Ana sayfa Anlamlı Sözler Karne Görüşleri İlkokul, Ortaokul, Lise 2. Dönem 2017-2018 Özgün

Karne Görüşleri İlkokul, Ortaokul, Lise 2. Dönem 2017-2018 Özgün

1
1. Dönem Öğretmen Karne Görüşleri
Öğretmen Karne Görüşleri

Karne görüşleri yazımızda siz eğitimcilerin işini kolaylaştıracak ve size karne görüşleri konusunda ilham verecek, en güzel öğretmen karne görüşleriöğretmen görüşlerie okul karne görüşleri, 2. dönem karne görüşleri, 1. sınıf karne görüşleri, 2. sınıf karne öğretmen görüşleri, 3.sınıf karne görüşleri, 4.sınıf karne görüşleri, karne görüşleri ortaokul, karne görüşleri lise yazılarımızı haberimizde bulabilirsiniz. Lütfen yazıya geçmeden önce aşağıdaki kısımı da okursanız mutlu olurum.

Karne görüşleri yazmak birçok eğitimci için zaman kaybı olarak görülür. 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı 2.Dönemin sonuna gelmek üzereyiz. Yaz tatiline sayılı günler kala son notlarda girilmek üzeredir. Şu sıralar 2.dönem karne görüşleri e okul karne görüşleri kısmından sisteme girilmek üzeredir. Öğrencilerin ve velilerin ilk baktığı noktalardan biri de 2.dönem sonu öğretmen karne görüşleri ve yazılarıdır.

Karne Görüşleri

Ben sizden özür dileyerek kendi görüşümü paylaşmak isterim. İlk olarak bazı sitelerdeki gibi yok çok başarılı, yok başarısız gibi sınıflandırmalar görüp üzülüyorum. Onların başına AKADEMİK ifadesini eklerlerse sevinirim. Allah her bireye farklı farklı yetenekler vermiştir. Kimi spor, kimi müzik, kimi resim, kimi el becerisi vb. Ne yazık www.sozunenguzeli.com ki bizim eğitim sistemimiz akademik başarıya odaklandığı için biz bunu göremiyoruz.

İkinci olarak ben olumsuz geri dönütün kişiye bir şey kazandırmayacağı inancındayım. Onun yerine yapıcı eleştiri getirmeliyiz. Size birisi kırk defa deli derse, acaba ben deli miyim diye düşünmeye başlarsınız.

Üçüncü olarak, ben doğru sözün ve onun ateşlediği nesnenin dünyayı bile yerinden oynatabileceğine inanıyorum. Karne görüşleri öğrenciye özel olmalı.

Öğretmen Karne Görüşleri 

Son olarak, bence yaz tatilinde öğrenciler sosyal etkinlik ve kitap okumaya  teşvik edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Karne öğretmen görüşü örnekleri ve yazıları tüm sınıf düzeylerinde paylaşılabilir, diye düşünüyorum. Lütfen siz de güzel karne görüşleri, değişik, orijinal ve özgün öğretmen karne görüşleri ve sözlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşırsanız, çok mutlu olurum. Böylece çok daha geniş bir kitleye ulaştırma şansımız olur.

Aşağıda her sınıf düzeyinde öğrenci için hazırlamış olduğumuz dönem sonu öğretmen karne görüşlerinin altında her sınıf düzeyindeki öğrenci karne görüşlerini de okumanızı tavsiye ederim.

İlkokul ve Ortaokul ve Lise İçin Genel

Sevgili Nehir,

Bаl arısı gibi çalışkan ve üretken bir öğrencisin güzel kızım. Aldığın her görevi başarıyla ve ciddiyetle yerine getirdin. Sorumluluğunu en güzel şekilde yerine getirdin. Aldığın her görevi üstün bir başarıyla yerine getirmekten yılmadın, yorulmadın…

Tаm bir görev insanısın… Başarılarından dolayı seni ve aileni kutluyorum.

Sevgili Ahmet,

Sen çok zeki,  hassas, ince düşünceli ve çok becerikli bir öğrencimsin.

İleride çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Hata yaptığın zaman doğruyu çabuk görüyor, özür dilemeyi biliyorsun, ayrıca kendine güveniyorsun. Bunlar çok güzel özellikler. Gayretini son noktaya çıkardığın zaman başarılarına kendin bile inanamayacaksın.

Tatilde kitap okumayı ihmal etme olur mu?

Sevgili Tuana,

Altın kalpli güzel kızım. Biliyorsun ki kalbimiz kanı pompalamakla görevlidir ve hiç durmadan çalışır.

