Ana sayfa Anlamlı Sözler 2017-2018 2. Dönem Öğretmen Karne Görüşleri İlkokul, Ortaokul ve Lise

2017-2018 2. Dönem Öğretmen Karne Görüşleri İlkokul, Ortaokul ve Lise

0
Tüm Sınıflara Öğretmen Karne Görüşleri
1. Dönem Öğretmen Karne Görüşleri

Öğretmen karne görüşleri, bazı öğretmenler için zaman kaybı, bazı öğretmenler için önemlidir. 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının sonuna gelmek üzereyiz. 2.dönemin bitmesine yaz tatiline sayılı günler kala son notlar girilmek üzeredir. Karne notlarından sonra veli ve öğrencilerin ilk baktıkları nokta öğretmen karne görüşleri ve yazılarıdır.

Öğretmen karne görüşleri yazımız siz değerli eğitimcilerin işini kolaylaştıracak ve size öğrenci karne görüşleri yazma konusunda ilham vereceğini düşünüyorum. Yazımızda Öğretmen karne görüşleri 1. Sınıf, Öğretmen karne görüşleri 2. Sınıf, Öğretmen karne görüşleri 3. Sınıf, Öğretmen karne görüşleri 4. sınıf, Öğretmen karne görüşleri özlü sözler ve karne öğretmen görüşleri örnekleri bulabilirsiniz.

Eğer buradaki sözler benim sınıf düzeyime hafif kaçar diyorsanız. Muhakkak ortaokul ve lise düzeyi için hazırlamış olduğum 2018 yılına özel yeni Ortaokul ve Lise Karne görüşleri yazımıza bir  bakmanızı tavsiye ederim. Lütfen yazıya geçmeden önce aşağıdaki kısımı da okursanız mutlu olurum.

Ben acizane kendi görüşümü paylaşmak isterim. İlk olarak bazı sitelerdeki gibi yok çok başarılı, yok başarısız gibi sınıflandırmalar görüp üzülüyorum. Lütfen, onların başına AKADEMİK olarak ifadesini ekleyin. Bana göre her insan başarılıdır. Allah her insana bir yetenek vermiştir. Kimine spor, kimine müzik, kimine resim, kimine el becerisi vb. Ne yazık www.sozunenguzeli.com ki bizim eğitim sistemimiz akademik başarıya odaklandığı için biz bunu göremiyoruz.

İkinci olarak ben olumsuz eleştirinin kişiye bir şey kazandırmayacağı inancındayım. Empati yaparsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Size birisi kırk defa deli derse, ya ben acaba deli miyim demeye başlarsınız.

Üçüncü olarak, ben doğru sözün dünyayı bile yerinden oynatabileceğine inanıyorum. Ukalalık yapmış olmayayım. Ama öğretmen karne görüşleri öğrenciye özel olmalıdır.

Son olarak, bence yaz tatilinde öğrencilerin sosyal etkinlik ve kitap okumaya (soru çözmeye değil) teşvik edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

ÖĞRETMEN KARNE GÖRÜŞLERİ

Size birkaç karne görüşü yazmaya çalıştım. Tüm sınıf düzeylerinde paylaşılabilir, diye düşünüyorum. Lütfen siz de öğretmen karne görüşleri ve yazılarınızı yorumlar kısmında bizimle paylaşırsanız, çok mutlu olurum. Böylece çok daha geniş bir kitleye ulaştırma şansımız olur.

Sevgili ……………………….,

Karınca gibi çalışkan ve üretken bir öğrencisin güzel kızım. Aldığın her görevi başarıyla ve ciddiyetle yerine getirdin. Her görevi üstün bir başarıyla yerine getirmekten yılmadın, yorulmadın… Tam bir görev insanısın… Seni ve üzerinde emeği olan aileni kutluyorum.

Sevgili ……………………..,

Sen çok zeki,  hassas, ince düşünceli ve çok becerikli bir öğrencimsin. İleride çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Tatilde kitap okumayı ihmal etme olur mu?

