Ana sayfa Aşk Sözleri Evlilik Yıldönümü Mesajları, Evlilik Yıldönümü Sözleri Güzel, Romantik

Evlilik Yıldönümü Mesajları, Evlilik Yıldönümü Sözleri Güzel, Romantik

0
Evlilik Yıldönümü ile ilgili Mesajlar ve Sözler
Evlilik Yıldönümü Mesajları

Evlilik Yıldönümü Mesajları ve en güzel evlilik yıldönümü sözleri ile karşınızdayız. İster birisiyle birkaç yıldır evli olun, isterseniz onlarca yıldır evli olun, bir yıldönümü gerçekten kutlanması gereken bir şeydir. Kalbinizde ve takviminizde özel bir yeri olan bir gündür; çünkü hayatınızı başka biriyle birlikte geçirmeye karar verdiğiniz bir tarihtir. Güzelden komiğe kadar herkesin aşkını ifade etme tarzı vardır.

Romantiklik ve düşünceli olma arasındaki mükemmel dengeyi bulmak dünyada en değer verdiğiniz insanlardan birine yazarken zorlayıcı olabilir. İşte bu zorlayıcı durumdan sizi kurtarmak için yazdığımız Evlilik Yıldönümü Mesajları ve Evlilik Yıldönümü Sözleri.

En Romantik Evlilik Yıldönümü Mesajları

Bana en güzel hayatı veren, en güzel kadına… Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun.

Her aşk hikâyesi özel, eşsiz ve güzeldir, fakat bizimkisi en muhteşemi.

Gerçek aşk, asla bitmez. Sana olan aşkımın asla bitmeyeceği daha nice yıllara…

Romantik Evlilik Yıldönümü Kutlama Mesajları
Evlilik Yıldönümü Mesajları Romantik

Seni, seninle evlendiğimiz günden daha fazla sevebileceğimin hiç mümkün olmayacağını düşünüyordum. Fakat sana olan aşkım her gün biraz daha büyüyor. Seni bugün ve her zaman seviyorum.

Hayatımın sonuna kadar her gün ve her gece yanımda olmasını istediğim dünyadaki tek kişi, biricik aşkım… Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Gelecek için çok heyecanlıyım çok tüm hayallerimizin gerçekleşmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Seninle beraber daha nice yıllara aşkım…

Sonsuza dek seninle olmak bile bana çok kısa bir zaman gibi geliyor. Seni seviyorum. Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun.

Yanımda olman beni, dünyanın en mutlu, en minnettar ve en şanslı kişisi yapıyor. Ruh eşim, beraber nice mutlu yıllara…

Aşk Sözleri yazımız da ilginizi çekebilir.

Komik Evlilik Yıldönümü Sözleri 

İyi bir espri anlayışı, her ilişkide önemlidir. Eşinizi güldürecek fakat aynı zamanda onların sizin için ne kadar önemli olduğunu hissedecekleri oyuncu tarafınızı ortaya çıkarın. İşte size Komik Evlilik Yıldönümü Mesajları…

Senden başka kimseyle koltukta oturup televizyon izleyemem. Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun.

Bazen bana nasıl bu kadar tahammül ettiğini merak ediyorum, sonra düşünüyorum da ben de sana çok fazla tahammül ediyorum. Bu da durumu eşitler. Seni çok seviyorum.

Komik Evlilik Yıldönümü Kutlama Mesajları
Evlilik Yıldönümü Mesajları Komik

Horlaman beni deli etse de yatağımı senden başka kimseyle paylaşmazdım. Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun.

Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun. Hadi dışarıdan yemek sipariş edelim ve saat 10’a kadar yatalım.

Ben seninim. İade şansın yok.

Benim gibi bir deliyle evlisin işte. Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun.

Bazen seni çok kıskanıyorum Sonuçta dünyanın en güzel ve en zeki kadınıyla evlisin. Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun benim tatliş kocacığım.

Kısa Aşk Sözleri yazımıza göz attınız mı?

Evlilik Yıldönümü Mesajları Kısa Güzel 2019

Şüphe halinde, güzel bir mesaj veya iltifat, herhangi bir eşle uzun bir yol almanızı sağlayabilir. “Ben sade seni sevmiyorum, aynı zamanda sen benim en iyi arkadaşımsın,” demenin güzel bir yoludur.