Senin kalbin kan pompalama ve çalışmanın yanı sıra; iyilik, hoşgörü ve başarı pompalıyor. Sevgi dolu altın gibi kıymetli bir kalbe sahipsin…

İnanıyorum ki bir daha ki seneye biraz daha gayret ederek planlı ve düzenli bir çalışmayla çok daha başarılı olacaksın…

Sevgili Hasan,

Sosyal bilgiler dersinde öğrenmiştik biliyorsun pusula kullanmak yön bulmanın en kolay yoludur. Senin BAŞARI yönündeki pusulan ÇOK ÇALIŞMAK olsun. Yaz tatilinde; gez, eğlen, oyna… Tabii en güzel arkadaşımız kitapları okumayı unutma… Birlikte çok güzel bir yıl daha geçirmek umuduyla… Allaha emanet ol temiz kalpli oğlum…

Sevgili Turgut,

Arzu ettiğinde çok gayretli ve becerikli biri olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Nedendir bilmiyorum ev ödevi ile aranız bir türlü iyi olmadı. Âmâ ders içi performansın o kadar yüksek ki bütün eksikliklerini bir anda unutturuyor. Bir daha ki seneye biraz daha planlı olabilirsen başarı senin yoldaşın olur. Hedefine rahatlıkla ulaşacağını söylememe gerek yok sanırım. İyi tatiller.

Sevgili Betül Feyza,

Her öğretmenin en büyük arzusudur senin gibi bir öğrencisinin olması. Senin çok disiplinli, sorgulayan ve sorumluluk sahibi; neşeli ve hayat dolu bir öğrenci olduğunu gördüm.

Espri yapabilmek çok büyük bir zekâ gerektirir. Yaptığın esprilerden de anlaşılıyor ki o zekâ sende fazlası ile var. KİTAPLAR en iyi arkadaşımızdır unutma lütfen.

Sevgili Mustafa,

Davranışlarındaki olumlu değişimi gözlemlemek beni çok mutlu etti…

Biraz destek, biraz hareket ve neticede başarı… Üzerindeki üşengeçliği, isteksizliği ve ben başaramam düşüncesini atınca neler yapabileceğini hep beraber gördük… Çalışıp da başaramayacağın hiç bir şey bilmiyorum; sen başaracağına inan ve var gücünle, planlı ve düzenli olarak çalışmaya karar ver. Ben sana güveniyorum. Sen de kendine güven lütfen.

Sevgili Dürdane,

Keşke okula daha fazla devam edebilseydin eminim daha başarılı bir sonuç elde edecektin. Buna rağmen başarılı olmak için ne kadar gayret gösterdiğini gördüm. Bu da beni çok mutlu etti. Allah hayat dolu yüreğini amaçladığın güzelliklere ulaştırsın...

Sevgili Muhammed,

Matematik öğretmeni olmak istediğini biliyorum. 2. dönem sonunda şunu gördüm ki inşallah sen çok iyi bir matematik öğretmeni olacaksın. Bu kapasite sende fazlasıyla var. Senden tek isteğim kitaplarla arkadaşlığını devam ettirerek okuma hızını arttırman; planlı ve düzenli çalışma alışkanlığını bir an önce kazanman…

Sevgili Melike,

Siz çok farklı bir öğretmensiniz demiştin bana. İnan sen de özel bir öğrencisin güzel kızım.

Tertemiz, sevgi dolu altın gibi kıymetli bir kalbin var bu her şeye yetiyor. Eğitim hayatın boyunca nice başarılarını duyacağımı biliyorum çünkü başarılı olmak için her türlü donanıma sahipsin.

Senden tek isteğim kitaplarla arkadaşlığını devam ettirmen; planlı ve düzenli çalışma alışkanlığını bir an önce kazanman. Bir daha ki seneye buluşmak ümidiyle Allah’a emanet ol.

Sevgili Sezercan,

Seni çok sevdiğimi biliyorsun. Kural dışı davranışlarında bile sempatik olmayı başarıyorsun… Yanlış davranıştan sonra bana verdiğin sözde durup yanlış davranışlarını bir daha yapmamak için nasıl dikkat ettiğini görmek beni mutlu etti… Evet, birbirimizi biraz yorduk; âmâ sonuçta çabalarımızın meyvesini aldık.

Senin gibi kararlı, azimli, neşeli, aktif, girişken, lider özellikleri olan bir öğrenciyi kazandığım için Allaha şükürler olsun. Geriye çok çalışıp başarılı olmak kalıyor.

Sevgili Buse Nur,

Sonunda azminin, gayretinin, çalışkanlığının, disiplinli ve planlı çalışmalarının meyvesini almış bulunuyorsun…Senin kadar  bilgiye aç bir öğrencim hiç olmadı desem abartmış olmam inan..

Şu kısa sürede sınıfta geçen günleri hiç unutmayacağım.

Eminim her öğretmen senin gibi çalışkan, başarılı, disiplinli ve özverili bir öğrencinin öğretmeni olmaktan dolayı mutludur… Daha da güzel hedeflere ulaşabilirsin. Çalışma azmini ve şevkini hiç kaybetme.

Seneye buluşmak temennisi ile Allah’a emanet ol güzel kızım…

Sevgili Meryem,

Disiplin, düzen, çalışkanlık, iyi niyet, dürüstlük, anlayış, güzel görüp güzel görme, görev almayı sevme, yardımseverlik, uyum gibi ne kadar güzel sıfat varsa sende fazlasıyla mevcut… İnanıyorum ki Allah https://www.sozunenguzeli.com/anlamli-sozler/karne-gorusleri-ortaokul-lise/.html emeklerini zayi etmeyecek ve hedefine ulaştıracaktır seni… İyi ki senin gibi çok iyi bir öğrencim var…

Sevgili Aleyna,

Sınıfımda sizinle geçirdiğim günler benim için güzel günlerdi. İyi ki senin gibi bir öğrenciye sahip oldum.