Sevgili ………………………,

Altın kalpli güzel kızım. Biliyorsun ki kalbimiz kanı pompalamakla görevlidir ve hiç durmadan çalışır. Senin kalbin kan pompalama ve çalışmanın yanı sıra; iyilik, hoşgörü ve başarı pompalıyor. Sevgi dolu altın gibi kıymetli bir kalbe sahipsin…

İnanıyorum bir daha ki sene biraz daha gayret ederek planlı ve düzenli bir çalışmayla çok daha başarılı olacaksın…

Sevgili …………………,

Sosyal bilgiler dersinde öğrenmiştik biliyorsun pusula kullanmak yön bulmanın en kolay yoludur. Senin BAŞARI yönündeki pusulan ÇOK ÇALIŞMAK olsun. Birlikte çok güzel bir yıl geçirmek umuduyla… Allah’a emanet ol temiz kalpli oğlum…

Sevgili ……………….,

Arzu ettiğinde çok gayretli ve becerikli biri olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Nedendir bilmiyorum ev ödevi ile aranız bir türlü iyi olmadı. Âmâ ders içi performansın o kadar yüksek ki bütün eksikliklerini bir anda unutturuyor. Önümüzdeki yıl biraz daha planlı olabilirsen başarı senin yoldaşın olur. Hedefine rahatlıkla ulaşacağını söylememe gerek yok sanırım. İyi tatiller.

Sevgili ………………………,

Her öğretmenin en büyük arzusudur senin gibi bir öğrencisinin olması. Senin çok disiplinli, sorgulayan ve sorumluluk sahibi; neşeli ve hayat dolu bir öğrenci olduğunu gördüm. KİTAPLAR en iyi arkadaşımızdır unutma lütfen.

Sevgili …………………………,

Davranışlarındaki olumlu değişimi gözlemlemek beni çok mutlu etti… Biraz destek, biraz hareket ve neticede başarı… Üzerindeki üşengeçliği, isteksizliği ve ben başaramam düşüncesini atınca neler yapabileceğini hep beraber gördük… Sen başaracağına inan ve var gücünle, planlı ve düzenli olarak çalışmaya karar ver. Ben sana güveniyorum. İyi tatiller.

Sevgili …………………….,

Keşke okula daha fazla devam edebilseydin eminim daha başarılı bir sonuç elde edecektin. Buna rağmen başarılı olmak için ne kadar gayret gösterdiğini gördüm. Bu da beni çok mutlu etti. Allah hayat dolu yüreğini amaçladığın güzelliklere ulaştırsın...

Sevgili ……………………………..,

Matematik öğretmeni olmak istediğini biliyorum. Şunu gördüm ki inşallah sen çok iyi bir matematik öğretmeni olacaksın. Bu kapasite sende fazlasıyla var. Senden tek isteğim kitaplarla arkadaşlığını devam ettirerek okuma hızını arttırman; planlı ve düzenli çalışma alışkanlığını bir an önce kazanman…

Sevgili ……………………,

Siz çok farklı bir öğretmensiniz demiştin bana. İnan sen de özel bir öğrencisin güzel kızım.Eğitim hayatın boyunca nice başarılarını duyacağımı biliyorum çünkü başarılı olmak için her türlü donanıma sahipsin. Senden tek isteğim kitaplarla arkadaşlığını devam ettirmen; planlı ve düzenli çalışma alışkanlığını bir an önce kazanman. Seneye buluşmak ümidiyle Allaha emanet ol.

Sevgili ……………….,

Seni çok sevdiğimi biliyorsun. Kural dışı davranışlarında bile sempatik olmayı başarıyorsun… Yanlış davranıştan sonra bana verdiğin sözde durup yanlış davranışlarını bir daha yapmamak için nasıl dikkat ettiğini görmek beni mutlu etti… Evet, birbirimizi biraz yorduk; âmâ sonuçta çabalarımızın meyvesini aldık. Senin gibi kararlı, azimli, neşeli, aktif, girişken, lider özellikleri olan bir öğrenciyi kazandığım için Allaha şükürler olsun. Geriye çok çalışıp başarılı olmak kalıyor.

Sevgili ………………………….,

Sonunda azminin, gayretinin, çalışkanlığının, disiplinli ve planlı çalışmalarının meyvesini almış bulunuyorsun…Senin kadar  bilgiye aç bir öğrencim hiç olmadı desem abartmış olmam inan.. Şu kısa sürede sınıfta geçen günleri hiç unutmayacağım.

