlar yüreğimizin birbirimiz için çarpması dileğimle… Kurban Bayramın kutlu olsun canım.

“Canı cânân dilemiş vermemek olmaz ey dil Ne nizâ’ eyleyelim ol ne senindir ne benim.”

Kurban Bayramı Mesajları yazımıza baktınız mı? Sevdikleriniz için en güzel mesajları orada bulabilirsiniz.

Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları Etkileyici Güzel

Gözlerindeki parıltı ve kalbindeki sevginin hiç bitmemesi dileğimle, bayramın mübarek olsun biriciğim. Sadece bu bayram değil, erişebileceğimiz her bayram benim için özeldir. Canım! Seni Seviyorum..!

Her bayram gökyüzünde yıldızlı kandiller inan bütün yürekleri aydınlatır. Sen https://www.sozunenguzeli.com/guzel-sozler/sevgiliye-kurban-bayrami-mesajlari-sozleri/.html de benim gönlümü aydınlatıyorsun sevdam, Bayramın Kutlu olsun.

Rabbim beni doğru yoldan ve sevdiklerimden bir ömür boyu ayırmasın. Seni çok seviyorum aşkım. Bayramın mübarek olsun.

Böyle bir kutlu günde özel insanlara, güzel insanlara, vazgeçemediklerimize sevgi ve dua göndeririz. Ben de bütün sevgilerimi sana gönderiyorum aşkım. Bayramın kurlu olsun.

Gözlerindeki ışık, kalbindeki ışık www.sozunenguzeli.com hiç kaybolmasın. Kurban Bayramın Kutlu Olsun.

Her bayram biraz özlem, biraz hatırlanmak isteğidir. Sevgi tadında mutlu bir bayram dileğiyle…

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah bayramlarda kendisine dua edenleri geri çevirmez. Seninle bir ömür geçirmek dileğiyle… Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Sema kapılarının sonuna kadar açık olduğu bu kutlu günde heybendeki dua menekşelerini etrafa saçman dileğimle… Hayırlı Bayramlar.

Delice esen rüzgar, en parlak ve en sıcak günlerdir bayramlar… Yüreklerdeki sevgi ve özlem meltemine “MERHABA”dır bayramlar. Kurban Bayramın Kutlu Olsun Aşkım!

Şu bayrama erenler Yakınlaşıp gülenler Gül elden gül derenler Gül cemali görenler… Gül al, Dua al, Gönül al… Hepsi hoş, bayramlık nimettir. Nimete şükür gerektir.. Bayramımız mübarek olsun.

En Sevdiğinize Kurban Bayramı Mesajları

Paylaşmanın, darda olana koşmanın, yeryüzünün nice köşesindeki Müslüman kardeşlerimize ulaşmanın adıdır Kurban. Bayramımız mübarek olsun.

Alem-i İslam’a rahmet su gibi, Aksın bayram olsun bayramlarınız. Evleriniz cennet kokusu gibi, Koksun bayram olsun bayramlarınız. (Abdurrahim Karakoç) Kurban Bayramımız mübarek olsun.

“Bayram Paylaşmaktır” Sevgimizi, saygımızı ve muhabbetimizi paylaşmak temennisiyle; Kurban Bayramı’mız Mübarek Olsun!

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır. Bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Kurban Bayramını kutlarım.

Bir nasihat gibi bu sancılı hasret, Miadını doldurup biter bir gün, Karanlık aydınlığa kavuşur elbet, Siz o gün bayramı kutlamayı görün.. Bayramımız kutlu olsun.
Bayramlar kalplerimizdeki huzur, yüzlerimizdeki tebessümdür. Birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin adıdır. Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevdiklerinle birlikte nice sağlıklı bayramlar geçirmeni diliyorum.
Kimdir senin İsmail’in? Kendin bileceksin. Sevdiklerin olabilir, işin, rütben, mevkin vs olabilir. Eğer Allah’a yakın olmak istiyorsan, kendi İsmail’ini bulacak, onun yerine kurban keseceksin. Yoksa yalnızca âdet olsun diye koyun kurban etmek kasaplıktır. Hayırlı bayramlar.

Not: Umarım Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları hoşunuza gitmiştir. Sizden de  Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları ile ilgili yorumlar ve Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları ve sözleri bekliyoruz. Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Siz bu Kurban Bayramında sevgilinize nasıl bir bayram mesaj yollarsınız? Yorum bölümden sevgilinize en güzel Kurban Bayramı mesajını yollayın…

Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest ve Youtube hesaplarımızdan takip ederek bize destek olun.

Önceki makale15 Temmuz Sözleri, 15 Temmuz Mesajları 2020 Unutma, Unutturma!
Sonraki makaleKurban Bayramı Mesajları Resimli 2020- Kurban ile İlgili Ayet ve Hadisler

1 YORUM

  1. Herşeyim Kalbim huzurum biricik askım seni cok ama cok seviyorum. Biliyorum kırdım seni üzdüm biliyorum hepsi için teker teker özür diliyorum senden özür dilesemde birsey farketmicek biliyorum ama ben yine de özür dilemek istedim senin o masum bakan gözlerine ölürüm. Sevdam sen benim hayatıma girdiginden dir benim hayatım renkli sen geldin hayatım gönlüm kalbim renklendi Seni Üzdüysem Affet Beni. Seni çok ama çok seviyorum. Bayram sevincimi yarıda bırakabilecek tek şey. Sana olan hasretim ve özlemim. Lütfen beni ihmal etme, seni senden, seni kendimden bile fazla seviyorum. Bayramın kutlu olsun. Sevgilim.🌼❤️

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here