Allah’tan dileğim ömür boyu başarı mutluluk ve huzur senin peşinden ayrılmasın. Disiplin, düzen, çalışkanlık, iyi niyet, dürüstlük, anlayış ve temiz kalpli oluşun en önemli özelliğin. Seni çok iyi makamlarda gördüğümüz günlerde beni de hayırla hatırlarsan kendimi bahtiyar sayacağım güzel kızım.

Başarı başarısızlıkların olmaması değil, yüksek amaçlarınızın olmasıdır; her savaşı kazanmak değil sonunda kazanmaktır. Aslı’nın planlı ve düzenli çalışarak daha da başarılı olacağına inanıyorum. Başarısından dolayı kendisini ve ailesini tebrik ediyorum.

“İnsan bir şeyi, çok ciddi olarak arzu etmeye görsün, hiçbir şeyi erişilmeyecek kadar yüksekte değildir.” Özgü Su’nun bunu başardığından eminim.  Başarısından dolayı kendisini ve ailesini tebrik ediyorum.

1. Sınıf Karne Görüşleri

Aşağıda 1. sınıf karne görüşleri, 1.sınıf öğretmen karne görüşü, 1. sınıf 2. dönem karne öğretmen görüşü yazıları, 1. sınıf 2. dönem karne öğretmen görüşleri ile ilgili sözler bulabilirsiniz.

Sevgili …, 

Uzun bir eğitim öğretim merdiveninin ilk adımını tamamlamış bulunmaktasın. Bu uzun yolda karşına çıkacak engellerden sakın korkma. Bu engellerin hepsini aşabilirsin. 1. sınıfta ortaya koyduğun performansı ve güzel davranışları 2. sınıfta da artırarak devam ettirmeni bekliyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Nice kalemler tükettik, yepyeni kalemler bizi bekliyor. Nice sayfalar okuduk, kütüphaneler dolusu kitaplar bizi bekliyor. Nice günler Ela, Lale diye zorlandık, güzel günler bizi bekliyor. Gayretlerinden dolayı seni tebrik ediyorum. Tatilde kitap okumayı sakın ihmal etme. Başarıların daim olsun…

İlk günden beri yanında olan ve desteğini esirgemeyen ailene teşekkürlerimi bir borç biliyorum.  Başarılarından dolayı seni tebrik ediyorum. Başarmak için gösterdiğin çabanın devam etmesini diliyorum. Unutma çalışarak her şeyi başarabilirsin. Okumamızın gelişmesi için düzenli olarak bol bol okumayı ve yazı yazmayı unutma. İyi tatiller.

Okulun ilk gününden beri yanında olan ve desteğini esirgemeyen ailene ve sana gayretlerinizden dolayı teşekkür ederim. Derslerdeki başarının devamlı olmasını diliyorum. Başarını korumak için sürekli ve düzenli bir çalışma içinde olmalısın. Okumamızın gelişmesi için düzenli olarak bol bol okuma yapmalısın. Yazma çalışması yapmayı da ihmal etme. İyi tatiller.

İlk günden beri yanında olan ve desteğini esirgemeyen ailene teşekkür ederim. Henüz olması gereken seviyeye ulaşamadı. Planlı çalışmaya ihtiyacın var. Umarım gayretini biraz daha arttırırsın. Belirli bir seviyeye gelebilmen için daha çok çalışman gerekiyor. Bu yüzden tatilde hece çalışmalarına yardım alarak çalışmanı ve yazı çalışmaları yapmanı istiyorum. Biraz da gayretli olursa bunu başaracağına tüm kalbimle inanıyorum. İyi tatiller.

Başarılarını tebrik ediyorum Duygu. Yazı düzeni konusunda daha titiz olmalısın. Tatilde bol bol dinlenirken okuma – yazma yapmayı da ihmal etme. İyi tatiller.

Okuma  –  yazmada henüz istenilen seviyeye ulaşamadın Ömer Barış ancak tatilde yardım alır ve biraz da gayretli olursan ikinci döneme hazır bir şekilde yetişirsin. İyi tatiller.

Başarılı, çalışkan ve en önemlisi ahlaklı ve terbiyeli bir öğrencisin. Davranışlarıyla arkadaşlarına örnek olan öğrencimiz okuma, yorumlama, konuşma gibi alanlarda da başarılı bir öğrenci. İyi bir tatili hak ettin. Hikâye, dergi vb. kitapları da okumayı ihmal etme. Tebrik ediyorum.

2. sınıf karne öğretmen görüşleri

Aşağıda 2. sınıf karne öğretmen görüşleri, 2.sınıf karne görüşleri ile ilgili sözler bulabilirsiniz.