Romantik Evlilik Yıldönümü Sözleri
Evlilik Yıldönümü Mesajları Güzel

Benim her yönüyle daha iyi olan yarım. Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun. Gerçekten muhteşemsin.

Hayatı seninle yaşamayı seviyorum Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun.

Selfielerimizdeki gülümsemeler gibi, sen benim hayatımı aydınlatıyorsun. Seni çok seviyorum. Beraber nice yıllara.

Seninle tanıştığımdan beri sana “iyi geceler” mesajı göndermekten hayırlı sabahlar dilemeye kadar her şey daha güzel görünüyor. Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun.

Hayattaki iyi şeyler seninle daha iyi.

Senin gibi harika biriyle evlendiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Aşkımızın ve evliliğimizin bir ömür boyu devam etmesi dileğiyle…

Ne kadar güzel olduğunu, beni ne kadar tebessüm ettirdiğini ve benim için ne anlam ifade ettiğini sözcüklerle ifade edemem. Biricik gerçek aşkım, Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun.

Beni her zaman sadece ben olduğum için sevdiğin için çok teşekkür ederim. Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun.

Elin elimde, yanımda olduğun sürece dünyada olmak istediğim başka bir yer yok. Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun.

Her şeyin belirsiz olduğu bu dünyada, her zaman emin olacağım tek şey sensin. Nice yıllar beraber olmak dileğiyle…

Kilometre Taşı Evlilik Yıldönümü Kutlama Mesajları

Her Evlilik Yıldönümü önemlidir, ancak 10 yıl, 25 yıl ve hatta 50 yıl gibi bazı büyük kilometre taşı noktalar, kutlama için özel nedenlerdir. Ruh eşinize geçen yıllara rağmen onları ne kadar sevdiğinizi bu mesajlarla anlatabilirsiniz:

Yıllar geçmeye devam etse de, sana olan aşkım daha da artıyor. 25. Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun.

Bir ömür beraber rüyasıyla başlamıştık ve rüyamız gittikçe güzelleşiyor. Evliliğimizin birinci yılı kutlu olsun.

20 yıl sonra bile, senden daha güzel, daha kibar ve daha sevgi dolu birisini tanımadım. Tek ve biricik aşkım, Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun.

5. yılımız kutlu olsun bebeğim. Seni yıllar geçtikçe daha fazla ve çok daha fazla seviyorum.

Bu kadar yıldan sonra, benim için senin yanından daha iyi olabileceğim bir yer yok. Evliliğimizin 5. yılı kutlu olsun.

Evliliğimizin 10. yılı kutlu olsun. Şimdiden o kadar güzel anılar biriktirdik ki. Şimdi yenilerine yelken açma vakti…

Evliliğimizin ilk yılında sana olan aşkımı tarif edecek kelimeler bulamıyorum, sarsılmaz, narin, sonsuz sadece sevgimi özetlemeye başlamak için kullanabileceğim birkaç kelime.

10 yıl önce ilk tanıştığımız günden beri çok değişmiş olabiliriz, fakat bununla beraber çok daha yakınlaştık. Seni çok seviyorum ilk göz ağrım. Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun.

Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun. Geçen 10 yıldaki en mutlu 10 yılı düşündüğümde tebessüm etmekten kendimi alamıyorum. Ve gelecek 10 yılın getirecekleri konusunda da çok heyecanlıyım.

Seninle evlendiğimizde bu kadar yıl beraber kalabileceğimizi biliyordum ve şimdi çok daha uzun yıllar bir arada olabileceğimizi de biliyorum. Beraber geçireceğimiz nice 20 yıllara…

Eşi ve Çocukları Olanlar İçin Evlilik Yıldönümü Sözleri

Çocuk sahibi olduktan sonra, sizin için eşinizin değeri bir kat daha artacaktır. Eşinizin ve çocuklarınızın sizin için ne kadar önemli olduklarını anlatmak için işte size bazı Evlilik Yıldönümü Mesajları…

Sen ve güzel ailem yanımda olduğunuz sürece hayatın gitgelleri umurumda bile değil. Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Güzel eşim, çocuklarımın annesi ve hayat arkadaşım. Seni tahmin ettiğinden bile daha çok seviyorum.