Eminim her öğretmen senin gibi çalışkan, başarılı, disiplinli ve özverili bir öğrencinin öğretmeni olmaktan dolayı mutludur… Daha da güzel hedeflere ulaşabilirsin. Çalışma azmini ve şevkini hiç kaybetme. Seneye buluşmak temennisi ile Allah’a emanet ol güzel kızım…

Sevgili ……………………….,

Disiplin, düzen, çalışkanlık, iyi niyet, dürüstlük, anlayış, güzel görüp güzel görme, görev almayı sevme, yardımseverlik, uyum gibi ne kadar güzel sıfat varsa sende fazlasıyla mevcut… İnanıyorum ki Allah https://www.sozunenguzeli.com/anlamli-sozler/ogretmen-karne-gorusleri-1-2-3-4-sinif/.html emeklerini zayi etmeyecek ve hedefine ulaştıracaktır seni… İyi ki senin gibi çok iyi bir öğrencim var…

Sevgili ………………………..,

Sınıfımda sizinle geçirdiğim günler benim için güzel günlerdi. İyi ki senin gibi bir öğrenciye sahip oldum. İyi tatiller.

Öğretmen karne görüşleri 1. Sınıf

Sevgili …, 

Uzun bir eğitim öğretim merdiveninin ilk adımını atmış bulunmaktasın. Bu uzun yolda karşına çıkacak engellerden sakın korkma. Bu engellerin hepsini aşabilirsin. Başarılarının devamını diliyorum.

Nice kalemler tükettik, yepyeni kalemler bizi bekliyor. Nice sayfalar okuduk, kütüphaneler dolusu kitaplar bizi bekliyor. Gayretlerinden dolayı seni tebrik ediyorum. Tatilde kitap okumayı sakın ihmal etme. İyi tatiller…

İlk günden beri yanında olan ve desteğini esirgemeyen ailene teşekkürlerimi bir borç biliyorum.  Başarmak için gösterdiğin çabanın devam etmesini diliyorum. Unutma çalışarak her şeyi başarabilirsin. Okumamızın gelişmesi için düzenli olarak bol bol okumayı ve yazı yazmayı unutma. İyi tatiller.

Okuma  –  yazmada henüz istenilen seviyeye ulaşamadın Ömer Barış ancak tatilde yardım alır ve biraz da gayretli olursan 2. sınıfa hazır bir şekilde yetişirsin. İyi tatiller.

İlk günden beri yanında olan ve desteğini esirgemeyen ailene teşekkür ederim. Henüz olması gereken seviyeye ulaşamadı. Planlı çalışmaya ihtiyacın var. Umarım gayretini biraz daha arttırırsın. Belirli bir seviyeye gelebilmen için daha çok çalışman gerekiyor. Bu yüzden tatilde hece çalışmalarına yardım alarak çalışmanı ve yazı çalışmaları yapmanı istiyorum. Biraz da gayretli olursa bunu başaracağına tüm kalbimle inanıyorum. İyi tatiller.

Başarılarını tebrik ediyorum canım kızım/oğlum. Yazı düzeni konusunda daha titiz olmalısın. Tatilde bol bol dinlenirken okuma – yazma yapmayı da ihmal etme. İyi tatiller.

Başarılı, çalışkan ve en önemlisi ahlaklı ve terbiyeli bir öğrencisin. Davranışlarıyla arkadaşlarına örnek olan öğrencimiz okuma, yorumlama, konuşma gibi alanlarda da başarılı bir öğrenci. İyi bir tatili hak ettin. Hikâye, dergi vb. kitapları da okumayı ihmal etme. Tebrik ediyorum.

Öğretmen karne görüşleri 2. Sınıf

Sevgili …, 

Avucumuza düşen kar tanesi gibi hızla eriyor zaman. Daha dün gibiydi harfleri öğrenmeye başlamamız. Bugün ikinci sınıfı da bitirdik. Seni tebrik ediyorum. İyi ki senin öğretmenin olmuşum. Tatilin de eğitimin bir parçası olduğunu unutma. Bol bol dinlen, ailene yardımcı ol, kitap oku, ödevlerini yap. 3. sınıfa başlarken mutlu bir şekilde okula dönüşünü bekleyeceğim. İyi tatiller…

Bilgi bizim fikir sahibi olmamızı sağlayacaktır. Doğru bilgi de bizi hedefimize ulaştırır. Sorumluluklarımızı bilmek önce kendimize saygımızdandır. Başarın devam etsin. Tatil okumak için çok önemli fırsattır. Tatili gönlünce geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Düzenli çalışarak başarıya ulaşılacağını biliyoruz. Bu dönem sen de daha iyi çalıştın. Tatili yalnız dinlenmek olarak görmüyoruz. Kitaplar okumalı ve sosyal etkinliklere daha fazla katılmalıyız. Sevdiğimiz ve yararlı çalışmaları yapmaya devam etmeliyiz.