Sevgili …, 

Avucumuza düşen kar tanesi gibi hızla eriyor zaman. Daha dün gibiydi harfleri öğrenmeye başlamamız. Bugün ikinci sınıfı tamamladık. Uzun bir yol var önümüzde. Başarılı bir 2. dönemi daha geride bıraktık. Seni tebrik ediyorum. İyi ki senin öğretmenin olmuşum. Tatilin de eğitimin bir parçası olduğunu unutma. Bol bol dinlen, ailene yardımcı ol, kitap oku, ödevlerini yap. Yaz tatilinden sonra mutlu bir şekilde okula dönüşünü bekleyeceğim. İyi tatiller…

Bilgi bizim fikir sahibi olmamızı sağlayacaktır. Doğru bilgi de bizi hedefimize ulaştırır. Sorumluluklarımızı bilmek önce kendimize saygımızdandır. Başarın devam etsin. Tatil okumak için çok önemli fırsattır. Tatili gönlünce geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Düzenli çalışarak başarıya ulaşılacağını biliyoruz. Bu dönem sen de daha iyi çalıştın. Tatili yalnız dinlenmek olarak görmüyoruz. Kitaplar okumalı ve sosyal etkinliklere daha fazla katılmalıyız. Sevdiğimiz ve yararlı çalışmaları yapmaya devam etmeliyiz.

Planlı yaşamak hayatımızda çok önemlidir. Bilgiler fikir üretmek için gereklidir. Bilgileri de daha çok kitaplardan öğreniriz. Yaz tatilini gönlünce geçirmeni dilerim. Kitaplar güneşin olsun.  İyi tatiller.

Düzenli yaşamak hayatımızda çok önemlidir. Beden için spor neyse, zihin için okumak odur. Bilgileri de daha çok kitaplardan öğreniriz.  Müzik ruhun gıdasıdır. Başarılı bir yıldan sonra yaz tatilini gönlünce geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Okumayı sevmek, hayattaki can sıkıcı saatleri güzel saatlere değiştirmektir. Bilgileri de daha çok kitaplardan öğreniriz. 

Kitabın yaprakları, bizi aydınlığa götüren kanatlar gibidir. Bilgileri de daha çok kitaplardan öğreniriz.

Oturma odasının en güzel süsü, kitapların bulunduğu yerdir. Kitap okumalı, güzel bir tatil geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Hiçbir gemi bizi bir kitap kadar uzaklara götüremez. Başarının devam edeceğine inanıyorum. Sanatlı, müzikli, sporlu vb. günler mutluluktur. Güzel bir tatil geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

3.sınıf karne görüşleri

Aşağıda 3.sınıf karne görüşleri, 3. sınıf karne görüşleri, karne öğretmen görüşü örnekleri 3.sınıf sözleri bulabilirsiniz.

Sevgili …, 

Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim. Son derece başarılı geçirdiğin bir yılın ardınadan seni kutluyorum. Şimdi dinlenme zamanı. Doya doya gez, eğlen, dinlen ama kitap okumayı unutma. İyi tatiller.

Sessiz akan nehirler gibi pek gürültü çıkarmasan da yakaladığın başarınla derinlerden aktığın anlaşılıyor. Ancak senden daha büyük çağlayışlar bekliyorum. Bunu yapabilecek güçtesin. 4. sınıfta daha dikkatli, daha gayretli ve daha coşkulu olursan neler yapabileceğine sen de şaşıracaksın.

Başarıya ulaşamayanların yüzde doksanı yenilgiye uğramamıştır. Sadece pes etmişlerdir. Pes etmeden dersleri çok iyi dinleyerek, bol bol parmak kaldırarak ve kendine güvenerek özellikle ödevlerine çok dikkat ederek merdivenleri tırmanmalısın.

Bir gemi doğuya gider, biri batıya. Esen aynı rüzgarla; hangi yöne gidebileceğini belirleyen rüzgar değil yelkendir. Gemini iyi tanıyıp rüzgârı arkana alarak büyük denizleri aşabilirsin. Kendine güven, dersleri iyi dinle ve herkesi sevmeye çalış; her şeyin nasıl değiştiğini göreceksin…

Bu dönem okula ve etkinliklere alıştın. Artık 4. sınıfta planlı ve düzenli çalışarak başarılarını artırmalısın. Adım adım tırmandığın bu yolda başarısızlık yoktur. Fırsata dönüşen engeller vardır. Yola devam..

Erişmek istedikleri bir hedefi  olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlar. Kendine uzak ve yakın hedefler koyup bunlara ulaşmak için çabalamalısın. Batan Güneş’in ardından ağlamaktansa doğacak gün için planlar kurmalısın. Herşey geç olmadan…

2. dönem okulu ve etkinlikleri tanıdın. İkinci dönem daha dikkatli çalışarak başarılarını artırdın. Performansın bir merdiven gibi seni daima yukarılara taşımalı. Geçen gün bir daha geri gelmiyor. Zamanın kıymetini bil! Yeter ki yapabileceğine inan. Ulaştığın yere sen de hayret edeceksin.