Sevgili eşim, sen bana hayatımda aldığım en güzel hediyeyi verdin: sonsuz aşkını ve güzel çocuklarımızı. Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun.

Bugün biz senin verdiğin en güzel kararı kutluyoruz: beni eşin ve çocuklarımızın annesi yapman ve böyle bir işi çok kolaylaştırman. Ne kadar şanslı birisiyim? Seni seviyorum aşkım.

Sana benim ve çocuklarım için yaptığın her şey adına teşekkür ederim. Evimizi idare etmek, çocuklara bakmak seninle çok daha kolay. Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Bu kadar yıldan sonra bile odaya her girdiğinde kalbim yerinde duramıyor. Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun.

Sen tereyağımın üstündeki bal, baklavamın yanındaki dondurma gibisin. Seninle mükemmel bir ikili oluyoruz. Seni bir ömür boyu seveceğim aşkım.

Seninle evlenebileceğimi ve bunun gerçekleşeceğini hayal bile edemezdim. Hayatta umacağım tek şey bizim küçük ailemiz olurdu. Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

En iyi evliliklerin takım çalışmasıyla olacağını söylerler. Hayatın iniş çıkışlarında her zaman yanımda olduğun için teşekkür ediyorum. Seni çok seviyorum.

Bize ve birlikte yaşayacağımız geleceğe her zaman inandığın için teşekkür ederim. Bak şimdi nerdeyiz? Hayattaki en harika baba ve koca olduğun için sana minnettarım. Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun.

Erkek Arkadaşa ya da Kız Arkadaşa Flört Yıldönümü Mesajları

Flört Yıldönümünüzü ne zaman kutlayacağınız beceri ister. Onlara bir hediye satın almaya karar veremeseniz bile, düşünceli bir mesaj ne kadar bir arada olduğunuzu göz önüne almadan çok şey ifade edebilir. İşte sizler için hazırladığımız Erkek Arkadaşa ya da Kız Arkadaşa Flört Yıldönümü Mesajları…

Benzer Sözler :   Aşk Acısı Sözleri 2018, Duygusal, Kısa, Uzun, Acıtan Aşk Acısı Mesajları

Senin gibi bir kızla çıktığım için çok şanslı olduğumu biliyorum ve her bir gün bunun için şükrediyorum.

Hiç kimse beni senin gibi güldürmüyor. Her gün günümün en iyi parçası olduğun için teşekkür ederim.

Sen beni her zaman olduğumdan daha mutlu ediyorsun. Birinci yılımız kutlu olsun. Umarım beraber daha nice seneler geçiririz.

İki yıl önce bu gün sana çıkma teklif ettiğim için çok mutluyum. Beraber nice yıllara…

Romantik buluşmalarınızdan, kanepedeki kucaklaşmalarımıza kadar, sen bana hayatımdaki en tatlı anılarımı yaşattın. Seni çok seviyorum aşkım.

Sen benim en iyi arkadaşım, aşkım ve erkek arkadaşımsın. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Bizi bekleyen şeyleri görmek için sabırsızlanıyorum. Benimle beraber olduğun için teşekkür ederim. Bu hayatı senden başka kimseyle yaşamak istemezdim.

Sen resmin içine girdin ya… Artık hayat seninle çok daha mutlu ve güzel. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Bir Çift için Farklı Evlilik Yıldönümü Kutlama Sözleri

Eğer arkadaşlarınız evlilik yıldönümü kutluyorlarsa, yazılı veya kart olarak onlara mutlu bir gün dileyen bir mesaj göndermek güzel bir davranıştır. İşte arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize gönderebileceğiniz bazı Evlilik Yıldönümü Mesajları…

Beraber geçirdiğiniz bir yıl için daha sizi tebrik ederim. Umarım önümüzdeki uzun yıllar boyunca aşk, gülücükler ve mutluluk sizinle olur.

Evlilik yıldönümlerinde en sevdiğimiz çifte öpücüklerimizi ve sevgimizi gönderiyoruz.

Size birbirinize olan aşkınız kadar özel bir evlilik yıldönümü diliyorum.

Önümüzdeki yıllarda da aşkınızın, birbirinize verdiğiniz değerin ve hürmetin devam etmesini diliyorum. Evlilik Yıldönümünüz kutlu olsun.

Mükemmel çiftimize mükemmel bir yıldönümü diliyorum.