Planlı yaşamak hayatımızda çok önemlidir. Bilgiler fikir üretmek için gereklidir. Bilgileri de daha çok kitaplardan öğreniriz. Yaz tatili süresini gönlünce geçirmeni dilerim. Kitaplar güneşin olsun.  İyi tatiller.

Düzenli yaşamak hayatımızda çok önemlidir. Beden için spor neyse, zihin için okumak odur. Bilgileri de daha çok kitaplardan öğreniriz.  Müzik ruhun gıdasıdır. Başarılı bir 2. dönemden sonra yaz tatilini gönlünce geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Benzer Sözler :   Pişmanlık Sözleri, Pişmanlıkla İlgili Sözler, En Etkili Pişmanlık Cümleleri

Okumayı sevmek, hayattaki can sıkıcı saatleri güzel saatlere değiştirmektir. Bilgileri de daha çok kitaplardan öğreniriz. 

Kitabın yaprakları, bizi aydınlığa götüren kanatlar gibidir. Bilgileri de daha çok kitaplardan öğreniriz.

Oturma odasının en güzel süsü, kitapların bulunduğu yerdir. Kitap okumalı, güzel bir tatil geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Hiçbir gemi bizi bir kitap kadar uzaklara götüremez. Başarının devam edeceğine inanıyorum. Sanatlı, müzikli, sporlu vb. günler mutluluktur. Güzel bir tatil geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Öğretmen karne görüşleri 3. Sınıf ve 4. Sınıf

Sevgili …, 

Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim. Son derece başarılı geçirdiğin dönem için seni kutluyorum. Şimdi dinlenme zamanı. Doya doya gez, eğlen, dinlen ama kitap okumayı unutma. İyi tatiller.

Sessiz akan nehirler gibi pek gürültü çıkarmasan da yakaladığın başarınla derinlerden aktığın anlaşılıyor. Ancak senden daha büyük çağlayışlar bekliyorum. Bunu yapabilecek güçtesin. Ddaha dikkatli, daha gayretli ve daha coşkulu olursan neler yapabileceğine sen de şaşıracaksın.

Başarıya ulaşamayanların yüzde doksanı yenilgiye uğramamıştır. Sadece pes etmişlerdir. Pes etmeden dersleri çok iyi dinleyerek, bol bol parmak kaldırarak ve kendine güvenerek özellikle ödevlerine çok dikkat ederek merdivenleri tırmanmalısın.

Bir gemi doğuya gider, biri batıya. Esen aynı rüzgarla; hangi yöne gidebileceğini belirleyen rüzgar değil yelkendir. Gemini iyi tanıyıp rüzgârı arkana alarak büyük denizleri aşabilirsin. Kendine güven, dersleri iyi dinle ve herkesi sevmeye çalış; her şeyin nasıl değiştiğini göreceksin…

Bu sene okula ve etkinliklere alıştın. Artık bir daha ki yıl planlı ve düzenli çalışarak başarılarını artırmalısın. Adım adım tırmandığın bu yolda başarısızlık yoktur. Fırsata dönüşen engeller vardır. Yola devam..

Erişmek istedikleri bir hedefi  olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlar. Kendine uzak ve yakın hedefler koyup bunlara ulaşmak için çabalamalısın. Batan Güneş’in ardından ağlamaktansa doğacak gün için planlar kurmalısın. Herşey geç olmadan…

Öncelikle bu dönem ortaya koyduğun performanstan dolayı seni tebrik ediyorum. Hayatımız da tıpkı bir merdivene benzer. Sabırla basamakları çıkmaya çalışırsak zirveye ulaşırız. Seneye senden daha üstün bir gayret bekliyorum. İstersen daha fazlasını da başarabilirsin.

Ne varsa doğrudadır, doğruluk şaşar sanma. Sen düzenli ve planlı çalışmaya devam ettikçe arkanda kalan dağların dumanlı başları sana hey gidi günler dedirtecektir. Ayrıca kompozisyon konusundaki başarını da tebrik ediyorum. Mücadeleye devam.