Zaman zaman motivasyonun bozulsa da içindeki cevher seni hep ileriye taşıyacaktır. Yıkılmaz ve devrilmez olmak için başımıza gelen her olaydan ders çıkarıp hayatımıza bu dersleri uygulamalıyız. Yeteneklerinin farkında ol ve onları boşa harcama. İyimser bakış açını kaybetmedikçe çok iyi yerlere geleceksin. Unutma…

Benzer Sözler :   2017-2018 2. Dönem Öğretmen Karne Görüşleri İlkokul, Ortaokul ve Lise

Öncelikle bu dönem ortaya koyduğun performanstan dolayı seni tebrik ediyorum. Hayatımız da tıpkı bir merdivene benzer. Sabırla basamakları çıkmaya çalışırsak zirveye ulaşırız. 4. sınıfta senden daha üstün bir gayret bekliyorum. İstersen daha fazlasını da başarabilirsin.

Ne varsa doğrudadır, doğruluk şaşar sanma. Sen düzenli ve planlı çalışmaya devam ettikçe arkanda kalan dağların dumanlı başları sana hey gidi günler dedirtecektir. Ayrıca kompozisyon konusundaki başarını da tebrik ediyorum. Mücadeleye devam.

Bu seneki tavırlarınla beni çok memnun ettin. İyimser olmak, güzel bakmak, güzel düşünmek mutluluk kapılarını açan sırlı kelimelerdir. Ayrıca sana tavsiyem şiir, kompozisyon, kitaplarla daha çok ilgilenerek sanat yönünü geliştirmendir. Ayakların yere sağlam basmalı, kendini ciddiye almalısın. Önümüzde yürünecek çok uzun yollar var.

Her ne kadar inişli çıkışlı bir grafik çizsen de sanıyorum hedefine yaklaştın. 2. dönem sorumlulukların konusunda daha duyarlıydın. 4. sınıfta daha düzenli ve planlı çalışırsan çok daha ilerilere ulaşabilirsin. Bunu yapabilecek güçtesin.

Çok iyi başlayamadığın dönemi çok iyi bitirmenin mutluluğunu yaşayabilirsin. Ortaya koyduğun gayret ve başarıdan dolayı seni kutluyorum. Bu tablodaki en büyük destekçin olan ailene teşekkür etmeyi sakın unutma. 4. sınıfta da aynı kararlılıkla devam etmelisin.

Öncelikle bu dönem ortaya koyduğun gayret ve başarıdan dolayı seni gönülden tebrik ediyorum. İnanıyorum ki 4. sınıf senin için daha aydınlık olacaktır. Erkek öğrencilerimizin medarı iftiharı olarak adını tarihe altın harflerle yazdırdın.

Hayatta hiç bir şey karşılıksız olmuyor maalesef. Onun için “Emek olmadan yemek olmaz.” demiş atalarımız. Kapasiteni birazcık zorlasaydın inanıyorum ki çok daha ilerilerde olabilirdin. 4. sınıfta senden daha iyi bir performans bekliyorum. Zirvesinde olman gereken merdivenlerin alt basamaklarında oyalanma…

Her geçen sene içindeki cevher biraz daha ortaya çıkıyor. Sen de bu kabiliyetlerini geliştirmek için kendine güvenerek çalışmalısın. Başaracağına inan. İnanmak başarmak için gerekli olan en önemli adımdır. Çok daha ileride olabilirsin.

Kötü giden bir şeyleri değiştirmek istiyorsan önce iyi bir karar vermelisin. Maalesef okul sadece oyun ve eğlence yeri değildir. Derslerini ciddiye alırsan her şeyin ne kadar kısa bir zamanda değiştiğini göreceksin. Aksi takdirde giden günler geri gelmiyor ve ben üzülüyorum.

Zor bir iş, zamanında yapmamız gerekip de yapmadığımız kolay şeylerin birikmesiyle oluşur. Plansız çalışan kimse, ülke ülke dolaşıp hazine arayan bir insana benzer. Düzenli ve planlı çalışırsan daha huzurlu ve başarılı olursun.

Bugün ortaya koyduğun başarıdan çok daha iyisini yapabilecek kapasitedesin. Yeter ki daha çok iste. Yapmaya başlayacağın ilk iş daha düzenli olmaya çalışmak ve bütün ayrıntılara dikkat etmen olacaktır. Asla en az ile yetinme…

Bu dönemin senin için çok iyi geçtiğini söyleyemeyeceğiz. Senden beklediğimin gerisinde kalsan da notların iyi. 4. sınıfta bir şeyleri değiştirmeni ve gerçek kapasiteni ortaya koymanı bekliyorum. Dağların zirvesine çıkmak için şimdiden yıldızları hedeflemelisin.

4.sınıf karne görüşleri

Yazımızda 4.sınıf karne görüşleri, 4.sınıf karne görüşleri 2.dönem sözleri mevcuttur.

Rüzgârın yönünü değiştiremiyorsanız yelkenlerinizi değiştirin. Çünkü dünya sizin karşılaştığınız fırtınalarla değil, gemiyi limana ulaştırıp ulaştırmadığınla ilgilenir. …………………..’ın bu yıl rotayı tutturduğundan eminim, artık o gemiyi limana götürecektir. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum. Ortaokulda başarılar canım.