Siz ikiniz, sizi tanına şansı yakalayanlar için harika bir ilham kaynağısınız. Evlilik Yıldönümünüz kutlu olsun.

Hayatınızda her zaman maceralar olsun ve aşkınız hiç bitmesin. Evlilik Yıldönümünüz kutlu olsun.

Âşık olmak kolaydır, ancak aşkını devam ettirmek farklı bir şeydir. Siz bunu başardınız. Evlilik Yıldönümünüz kutlu olsun.

Anne ve Babanız için Evlilik Yıldönümü Mesajları

Takvime mutlaka işaretleyin ve anne babanıza mutlu bir evlilik yıldönümü dilemek için mesaj göndermeyi unutmayın! İşte size ilham verebilecek bazı Anne Babalar için Evlilik Yıldönümü Mesajları…

Bir gün ben de sizinki gibi bir aşka kapılmak istiyorum Evlilik Yıldönümünüz kutlu olsun sevgili anneciğim ve babacığım.

Bir gün sizinki gibi bir aşka sahip olmak isterim. Anneciğim ve babacığım Evlilik Yıldönümünüz kutlu olsun.

Bana gerçek aşkın anlamını öğreten anneciğim ve babacığım! Evlilik Yıldönümünüz kutlu olsun.

Her şey aşkla büyür ve bunun en büyük kanıtı da bizim ailemiz. Sizleri seviyorum anneciğim ve babacığım.

Sizin annem ve babam olduğunuz için kendimi çok şanslı hissediyorum. Umarım mutluluk ve gülücüklerle dolu harika bir yıldönümü geçirirsiniz. En kıymetlilierim…

Umarım yıllar önce birbirinize karşı hissettiğiniz aşk, ilk günkü gibi tazedir. Evlilik Yıldönümünüz kutlu olsun.

Sizin hayattaki iniş çıkışlardaki birlikteliğiniz bana takım çalışmasını öğretti, birbirinizin alışkanlıklarına karşı hoşgörünüz bana sabrı öğretti ve sıkıntılı zamanlarınızdaki birbirinize arka çıkmanız bana dayanışmayı öğretti. Bana bildiğim her şeyi öğreten anneciğim ve babacığım…  Evlilik Yıldönümünüz kutlu olsun.

Hayattaki en büyük sıkıntınız her bir yıldönümünü bir öncekinden daha iyi yapmak olsun. İkinize de beraber daha nice seneler diliyorum.

Her geçen yılla birlikte evliliğiniz eskimiyor, tam tersine yıllanmış şarap gibi daha da paha biçilmez ve kaliteli bir hale geliyor. Evlilik Yıldönümünüz kutlu olsun.

Hayatın zorluklarına birlikte göğüs germek ve hala seneler sonra gülümseyebilmek iki çok özel insanı gerektirir. Değerli annem ve babam. Evlilik Yıldönümünüz kutlu olsun.

En Güzel Evlilik Yıldönümü Kutlama Mesajları Karıya ve Kocaya

Gelecek için hayalleriniz, tutkularınız ve ümitleriniz her zaman aynı olmayabilir, fakat sizin evliliğinizin güzelliği her ikiniz de birbirlerinizin hayallerini gerçekleştirmede birbirinize yardım ediyorsunuz ve mükemmel bir çift oluyorsunuz. Evlilik Yıldönümünüz kutlu olsun.

Beraber olduğumuz için o kadar mutluyum ki, sensiz bir yaşamı hayal bile edemiyorum. Evlilik Yıldönümümüzde sana sonsuz mutluluklar diliyorum.

Mevsimler, yıllar geçse de, vücudumuz yaşlansa da, sana olan aşkım her zaman daha da gençleşiyor. Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun.

Umarım harika bir karı-koca olmaya devam edersiniz. Size sadece hayatınızda uzun yıllar boyunca mutluluk, aşk ve neşe diliyorum.

Seni ilk gördüğüm zaman sana âşık olmuştum. Benimle evlendiğin için ve yıllarca bu evliliği sürdürdüğün https://www.sozunenguzeli.com/ask-sozleri/evlilik-yildonumu-mesajlari-sozleri/.html için teşekkür ederim. Sonsuza kadar sürmesi umuduyla Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Bugün, dünyanın en güzel kadınıyla evlendiğim gün. Sevgili eşim, benim bu hayattaki tek taş yüzüğüm, Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun.

