Ana sayfa Dini Günler En Güzel Regaib Kandili Sözleri 2018 – Regaib Kandili Mesajları 2018

En Güzel Regaib Kandili Sözleri 2018 – Regaib Kandili Mesajları 2018

0
Regaib Kandili Mesajları
Regaib Kandili Mesajları

Büyük bir özlemle beklediğimiz Üç Aylara Allah’a şükür ki tekrar kavuştuk. Regaib Kandili de Üç aylara hoş geldin demenin bir başka adı. Regaib kelime anlamı olarak “bağışlama ve ihsanı bol” anlamına gelir. Sizin için hazırladığımız Regaib Kandili Mesajları 2018, Regaib Kandili Sözleri 2018, Kandil Mesajları, Kandil Sözleri, Facebook Kandil Mesajları, Twitter Kandil Mesajları, Resimli Kandil Mesajları umarız hoşunuza gider.

Regaib Kandili Ne Zaman 2018?

Bu sene Regaib Kandili 23 Mart Cuma gününe rastlıyor. Peki biz neden 22 Mart Perşembe günü kutluyoruz Fakat şunu unutmamak gerekiyor. Dini günlerde tarih gece 24:00’te değil bir önceki gün Akşam ezanı ile başlar. Ondan dolayı Regaib kandiline saatler kaldı.

Regaib Kandili Kutlama Mesajları
Regaib Kandili Mesajları

Regaib Kandili Mesajları 2018 

Talip olunan değer ne kadar büyükse tabi tutulan imtihanlar da o kadar büyük oluyor tut elimizden Allah’ım. Tut ki kalmayalım sensiz. Şüphesiz bizim tedbirimiz senin takdirinden küçüktür. Bizleri kazanma kuşağında kaybedenlerden değil, hakiki rızana erenlerden eyle. Hayırlı kandiller.

Resimli Regaib Kandili Kutlama Mesajları
Regaib Kandili Mesajları

Bugün, el açıp semaya yüce Rabbimize ettiğiniz bütün dualar arşa yükselsin, kabul olup üzerinize sağanak sağanak yağsın inşallah. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Elif gibi haddini bilen, gönül aynasını silen, mizanda yüzü gülen kullarından eyle bizleri Ya Rabb. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Bazen esiri olduk bu materyalist dünyanın, bazen benliğimize yenik düştük, bazen de zamanın esiri olduk. Ama hiçbir zaman adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı unutmadık. Regaib Kandilin mübarek olsun dostum.

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp, Yaratanın rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde, düşen damlaların sizi ailece sırılsıklam etmesi dileğiyle. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Yüreği kutlu davaya sevdalı, Ruhu aşk ve muhabbet ile dolu, sinesi şükür notaları ile örülmüş güzel insan, Regaib Kandilin mübarek olsun.

Benzer Sözler :   En Yeni, En Anlamlı Miraç Kandili Sözleri Resimli, Miraç Kandili Mesajları Resimli

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandillere.

Regaib kelime manası olarak bağışlama ve ihsanı bol anlamına gelir. Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı Regaip gecesinde dualarda birleşmek dileğiyle hayırlı kandiller.

Her keder bir kader ile tayin edilir. Ve kedere değil kadere boyun eğenler nur ile arınır. Yüce Mevlam bize güzel yazılmış bir kader ve ona tebessümle boyun eğen bir teslimiyet nasip etsin. Dua ile Regaip kandilinizi kutlarım.

Regaib Kandili Mesajları 2018 

Regaib Kutlama Mesajları Resimli
Regaib Kandili Mesajları

Dertlerimizin suya yazılan yazı gibi çabucak unutulması, sevinçlerimiz Nisan yağmuru gibi bol ve bereketli olması dileğimle. Regaip kandilin mübarek olsun.

Avuçların semaya açıldığı, gözyaşlarının çağladığı, manevi esintiler ile kalpleri yumuşadığı, her anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda buluşmak dileğiyle Regaib Kandiliniz Kutlu olsun.

Fani dünyaya talip değilim. Ebedi dünyanın dostlarıyla ağlar onlarla gülerim. Selam sana Ebedi Dostum. Sevdiklerinle İyi Kandiller.

Zâde duygular yükselsin göklere, yükseklerde hafakan, gözlerde yaşlar, ona susamış dudaklar kadar, açılan eller var. Kandiliniz mübarek olsun.

Regaib Kutlama Mesajları
Resimli Regaib Kandili Mesajları

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla’ya aç. Bugün günahlardan olabildiğince kaç. Bugün en gizli incilerini onun için saç. Çünkü bugün kandil kandilin mübarek olsun.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir Regaib Kandiliniz Mübarek olsun.

En güzel REGAİB KANDİLİ MESAJLARI 2018 RESİMLİ sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Bize destek olmak için bizi FacebookTwitter, Google+, Pinterest ve Instagram hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.

Siz de en sevdiğiniz Regaib Kandili Mesajları ve sözlerini yorumlar kısmına ekleyin, paylaşalım.

Yazımızı Değerlendirebilirsiniz
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here