Başarılı ve iyi insan olmak için çalıştın. Çabaların için seni ve sana destek veren aileni kutluyorum. Daha fazla çalışmanı istiyorum.  Gelecekte de başarılı olacağına inanıyorum. Bunun için düzenli çalışmayı sürdür. Dikkatli dinle. Okumayı bırakma. Sağlıklı, mutlu ve iyi bir tatil diliyorum.

Büyüdüğünde geriye baktığında, başarılı bir öğrenci ve seninle her zaman gurur duyan bir öğretmen göreceksin. Dilerim, başarın ve güzel bir hayat da seni gelecekte bekliyor olur… Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

“Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata, sürekli bir hata daha yapacağımız korkusudur.” ………………….’in bu korkuyu yendiği zaman başarısının hızlıca yükseleceğinden eminim. 5. sınıfta önceliklerini ayarlayıp daha başarılı olacağına inancım tam. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

“Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil” ………………..’nin bu yolda devam etmesi onun istediği hedefe ulaşmasına da yardımcı olacaktır. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Hiçbir mazeret, yapılmayan işin yerini tutmaz. Mazeretlerimizi bitirdiğimiz an başarımızın ne kadar arttığını göreceksin. Herkes istediği kadar başarılı olur. …………………………….’nun ikinci dönem önceliklerini ayarlayıp daha planlı ve düzeni olmasını bekliyorum.Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Başarı azim gerektirir; azim ise irade… Bazı hedefler; başarısız olmaya da değer… Gerçek başarı; başarısız olma korkusunu yenebilmektir… Senin bu korkuyu yendiğinden eminim. Çalışmalarına daha palanlı olarak devam etmelisin.

Hayatta başarılı olanlar, kendilerine gereken bilgileri öğrenmekten bir an geri kalmazlar ve hadislerin sebeplerini her zaman araştırırlar. Benim Küçük Mucit’im her zaman bir araştırma bir keşif peşinde olmayı hiç bırakma, harikulade şeyler ancak içlerindeki bir şeyin koşulların üzerinde olduğuna inanma cesareti gösterenler tarafından yapılmıştır. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Başarı gücünün anahtarı, en küçük şeyleri bile yapma, ama onları hemen yapma arzusu duymamızdadır. İşlerini öteleme bizim hayatımızı da hep öteler. …………………..’nın gelecek yıl işlerine daha sıkı sarılması başarasını daha da artıracaktır. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Konsantrasyon, bezginlik duymadan fiziksel ve zihinsel enerjiyi tek bir noktaya sürekli uygulama yeteneğidir. …………………………………..’nın yoğunlaşma sorununu çözdüğün zaman daha da başarılı olacağına inanıyorum. Bunun için düzenli çalışmayı sürdürmesini, dikkatli dinlemesini, okumayı bırakmamasını istiyorum. Sağlıklı, mutlu ve iyi bir tatil diliyorum. Başarısından dolayı kendisini ve ailesini tebrik ediyorum.

Limiti koyan zihindir. Zihin bir şeyi yapabileceğini kestirebildiği kadar başarılı olur. Yüzde yüz inandığın sürece her şeyi yapabilirsiniz. ………………………..’ın limitlerini daha yüksek tutması gerektiğini bilmesi ümidiyle…  Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Başarmak kendini şaşırtan sonuçlar almaktır. Skor tabelanızda yazan son rakam kimseyi şaşırtmıyorsa kariyer patinajı yapıyorsunuz demektir. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Bütün çabamız gelecekte başarılı, mutlu ve iyi insan olmaktır. Planlı, düzenli, istekli çalışmak kişiyi başarıya ulaştırır. Daha da başarılı olacağına inanıyorum. Bunun için düzenli çalışmayı sürdür. Bol bol kitap oku. Sağlıklı, mutlu ve iyi bir tatil diliyorum. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

İyi bir kafaya sahip olmak yetmez; mesele onu iyi kullanmaktır. İnsan beyni sahibinin ihtiyaçlarından fazla gelişmiş bir araca benzer.  …………………….’ın 5. sınıfta bu aracın tüm özelliklerini en iyi şekilde kullanmasını bekliyorum. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Benim şen şakrak, neşeli, güzel ahlaklı yavrum. Verdiğin mutluluk hala içimi ısıtıyor. Başarın ve neşen daim olsun. 5. sınıfta daha planlı ve düzenli çalışarak en tepeye çıkabilirsin. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Üstelemek başarının temel unsurudur. Kapıyı yeterince uzun süre ve yüksek sesle çalarsanız, birilerini uyandıracağınızdan emin olabilirsiniz. ………………………. kapıyı o kadar hızlı çalıyor ki onu duymamak mümkün değil. O başarını tadını çoktan almış görünüyor, başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Bir gemi doğuya gider, biri batıya. Esen aynı rüzgârla: hangi yöne gidebileceğini belirleyen rüzgâr değil, yelkendir. Yelkenin doğru yönde https://www.sozunenguzeli.com/anlamli-sozler/karne-gorusleri-ortaokul-lise/.htmlkullanıp o yöne doğru hızlıca hareket etmelisin. ………………………………….’nun, 5. sınıfta planlı ve düzenli çalışarak o yelkeni daha düzenli kullanacağına inanıyorum. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Erişmek istedikleri bir hedefi  olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlar.” Doğu’nun artık erişmek istediği bir hedefi olduğu kesin, artık hedefine çok rahat ulaşacağından eminim. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Başarıyı ölçebilmek için bir insanın ulaştığı noktaya değil, başarmak için aştığı engellere bakılması gerektiğini öğrendik. Selim’in ne engelleri aşıp geldiğini hepimiz biliyoruz. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