Sana olan aşkım asla solmayacak. Seni bütün bu yıllar boyunca sevdim ve son nefesime kadar sevmeye devam edeceğim. Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun canım.

Sana baktığım zaman bütün sıkıntılarımı unutuyorum. Her güldüğün zaman sana tekrar ve tekrar âşık oluyorum. Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun ruhum.

Miskim, amberim, balım, sevgilim, parlak ayım, yakînim, sırdaşım, varım, güzeller içre sultanım, hayatım, hâsılım, ömrüm, şarab-ı kevserim, cennetim, baharım, sevincim, günüm, gülüm, ey benim, gülen gülüm, çınarım, zehirim, seyranım, gül bahçesiyle bostanım, arzum, en değerli incim, sabahım, sohbetim, akşamım, eğlencem, meclisim, çıram, güneşim, mumum, turuncum, narım, benim yatak odamın mumu, akıl sahibim, efendim, gizlim, açığım, sultanım, padişahım, emirim, cihan ülkesinde canım, nebatım, şekerim, hazinem, bu âlem içinde huzurum, azizim, Yusuf’um, varım, gönül Mısır’ındaki hanım, saçı varım, kaşı yayım, gözü pür fitne bîmârım… Seni methederim daim… Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun.

Erkek Kardeşe ve Kız Kardeşe Evlilik Tebrik Mesajları

Bugün Allah’a sana mükemmel bir eş ve mutlu bir evlilik verdiği için şükrediyorum. Evlilik Yıldönümünüz kutlu olsun.

Yıllar geçtikçe aşkınızın da büyümesini dilerim. Allah’ın rahmeti gelecek yıllarda üzerinize olsun. Evlilik Yıldönümünüz kutlu olsun.

Yüzündeki gülümseme sonsuza kadar seninle kalsın. Sana aşk dolu ebedî bir evlilik dilerim. Evlilik Yıldönümünüz kutlu olsun.

Bir evliliğin mutlu bir evliliğe dönüşmesi iki taraf için de büyük çaba gerektirir. Bugün sizin mutlu bir evlilik yaşadığınızı görmek beni gerçekten çok sevindiriyor. Evlilik Yıldönümünüzü tebrik ederim.

Her ikiniz için de evliliğinizin aşk, güven ve şefkatle dolu bereketli, huzurlu olmasını dilerim. Ölümsüz, koşulsuz aşkınızın hayatınızın son günlerine kadar devam etmesini dilerim.

Sen kocan için Allah’ın bir lütfusun. Bizi mutlu evliliğinizle gururlandırdığınız için size minnettarım. Evlilik Yıldönümünüz kutlu olsun.

Kocana ve sana önünüzdeki yıllarda huzurlu ve romantik evliliğinizin devamını dilerim. Gerçek aşkla insanların imkânsız olanı başarabileceklerini gösterdiniz. Evlilik Yıldönümünüz kutlu olsun.

Mutluluğun gözle görülemeyeceğini iddia edenler, önce size bir bakmalılar. Beraber o kadar mutlu ve mükemmel görünüyorsunuz ki. Evlilik Yıldönümünüz kutlu olsun sevgili kardeşim.

Hayatımda gördüğüm en güzel ve romantik evlilik sizin evliliğiniz. Bu özel günde, size gelecek uzun yılların aşk ve huzur getirmesini diliyorum. Evlilik Yıldönümünüz kutlu olsun.

Umarım Evlilik Yıldönümü Mesajları ve Evlilik Yıldönümü Sözleri yazımızı beğenmişsinizdir. Siz de en güzel Evlilik Yıldönümü Mesajlarınızı, evlilik kutlamalarınızı  yorumlar kısmında bizimle paylaşın. Hemen yayınlayalım. Daha çok kişiye erişin.

Bize destek olmak için Evlilik Yıldönümü Mesajları yazımızı sosyal medyada paylaşmayı ve bizi FacebookTwitterPinterest ve Instagram hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.

Önceki makaleEşe Babalar Günü Mesajları ve Babalar Günü Sözleri 2019
Sonraki makaleArkadaşa Laf Sokan Sözler 2019 – Komik ve Kısa

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here