Bu seneki tavırlarınla beni çok memnun ettin. İyimser olmak, güzel bakmak, güzel düşünmek mutluluk kapılarını açan sırlı kelimelerdir. Ayrıca sana tavsiyem şiir, kompozisyon, kitaplarla daha çok ilgilenerek sanat yönünü geliştirmendir. Ayakların yere sağlam basmalı, kendini ciddiye almalısın. Önümüzde yürünecek çok uzun yollar var.

Her ne kadar inişli çıkışlı bir grafik çizsen de sanıyorum hedefine yaklaştın. İkinci dönem sorumlulukların konusunda daha duyarlıydın.  Bu şekilde düzenli ve planlı çalışırsan çok daha ilerilere ulaşabilirsin. Bunu yapabilecek güçtesin.

Çok iyi başlayamadığın dönemi çok iyi bitirmenin mutluluğunu yaşayabilirsin. Ortaya koyduğun gayret ve başarıdan dolayı seni kutluyorum. Bu tablodaki en büyük destekçin olan ailene teşekkür etmeyi sakın unutma. Seneye de aynı kararlılıkla devam etmelisin.

Öncelikle bu dönem ortaya koyduğun gayret ve başarıdan dolayı seni gönülden tebrik ediyorum. İnanıyorum ki seneye senin için daha aydınlık olacaktır. Erkek öğrencilerimizin medarı iftiharı olarak adını tarihe altın harflerle yazdırdın.

Kötü giden bir şeyleri değiştirmek istiyorsan önce iyi bir karar vermelisin. Maalesef okul sadece oyun ve eğlence yeri değildir. Derslerini ciddiye alırsan her şeyin ne kadar kısa bir zamanda değiştiğini göreceksin. Aksi takdirde giden günler geri gelmiyor ve ben üzülüyorum.

Zor bir iş, zamanında yapmamız gerekip de yapmadığımız kolay şeylerin birikmesiyle oluşur. Plansız çalışan kimse, ülke ülke dolaşıp hazine arayan bir insana benzer. Düzenli ve planlı çalışırsan daha huzurlu ve başarılı olursun.

Bugün ortaya koyduğun başarıdan çok daha iyisini yapabilecek kapasitedesin. Yeter ki daha çok iste. Yapmaya başlayacağın ilk iş daha düzenli olmaya çalışmak ve bütün ayrıntılara dikkat etmen olacaktır. Asla en az ile yetinme…

Bu dönemin senin için çok iyi geçtiğini söyleyemeyeceğiz. Senden beklediğimin gerisinde kalsan da notların iyi. Seneye bir şeyleri değiştirmeni ve gerçek kapasiteni ortaya koymanı bekliyorum. Dağların zirvesine çıkmak için şimdiden yıldızları hedeflemelisin.

Öğretmen karne görüşleri 4. Sınıf ve 3. Sınıf

Rüzgârın yönünü değiştiremiyorsanız yelkenlerinizi değiştirin. Çünkü dünya sizin karşılaştığınız fırtınalarla değil, gemiyi limana ulaştırıp ulaştırmadığınla ilgilenir. Ahmet Çağan ın bu yıl rotayı tutturduğundan eminim, artık o gemiyi limana götürecektir. Başarısından dolayı kendisini ve ailesini tebrik ediyorum

Başarılı ve iyi insan olmak için çalıştın. Çabaların için seni ve sana destek veren aileni kutluyorum. Daha fazla çalışmanı istiyorum.  Gelecekte de başarılı olacağına inanıyorum. Bunun için düzenli çalışmayı sürdür. Dikkatli dinle. Okumayı bırakma. Sağlıklı, mutlu ve iyi bir tatil diliyorum.

Büyüdüğünde geriye baktığında, başarılı bir öğrenci ve seninle her zaman gurur duyan bir öğretmen göreceksin. Dilerim, başarın ve güzel bir hayat da seni gelecekte bekliyor olur…

Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

“Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata, sürekli bir hata daha yapacağımız korkusudur.” Ecem’in bu korkuyu yendiği zaman başarısının hızlıca yükseleceğinden eminim. Seneye önceliklerini ayarlayıp daha planlı ve düzeni olmasını bekliyorum. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

“Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil” Ece’nin bu yolda devam etmesi onun istediği hedefe ulaşmasına da yardımcı olacaktır. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Hiçbir mazeret, yapılmayan işin yerini tutmaz. Mazeretlerimizi bitirdiğimiz an başarımızın ne kadar arttığını göreceksin. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Başarı gücünün anahtarı, en küçük şeyleri bile yapma, ama onları hemen yapma arzusu duymanızdadır. İşlerini öteleme bizim hayatımızı da hep öteler. İlayda’nın gelecek yıl işlerine daha sıkı sarılması başarasını daha da artıracaktır. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Konsantrasyon, bezginlik duymadan fiziksel ve zihinsel enerjiyi tek bir noktaya sürekli uygulama yeteneğidir. Handan Hira’nın yoğunlaşma sorununu çözdüğün zaman daha da başarılı olacağına inanıyorum. Bunun için düzenli çalışmayı sürdürmesini, dikkatli dinlemesini, okumayı bırakmamasını istiyorum. Sağlıklı, mutlu ve iyi bir tatil diliyorum. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Limiti koyan zihindir. Zihin bir şeyi yapabileceğini kestirebildiği kadar başarılı olur. Yüzde yüz inandığın sürece her şeyi yapabilirsiniz. Kenan’ın limitlerini daha yüksek tutması gerektiğini bilmesi ümidiyle…  Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Başarmak kendini şaşırtan sonuçlar almaktır. Skor tabelanızda yazan son rakam kimseyi şaşırtmıyorsa kariyer patinajı yapıyorsunuz demektir. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Bütün çabamız gelecekte başarılı, mutlu ve iyi insan olmaktır. Planlı, düzenli, istekli çalışmak kişiyi başarıya ulaştırır. Daha da başarılı olacağına inanıyorum. Bunun için düzenli çalışmayı sürdür. Bol bol kitap oku. Sağlıklı, mutlu ve iyi bir tatil diliyorum. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

İyi bir kafaya sahip olmak yetmez; mesele onu iyi kullanmaktır. İnsan beyni sahibinin ihtiyaçlarından fazla gelişmiş bir araca benzer.  Doğaç’ın seneye bu aracın tüm özelliklerini en iyi şekilde kullanmasını bekliyorum. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Benim şen şakrak, neşeli, güzel ahlaklı yavrum. Verdiğin mutluluk hala içimi ısıtıyor. Başarın ve neşen daim olsun. Seneye daha planlı ve düzenli çalışarak en tepeye çıkabilirsin. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Üstelemek başarının temel unsurudur. Kapıyı yeterince uzun süre ve yüksek sesle çalarsanız, birilerini uyandıracağınızdan emin olabilirsiniz. Merve kapıyı o kadar hızlı çalıyor ki onu duymamak mümkün değil. O başarını tadını çoktan almış görünüyor.

Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Bir gemi doğuya gider, biri batıya. Esen aynı rüzgârla: hangi yöne gidebileceğini belirleyen rüzgâr değil, yelkendir. Yelkenin doğru yönde https://www.sozunenguzeli.com/anlamli-sozler/ogretmen-karne-gorusleri-1-2-3-4-sinif/.html kullanıp o yöne doğru hızlıca hareket etmelisin. Burcu’nun önümüzdeki sene planlı ve düzenli çalışarak o yelkeni daha düzenli kullanacağına inanıyorum. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Erişmek istedikleri bir hedefi  olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlar.” Doğu’nun artık erişmek istediği bir hedefi olduğu kesin, artık hedefine çok rahat ulaşacağından eminim. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Başarıyı ölçebilmek için bir insanın ulaştığı noktaya değil, başarmak için aştığı engellere bakılması gerektiğini öğrendik. Selim’in ne engelleri aşıp geldiğini hepimiz biliyoruz. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

“İnsan bir şeyi, çok ciddi olarak arzu etmeye görsün, hiçbir şeyi erişilmeyecek kadar yüksekte değildir.” Özgü Su’nun bunu başardığından eminim.  Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Başarmak zordur, kolaya kaçarsan sonuç basitleşir. Unutma, yokuş aşağı inmek kolaydır ama manzara tepeden seyredilir. Yusuf’un hızın tehlike yarattığını bir an önce öğrenmesi gerek. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Not: Lütfen öğretmen karne görüşleri yazımızı sevdiklerinizle paylaşın. Öğretmen karne görüşleri ile ilgili yorumlarınızı ve sözlerinizi bekliyoruz.

Önceki makaleKarne Görüşleri İlkokul, Ortaokul, Lise 2. Dönem 2017-2018 Özgün
Sonraki makaleRamazan Mesajları Resimli 2020 Her Güne Yeni En Güzel

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here