Karne Görüşleri Ortaokul

Karne öğretmen görüşü örnekleri ortaokul yazımızda 5. sınıf karne görüşleri, 8.sınıf karne görüşleri, 7. sınıf karne öğretmen görüşleri ve karne görüşleri 6. sınıf 2.dönem ile ilgili yazılar bulabilirsiniz.

Sen rüzgârın yönünü değiştiremeyeceğine göre, yelkenlerini ona göre ayarla… Çünkü insanlar senin uğraştığın fırtınalara değil, gemini limana ulaştırıp ulaştıramadığın ile ilgilenir. Ebrar‘ın bu yıl yelkenlerini rüzgâra göre ayarladığından eminin. Artık gemisini limana ulaştıracağına inancım tam… Başarılarından dolayı seni ve aileni kutlarım.

İnsanın yapacaklarına sınır koyan aklıdır. İnsan bir işi yapabileceğine inandığı kadar başarılı olur. Yüzde yüz inandığın sürece her şeyi yapabilirsin. Benim sana olan inancım tam yeter ki buna sen de inan canım kızım/oğlum. 8. sınıfta bambaşka bir Eymen‘i karşımda göreceğime eminim. Seni ve aileni tebrik ediyorum.

Sevgili kızım/oğlum Özlem/Mustafa; Başarılı ve iyi insan olmak için çalıştın. Çabaların için seni ve sana destek veren aileni kutluyorum. Daha fazla çalışmanı istiyorum.  Gelecekte de başarılı olacağına inanıyorum. Bunun için düzenli çalışmayı sürdür. Şunu unutma kayayı delen suyun sertliği değil sürekliliğidir. Okumayı bırakma. Sağlıklı, mutlu ve iyi bir tatil diliyorum.

İlk önce bu mayada, bu hamurda emeği olan ailene teşekkürleri bir borç biliyorum. Her zaman, arkana dönüp baktığında seninle gurur duyan bir öğretmen göreceksin. Allah başarılarını daim etsin. Seni güzel bir geleceğin beklediğine tüm kalbimle inanıyorum.

“Hatalar insanlar için vardır. Ondan daha büyük hata, sürekli bir hata daha yapacağımız korkusudur.” Mustafa bu korkuyu yendiği zaman başarısının hızlıca yükseleceğinden eminim. 8. sınıfta daha planlı ve düzeni olmasını istiyorum. Başarının sürekli artacağına canı gönülden inanıyorum. Sana büyük destek veren ailene de teşekkür ediyorum.

“Başarı sadece bir sonuç değil, uzun bir yolculuktur.” Ece‘nin bu yolculukta sabırla ve azimle varış noktasına ulaşacağına inancım tam. Başarının devamını diliyorum kızım, bu hamurda emeği olan ailene de teşekkür ederim.

Hiçbir mazeret, hiçbir gerekçe yapılmayan işin yerini tutmaz. Mazeretlerimizi bitirdiğimiz an başarımızın ne kadar arttığını göreceksin. Herkes emeğinin karşılığını alır. Zeynep, mazeretleri yaz tatilinde bırakıp 6. sınıfa bomba gibi bir başlangıç yapacağına tüm kalbimle inanıyorum. Seni ve sana desteklerini esirgemeyen aileni kutluyorum.

Karne Görüşleri Lise

Yazımızda karne görüşleri lise öğrenci seviyesine uygun sözler bulabilirsiniz.

Başarı emek ve süreklilik ister, emek ise çelik gibi bir irade… Öyle hedefler vardır ki, başarısız olmaya bile değer. Asıl başarı, başarısızlık korkusunu yenmektir. Senin bu korkuyu yendiğinden, önümüzdeki sene sağlam bir irade ile geleceğinden eminim canım kızım Senanur. Seni ve bu mayada emeği olan aileni tebrik ederim.

Hayatta başarıyı elde edeneler, önlerinde hangi engel olursa olsun onu aşmayı bilirler. Olayları derinlemesine araştırırlar. Sınıfımızın bilim insanı, lütfen bu araştırma aşkını hiç bırakma, mucizevi şeyler ancak sorgulayan gerçeği keşfetme aşkını bırakmayanlar tarafından bulunmuştur. Başarından dolayı seni ve aileni canı gönülden kutluyorum. Sevgili oğlum Fatih.

Başarının anahtarı, sabırla ve dikkatle üzerime düşen sorumlulukları bıkmadan usanmadan yapmakta gizlidir. Biz sorumluluklarımızı ötelersek hayat da bizim başarımızı öteler. Önümüzdeki sene ……….’ın üzerine düşen tüm sorumlulukları yerine getireceğine tüm kalbimle inanıyorum. Seni ve aileni tebrik ediyorum.

Konsantrasyon, bıkmadan usanmadan fiziksel ve zihinsel enerjimizi bir noktaya odaklayabilmektir. ………..’nın bu sorununu çözdüğünde, önünde hiçbir engelin duramayacağına eminim. Bunu için sosyal etkinliklerini sürdürmesini, okumayı bırakmamasını istiyorum. Sağlıklı, mutlu ve iyi bir yaz tatili diliyorum. Başarından dolayı seni aileni kutluyorum biricik kızım Azra.

Zeynep, başarı nedir biliyor musun? Skor tabelasına baktığında seni bile şaşırtan bir sonuç görmektir. Önümüzdeki sene senin bunu başaracağına tüm kalbimle inanıyorum. Seni ve üzerinde emeği olan aileni kutluyorum.

Tek başına iyi bir zekâya sahip olmak yetmez. Asıl zekâ onu emekle harmanlayıp kullanmaktır. Annem hep şöyle derdi. Elinde dünyanın en iyi dikiş iğnesi olsa bile ipliksiz hiçbir yırttığı kapatamaz. Önümüzdeki sene senin elindekini, emekle birleştirip en iyisini yapacağına inancım tam. Seni ve üzerine emeği olan aileni tebrik ediyorum. Canım ……………..

Sınıfın, neşe kaynağı ve bir o kadar da güzel ahlaklı yavrum. Başarın https://www.sozunenguzeli.com/okumak/karne-gorusleri-ortaokul-lise/.html ve neşen sürekli olsun. Önümüzdeki sene daha planlı ve düzenli çalışma ile zirveleri zorlayacağına inancım tam. Başarılarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum. Sevgili kızım/oğlum ………….

Karne Görüşleri Özlü Sözler

Yazıda karne görüşleri özlü sözler, karne görüşü için güzel sözler, orjinal karne görüşleri vardır.

Başarının en önemli sebeplerinden bir de sabırla ve azimle onu istemektir. Bir kapıyı yüksek sesle ve uzun süre çalarsanız, birileri muhakkak uyanır. Defne o kapıyı öyle bir çalıyor ki onu duymamak mümkün değil. O başarının tadını bir defa tatmış. Sana ve senin hamurunda emeği olan ailene sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum güzel kızım.

Aynı esen rüzgâra rağmen bir gemi kuzeye, biri güneye gider. Çünkü geminin gideceği yönü tayin eden rüzgâr değil yelkenlerin yönüdür.  Sevgili Miray sen de önümüzdeki dönem yelkenlerin yönünü doğru yöne ayarlayıp menzile hızlıca varmalısın. Ben buna tüm kalbimle inanıyorum. Seni ve aileni tebrik ediyorum.

Nereye ulaşacağına bilmeyenler, çalışmaktan zevk almazlar. Elif’in artık bir hedefinin olduğu kesin, sabırla ve kararla o hedefine ulaşacağına eminim. Başarından dolayı seni ve aileni kutluyorum.

Başarıyı insanın nereye ulaştığı ile değil nereden nereye geldiği ve hangi engelleri aştığı ile ölçülür. Miraç‘ın hangi engelleri aştığını hepimiz biliyoruz. Önümüzdeki dönem de bir çok engeli beraber aşacağımıza tüm kalbimle inanıyorum. Seni ve başarında büyük emeği olan aileni kutluyorum.

Başarı; insanın hedefleri uğruna savaşmasıdır. Her savaş kazanmak değil onurlu ve azimli bir şekilde savaşmaktır. Eylül’ün planlı ve düzenli çalıştığında önünde hiçbir engelin dayanamayacağına tüm kalbimle inanıyorum. Başarından dolayı seni ve aileni tebrik ediyorum.

İnsan bir şeyi, yürekten istesin, tabi ki bir de emeğini versin. Hiçbir engel önünde duramaz artık. Hakan‘ın bunu başardığından eminim.  Başarısından dolayı kendisini ve ailesini tebrik ediyorum.

Öğretmen Karne görüşü ile ilgili diğer sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Not: Lütfen karne görüşleri yazımızı sevdiklerinizle paylaşın. yorumlar kısmına karne görüşü örnekleri, karne görüşü yazıları kısmına yazılabilecek özel ve anlamlı 2.dönem karne görüşleri ile ilgili yorumlarınızı ve sözlerinizi bekliyoruz.

Bizi FacebookTwitterInstagramGoogle+Pinterest ve Youtube hesaplarımızdan takip ederek bize destek olabilirsiniz.

Önceki makaleFriedrich Nietzsche Sözleri – Güzel Sözler, Anlamlı Sözler
Sonraki makale2017-2018 2. Dönem Öğretmen Karne Görüşleri İlkokul, Ortaokul ve Lise

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here